Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

Zmiana sortowania w dziale kupię

Recommended Posts

Myślę ze dobrym pomysłem byłoby gdyby tematy w dziale kupie były segregowane według daty ich utworzenia, a nie ostatniego postu. Coraz częściej odkopywane są stare tematy, a te nowsze są przysłaniane. Wchodzi się na forum patrzy, że ktoś chce kupić domenę, przeszukuje się portfolio (przynajmniej w myślach) a tu się okazuje, że oferta jest tak stara ze zakładający pewnie o niej nie pamięta.

 

Podobnie problem maja zakładający temat. Ja kiedyś założyłem tam temat a po pół roku ktos odkopał i nagle na priv posypała się kupa spamu.

 

Myślę że to by było dobre rozwiązanie choćby z tego powodu ze jakby ktoś miał chęć podania swojej domeny to nie musiałby myśleć czy aktualne, jak by było aktualne to kupujący znajdzie temat jak nie to nie, a wszyscy na forum nie muszą czytać starych tematów.

 

 

Co o tym myślicie ?

 

 

PS. Przy okazji powiem, że fajne by było osobny dział w sprzedam gdzie ustawiane byłby by oferty po ostatnim poście ( dział tylko do aukcji di.pl które kiedyś były dość częste)

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja myślę, że lepiej by było jakby tematy z tego działu były automatycznie zamykane po np. 40 dniach :)

 

Ja również, bo potem są odkopywane tematy sprzed epoki kamienia ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tez dobre, ale w niektórych przypadkach 40 dni to za dużo (np. po 2-3 dniach już kupi domenę pisze, że już nieaktualne, a ludzie dalej odkopują) a w niektórych, rzadszych przypadkach za mało. Ale lepsze to niż żeby zostało jak jest. Gdybym umiał zrobiłbym tu ankietę :)

 

Ja również, bo potem są odkopywane tematy sprzed epoki kamienia ....

 

To właśnie jakby było inne segregowanie to by nie były odkopywane, nawet jak ktoś by w nich coś napisał to było by to widoczne gdzieś na dol strony gdzie i tak nie zaglądasz, a autor tematu może tak (o to właśnie chodzi w tym temacie)

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamykanie tematów (szczególnie takie automatyczne) to na pewno super pomysł, bo nie ma jak ktoś się dopisuje po pół roku, że ma super domenę pasującą do wątku. :) Powinien być też w regulaminie wymóg, żeby każdy napisał czy kupił coś z wątku czy rozmyślił się i wziął coś z palca lub oferta jest już nieaktualna.

 

Bez tego takie tematy raczej niczemu nie służą poza odkurzaniu pajęczyn z portfolio i / lub nabijaniu postów (nie u wszystkich, ale u części osób na pewno). Chyba z dwa - trzy razy widziałem, żeby taka oferta skończyła się zakupem i ogłosił to nabywca / sprzedawca, parę domen przeszło też "pod stołem", ale ogólnie chyba rzadko dający ogłoszenie coś w ogóle zakupił albo choć raczył napisać, że już nieaktualne.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

ja pójdę nawet mocniej - zamykajmy po miesiącu. miesiąc to wystarczający czas na zebranie ofert i wybranie - bez przesady. obecnie robi sie tam bałagan.

 

pozdrawiam

Edited by remix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×