Jump to content
Guest

sprzedane - potrzebna interwencja

Recommended Posts

Osobny temat na niskie transakcje mi kiedyś odpowiadał, teraz już nie za bardzo. Po co się w ogóle dzielić takimi informacjami?

Zawsze w danych osobistych panelu kontrolnego można dodać opis "Przysyłajcie na PW informacje o każdej sprzedaży" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Optuje za progami. Zeby nawet sprzedaż za 20 PLN mogła byc w odpowiednim miejscu zaprezentowana. Posłuży to głównie statystyce (np. dzis sprzedana za 20 PLN, za rok za 1.200 PLN, etc.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja propozycja:

 

Jeden wątek do 1000 zł i wszystko do jednego worka tak jak np "zobaczcie tą aukcję" a reszta powyżej 1000 zł osobne wątki.

 

Co myślicie?

Myślałem dokładnie o tym samym. Popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja propozycja:

 

Jeden wątek do 1000 zł i wszystko do jednego worka tak jak np "zobaczcie tą aukcję" a reszta powyżej 1000 zł osobne wątki.

 

Co myślicie?

 

też jestem za

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie byloby OK.

Także myślę, że jest dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że na dniach uda nam się je wprowadzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może jeszcze zapis w regulaminie, że w podpisie tematu musi być od razu cena, żeby nie trzeba było wchodzić w wątek aby ją poznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może jeszcze zapis w regulaminie, że w podpisie tematu musi być od razu cena, żeby nie trzeba było wchodzić w wątek aby ją poznać.

własnie przy tych od 1000 w górę to fajnie pozgadywać przedtem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×