Jump to content
Sign in to follow this  
Robert

Pytanie do moderatora.

Recommended Posts

Proszę mi powiedzieć, za co zarobiłem kolejne 10 % ostrzeżenia i jak widać mam już 30 ?....proszę o odpowiedź na PW.

 

 

Już wiem za co,doszedłem sam...ale proszę mi powiedzieć konkretniej w którym miejscu " tytuł nic nie mówi! " ?...chyba się na to forum nie nadaję...cokolwiek bym nie zrobił to zaraz pałą w łeb dostaję...nie ma żadnego pouczenia jakiejś życzliwości tylko ostra krytyka i system kar...to najprostsze i powszechne tutaj...a o kontakt z moderatorem trudno się doprosić.

Edited by Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę mi powiedzieć, za co zarobiłem kolejne 10 % ostrzeżenia i jak widać mam już 30 ?....proszę o odpowiedź na PW.

 

 

Już wiem za co,doszedłem sam...ale proszę mi powiedzieć konkretniej w którym miejscu " tytuł nic nie mówi! " ?...chyba się na to forum nie nadaję...cokolwiek bym nie zrobił to zaraz pałą w łeb dostaję...nie ma żadnego pouczenia jakiejś życzliwości tylko ostra krytyka i system kar...to najprostsze i powszechne tutaj...a o kontakt z moderatorem trudno się doprosić.

 

Rzecz ma się w tym że regulamin czyta się przed, nie po...

Ale nie przejmuj się. Ty masz 30% ja 70...może doczekamy się amnestii.

:P:P;)

 

I tak naprawdę trudno na tym forum o kogoś kto ostrzeżeń nie ma...nawet moderatorzy sobie dają żeby nie być w tyle

:P

 

Ostrzeżenia widzi tylko ostrzeżony....to nie jest widoczne dla wszystkich.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem najwięcej chyba 30 albo nawet 40%, a staram się pisać tylko, kiedy mam coś do napisania, więc nie jest trudno załapać tyle, żaden wyczyn. :P Potem była amnestia, ale to było chyba pod koniec 2008 albo na początku 2009 roku.

 

A co do kontaktu z Moderatorem - to się nie dziwię, że ciężko się skontaktować z pb, który jest obecnie jedynym aktywnym Moderatorem skoro pewnie ma wiecznie zawaloną skrzynkę pytaniami odnośnie http://PPD.pl która jest jego giełdą. To samo się tyczy apze albo tmi (Administratorów), którzy ostatnio raczej rzadko bywają na forum, no a gosela to chyba z dwa - trzy razy widziałem na forum - przez dwa lata. ;) W każdym razie zawsze można spróbować coś skrobnąć do kogoś z grupy Moderatorów lub Administracji, która nie jest specjalnie liczna, ale jest:

 

http://www.di.pl/index.php?act=Stats&CODE=leaders

 

i przynajmniej teoretycznie szybciej doczekać się odpowiedzi niż w takim wątku. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę mi powiedzieć, za co zarobiłem kolejne 10 % ostrzeżenia i jak widać mam już 30 ?....proszę o odpowiedź na PW.

 

 

Już wiem za co,doszedłem sam...ale proszę mi powiedzieć konkretniej w którym miejscu " tytuł nic nie mówi! " ?...chyba się na to forum nie nadaję...cokolwiek bym nie zrobił to zaraz pałą w łeb dostaję...nie ma żadnego pouczenia jakiejś życzliwości tylko ostra krytyka i system kar...to najprostsze i powszechne tutaj...a o kontakt z moderatorem trudno się doprosić.

 

 

Tytuły w stylu

 

"Jak to zrobić?"

"Sprzedam kilka domen"

"Proszę o pomoc"

 

Nie są mile widziane na żadnym forum. Coś musi je odróżniać od pozostałych tematów, gdyby nie to, wszystkie wątki w dziale pomoc nazywałyby się tak samo.

 

Gdy piszesz do kogoś email to też tytułujesz go "list" "email"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote name='Bazyli' date='nie, 28 mar 10' post='303215']

Rzecz ma się w tym że regulamin czyta się przed, nie po...

Ale nie przejmuj się. Ty masz 30% ja 70...może doczekamy się amnestii.

:):):)

 

I tak naprawdę trudno na tym forum o kogoś kto ostrzeżeń nie ma...nawet moderatorzy sobie dają żeby nie być w tyle

:)

 

Ostrzeżenia widzi tylko ostrzeżony....to nie jest widoczne dla wszystkich.

 

 

....Bazyli, błąd można popełnić znając regulamin, o to nie trudno, ....a amnestia kiedy może być ?....chyba jak Komorowski zostanie prezydentem :)...tak ? :) ....Bazyli a powiedz mi ( Ty się więcej orientujesz )...pod sygnaturką mamy " klocki " z określeniem np nowy, praktyk, dyskutant,górnik przodowy,uzależniony itd....gdzie są informacje na ten temat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzecz ma się w tym że regulamin czyta się przed, nie po...

Ale nie przejmuj się. Ty masz 30% ja 70...może doczekamy się amnestii.

:):):)

 

I tak naprawdę trudno na tym forum o kogoś kto ostrzeżeń nie ma...nawet moderatorzy sobie dają żeby nie być w tyle

:)

 

Ostrzeżenia widzi tylko ostrzeżony....to nie jest widoczne dla wszystkich.

 

 

...Bazyli, błąd można popełnić znając regulamin, o to nie trudno, ....a amnestia kiedy może być ?....chyba jak Komorowski zostanie prezydentem :)...tak ? :) ....Bazyli a powiedz mi ( Ty się więcej orientujesz )...pod sygnaturką mamy " klocki " z określeniem np nowy, praktyk, dyskutant,górnik przodowy,uzależniony itd....gdzie są informacje na ten temat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Bazyli znajdzie chwilę teraz, to go uprzedzę i podzielę się tymi tajnymi informacjami. :)

 

Automatycznie nadawane rangi i "klocki" zależą od liczby postów i są takie:

 

1-49 postów - Nowy, 1 "klocek"

50-99 postów - Stażysta, 2 "klocki"

100-249 postów - Praktyk, 3 "klocki"

250-499 postów - Dyskutant, 4 "klocki"

500-999 postów - Maniak, 5 "klocków"

>1000 postów - Uzależniony, 6 "klocków"

 

Ponadto każdy kto ma więcej niż 500 postów może (ale nie musi) ustawić sobie własną rangę np. "górnik przodowy", "Solidne Domeny" czy jakąkolwiek inną. :) Jak się nie dostanie bana po drodze to można spokojnie dociągnąć do "uzależniony", bo to forum uzależnia mocno...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy Bazyli znajdzie chwilę teraz, to go uprzedzę i podzielę się tymi tajnymi informacjami. :)

 

Automatycznie nadawane rangi i "klocki" zależą od liczby postów i są takie:

 

1-49 postów - Nowy, 1 "klocek"

50-99 postów - Stażysta, 2 "klocki"

100-249 postów - Praktyk, 3 "klocki"

250-499 postów - Dyskutant, 4 "klocki"

500-999 postów - Maniak, 5 "klocków"

>1000 postów - Uzależniony, 6 "klocków"

 

Ponadto każdy kto ma więcej niż 500 postów może (ale nie musi) ustawić sobie własną rangę np. "górnik przodowy", "Solidne Domeny" czy jakąkolwiek inną. :) Jak się nie dostanie bana po drodze to można spokojnie dociągnąć do "uzależniony", bo to forum uzależnia mocno...

 

...a bana to na jak długo się dostaje ? :) ...i czy bana można dostać natychmiast czy po nazbieraniu 100 % ?...ban kasuje posty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego, co widziałem ban to ban, niezdejmowalny i na wieczność - jeśli ktoś nie jest już mile widziany na tym forum to po prostu nie jest, forum widać na tym nie straci. Choć z drugiej strony nigdy nie widziałem, żeby go dostał ktoś ze "stałych bywalców" to pewnie zdarzają się "drugie szanse", ale o to już pytaj Adminów, o ile jakimś cudem przekroczysz próg 100% (a nie jest łatwo, chyba, że ktoś stara się pisać dla samego pisania). Za 100% to ląduje pewnie "z automatu", ale bywały i "nadprogramowe" wymierzane w moment np. za oszustwa czy skrajny spam i trollowanie. Rekordzista ma bany na wszystkie kolejno zakładane konta (Anglik) i wszystkie kolejne IP, do znudzenia.

 

Ban oczywiście nie kasuje postów, ale nie ma to znaczenia skoro już po 6 godzinach nie ma do nich dostępu, a skasować samemu i tak nie można. Napisany to napisany i tyle, trzeba się do tego przyzwyczaić. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
... można spokojnie dociągnąć do "uzależniony", bo to forum uzależnia mocno...

... oj tak :)

 

(a tak między nami... dlaczego Dawpi nie jest już modem? coś przegapiłem? )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę mnie nie kojarzyć z banami wymierzanymi "w moment". ;) Ja nikogo nie oszukałem i nie trudnię się skrajnym spamem.

 

No wiadomo, że chodziło o prędkość banów, nie spam czy oszustwa, za blisko się chyba te zdania znalazły koło siebie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×