Jump to content
Guest

sprzedane - potrzebna interwencja

Recommended Posts

Guest

Witam ,

 

nie jestem zwolennikiem wszelkich regulacji, czasem nawet dostrzegam u siebie pierwiastki anarchisty :)

 

ale kwoty 10, 20 pln wypisywane w dziale sprzedaży przestają być zabawne...

 

forum zyskuje na popularności i warto rozważyć próg minimalny, a jeżeli nie ma technicznych możliwości to takie wątki należy usuwać

 

mnie także zdarza się czyścić swoje nieduże portfolio, ale nie widzę powodu, żeby o tym trąbić w dziale SPRZEDANE

 

kwestię uważam za poważną

 

oczekuję na reakcję Administracji

 

 

Pzdr, hans_2000

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie warto porobić odpowiednie działy, np:

10-50

50-250

250-1000

1000+

i problem z głowy.

 

A jeśli to nie przejdzie to próg minimalny też jest dobrym pomysłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Wg mnie warto porobić odpowiednie działy, np:

10-50

50-250

250-1000

1000+

i problem z głowy.

 

A jeśli to nie przejdzie to próg minimalny też jest dobrym pomysłem.

zgadzam się w 25% z Twoimi propozycjami :) ... serio to już nie chodzi o kwotę ale o zwykłe wyczucie , 999 też może być, o ile będzie to wartościowa sprzedaż

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok zrobimy albo działy, albo jakiś próg bo ręce opadają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok zrobimy albo działy, albo jakiś próg bo ręce opadają.

od dluzszego czasu rece nam opadaja, poniewaz temat poruszany wiele razy bez reakcji adminow

drugie; to po co komu progi 10-50 PLN czy 50-250PLN ?

Edited by Edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi to się marzy taka opcja, gdzie można by szybko głosować nad zamknięciem/usunięciem jakiegoś wątku... Czyli np. jeśli 10 osób kliknie w odpowiednią ikonkę, wątek zostaje usunięty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, nareszcie. :P

Proponuję min. 500 zł lub działy.

 

Proponuję sondę :) Próg minimalny czy działy :P Demokracja ponad dyktaturę! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No te dzisiejsze sprzedaże po 20 zł to faktycznie wstrząsnęły całym rynkiem domen. :) Ja byłem wcześniej przeciw ograniczeniom i nawet się wypowiadałem w którymś wątku przekonując, że to (chwilowa) fala sprzedaży first minute, ale jednak myliłem się, bo te nie były z first minute - teraz już jestem za podziałem lub ograniczeniami, w sumie tylko krowa nie zmienia poglądów.

 

A jeśli chodzi o ograniczenie to też za 500 zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie od 20. Jeśli chcecie zaspokoić swoja ciekawość podobnymi sprzedażami to poniżej jest link gdzie od około godz. 18 do 23-24 pojawiają się takie sprzedaże w nadmiernych ilościach.

 

http://www.aftermarket.pl/oldauctions.php

 

Jestem za przedziałem min. 500-1000 pln

Nasze-Bobry*pl za 3 dychy mnie zabiły :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

W całej rozciągłości popieram podział na działy. Byłbym za dolnym progiem 250, proponuję następujący podział:

0 - 250 (tylko dlatego że ciężko będzie wyeliminować posty z tymi sprzedażami)

250 - 1000

1000+

Myślę, że rozdrabnianie tego na więcej niż 3 działy nie ma sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem za przedziałem min. 500-1000 pln

Ogólne zgadzam się - ale nadal byłbym zainteresowany, jeśli ktoś np. sprzeda idn.regionalny.pl za 300...

 

PS: Np. NN.com sprzedawać za xxxxx - to norma, ale jeśli ktoś sprzeda NN.waw.pl nawet za niskie xxx IMHO powinno być miejsce na di, żeby o tym poinformować...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było, gdyby format tematu był następujący:

 

[xxxPLN] di.pl - aftermarket/sedo/KK/inne

 

Z progiem powiedzmy 500zł w górę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem przeciwny jakimkolwiek podziałom. Ale limit kwoty jak najbardziej. Jestem za limitem 1k.

Za to dołożył bym dział...SPRZEDAŁEŚ? Pochwal się jak to zrobiłeś....o co chodzi tłumaczył nie będę ale czasami opis negocjacji i podobnych zabiegów może być przydatne dla innych.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem za wprowadzeniem działów, ale nie tak duzo, wystarczą ze 2-3 np. -500, +500 albo 0-500 , 500-2000, 2000+

Bo dzielenie 0-50 50-100 itp. to będzie taka segregacja śmieci (odwołując się do wcześniejszych porównań)

 

A no i jeszcze jedno, jak będzie próg np. 1000zł, a info o nim będzie ukryte w regulaminie, którego wiekszość nie czyta to i tak wszyscy będą łamać tą zasadę nawet o niej nie wiedząc.

 

Ogólne zgadzam się - ale nadal byłbym zainteresowany, jeśli ktoś np. sprzeda idn.regionalny.pl za 300...

PS: Np. NN.com sprzedawać za xxxxx - to norma, ale jeśli ktoś sprzeda NN.waw.pl nawet za niskie xxx IMHO powinno być miejsce na di, żeby o tym poinformować...

Zdecydowanie się zgadzam :]

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja propozycja:

 

Jeden wątek do 1000 zł i wszystko do jednego worka tak jak np "zobaczcie tą aukcję" a reszta powyżej 1000 zł osobne wątki.

 

Co myślicie?

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja propozycja:

 

Jeden wątek do 1000 zł i wszystko do jednego worka tak jak np "zobaczcie tą aukcję" a reszta powyżej 1000 zł osobne wątki.

 

Co myślicie?

wg mnie byloby OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja propozycja:

 

Jeden wątek do 1000 zł i wszystko do jednego worka tak jak np "zobaczcie tą aukcję" a reszta powyżej 1000 zł osobne wątki.

Co myślicie?

dobra propozycja pod warunkiem zakazu umieszczania w pierwszej grupie transakcji ponizej powiedzmy (to trzebaby ustalic) 200PLN

inaczej smietnik dalej bedzie sie rozwijal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobny temat na niskie transakcje mi kiedyś odpowiadał, teraz już nie za bardzo. Po co się w ogóle dzielić takimi informacjami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×