Jump to content
Sign in to follow this  
nieuczciwedomenypl

Moim zdaniem to oszuści domeny.pl

Recommended Posts

https://groups.google.com/group/pl.internet...0aef79fa?hl=pl#

 

Ciekawa dyskusja ;) Z korespondencji widac, ze domeny.pl moga zaoferowac rabat na przedluzenie nawet 50% ;)

 

[edit]

Jesli ktos ma jeszcze watpliwosci, to wystarczy poczytac i wyrobic sobie opinie o tym "rejestratorze" ;-)

 

Niezłe jaja.

 

Pytanie:

 

W zwiazku z planowanym przeniesieniem domen do innego rejestratora, prosze o

podanie kodow authinfo domen

1) xxxxxxxxx.com

2) xxxxxxxx.net.pl

 

Odpowiedź:

 

Odpowiedź #1Piotr Madziar, 2011-03-07 17:05:51

Bardzo proszę o informację jaką ofertę i od jakiej firmy otrzymał Pan za odnawianie domen

domen. Na tej podstawie przygotujemy dla Pana indywidualną ofertę.

 

Ciekawe czy ten Pan z BOK domeny.pl odrobił lekcje z czytania ze zrozumieniem. ;) Ja bym się wkurzył, gdybym dostał taką odpowiedź - co kogo obchodzi gdzie, dlaczego i do kogo przenoszę domeny. :D

 

A ponoć tyle w domeny.pl poprawili na linii BOK - klient, tak się ostatnio chwalili, jednak nie można ufać reklamom. :lol:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezłe jaja.

 

Pytanie:

 

 

 

Odpowiedź:

 

 

 

Ciekawe czy ten Pan z BOK domeny.pl odrobił lekcje z czytania ze zrozumieniem. ;) Ja bym się wkurzył, gdybym dostał taką odpowiedź - co kogo obchodzi gdzie, dlaczego i do kogo przenoszę domeny. :D

 

A ponoć tyle w domeny.pl poprawili na linii BOK - klient, tak się ostatnio chwalili, jednak nie można ufać reklamom. :lol:

 

 

a co go to obchodzi ? tak bardzo oglądają się na konkurencję ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest kwestia doczytania czy niedoczytania regulaminu. Firma zmieniała regulamin w trakcie umowy.

Człowiek nie otrzymuje go na e-maila czy pocztą tylko akceptuje elektronicznie a oni wprowadzali zmiany w trakcie trwania umowy.

 

 

Dla mnie to porażka NASK , że pozwala takiej firmie działać .

 

Można tylko przestrzegać potencjalnych klientów !

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ponoć tyle w domeny.pl poprawili na linii BOK - klient, tak się ostatnio chwalili, jednak nie można ufać reklamom. :wacko:

Osobiście chciałem kiedyś skorzystać z live chatu i wtedy okazało się, że Domeny.pl mają najgorszą jaką tylko można sobie wyobrazić obsługę klienta. Zadałem pytanie dotyczące ich ostatniej promocji DNT i niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Konsultant rozpoczął miło rozmowę, ale po moim pierwszym pytaniu ją zakończył. Czekałem 2 godziny z otwartym oknem chatu i odpowiedzi się nie doczekałem. Osobiście do tego czasu miałem neutralne zdanie o tej firmie do czasu "rozmowy" z BOK, która spowodowała negatywne spojrzenie na Domeny.pl.

Wniosek jest jeden i wszystkim z di.pl znany: Domeny.pl należy omijać szerokim łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście chciałem kiedyś skorzystać z live chatu i wtedy okazało się, że Domeny.pl mają najgorszą jaką tylko można sobie wyobrazić obsługę klienta. Zadałem pytanie dotyczące ich ostatniej promocji DNT i niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Konsultant rozpoczął miło rozmowę, ale po moim pierwszym pytaniu ją zakończył.

 

Pewnie to automat był :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno przypomniałem sobie, że też jestem ich klientem. Spieszyło mi się, nie znając opinii o tej firmie, skuszony niską ceną zarejestrowałem u nich domenę pl. Potem okazało się, że domena nie jest mi już potrzebna i zapomniałem o niej. Przypadkiem trafiłem na negatywne opinie o rejestratorze, ale nie przejąłem się, nie pamiętając, że mam tam domenę. I parę dni temu zaskoczenie: przychodzi przypomnienie o rachunku za przedłużenie w domeny.pl. Już myślałem, że będą niezłe jaja. Ale ku mojemu zdumieniu coś się zmieniło w polityce firmy:

 

 

0daddd25.jpg

 

"nie nie" to przejęzyczenie ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawno przypomniałem sobie, że też jestem ich klientem. Spieszyło mi się, nie znając opinii o tej firmie, skuszony niską ceną zarejestrowałem u nich domenę pl. Potem okazało się, że domena nie jest mi już potrzebna i zapomniałem o niej. Przypadkiem trafiłem na negatywne opinie o rejestratorze, ale nie przejąłem się, nie pamiętając, że mam tam domenę. I parę dni temu zaskoczenie: przychodzi przypomnienie o rachunku za przedłużenie w domeny.pl. Już myślałem, że będą niezłe jaja. Ale ku mojemu zdumieniu coś się zmieniło w polityce firmy:

 

 

0daddd25.jpg

 

"nie nie" to przejęzyczenie ;P

 

 

Może kolejna decyzja UOKiK byłaby bardziej dotkliwa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaciekawiony skad tyle mega ninji w http://www.di.pl/index.php?showtopic=70640 zerknalem na jedna z nich... pozniej druga, trzecia i nie dowierzalem, ze nieszczesnik tak sie wkopal. Ale pogrzebalem po stronach domeny.pl i ... niedowierzam :D

 

Zerknijcie sami ;-)

 

http://domeny.pl/domeny-za-0-zl.html No prawdziwa metamorfoza! Ech, teraz bedzie trzeba sobie chyba zrobic urlop od di.pl, bo po takiej promocji bedzie wysyp ninji na forum, co juz po powyzszym wpisie jakiegos desperata widac ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://domeny.pl/domeny-za-0-zl.html No prawdziwa metamorfoza! Ech, teraz bedzie trzeba sobie chyba zrobic urlop od di.pl, bo po takiej promocji bedzie wysyp ninji na forum, co juz po powyzszym wpisie jakiegos desperata widac ;-)

 

Tu akurat problemu nie ma, bo tych nie trzeba odnawiać i jest tylko jedna domena za darmo:

 

Jednorazowa rejestracja za 0 zł 1 polskiej domeny.

 

http://domeny.pl/domeny-za-0-zl.html

 

Gorsza promocja o wiele (ale pewnie lepsze żniwa) jest na tej http://domeny.pl/domenobranie.html, bo tu już trzeba odnowić domenę na kolejny rok i to wszystkie końcówki i w jakichś ekstremalnie wysokich cenach np.

pl - 100 zł netto

com.pl - 75 zł netto

eu - 100 zł netto

com, net org - 100 zł netto

co - 100 zł netto

 

i to jest już gruba przesada, jeśli przyrównać te ceny do niektórych rejestratorów, a jeśli w ogóle przyrównać np. do dropped.pl to jest jakaś zupełna przepaść cenowa. :D Nie ma też żadnych limitów ilościowych na tę promocję to można się nieźle "wkopać" by było. Ja ogólnie bardzo odradzam współpracę z tym rejestratorem domeny.pl, a "przymusowe przedłużanie" domen mnie wciąż dziwi, że prawo na to zezwala.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
"przymusowe przedłużanie" domen mnie wciąż dziwi, że prawo na to zezwala.

Prawo często bywa niezłe tylko niekiedy brakuje woli na jego egzekucję.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×