Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

ary.pl - 51 zł
lnu.pl - 60 zł

obie na aukcji AM, jedna wyróżniona na głównej za 25 zł :)

wystawione żeby sprawedzić jak 3-literówki się mają obecnie.

 

Inne 2 3-literówki wystawione od 1 zł wróciły na konto nie sprzedane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wstyd Ci?

 

Nie bo to był tylko test. Nie zależało mi na kasie chociaz liczylem ze 300 zł będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba pamiętać o tym, że aukcje na giełdach przeglądają jedynie nałogowi/zawodowi "łowcy okazji" i mało kto poza tym. Czasem ktoś przypadkiem trafi np. z wyników wyszukiwania - ale to słabe pocieszenie, bo taki ktoś zwykle mógłby wyłożyć dużo większą kasę w opcji KT za tę samą domenę. Ja np. w ogóle nie przeglądam aukcji, a czasem jedynie biorę udział jeśli ktoś da ogłoszenie na di.pl - podejrzewam że wielu użytkowników forum robi podobnie.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bo to był tylko test. Nie zależało mi na kasie chociaz liczylem ze 300 zł będzie.

 

A kiedy będziesz testował następnym razem ?

;)

 

Jakby Ci nadal nie zależało na kasie a chciałbyś się pozbyć jeszcze jakiś trzy literówek czy co tam jeszcze masz to zapraszam do kontaktu...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

majtkirambo.pl 400 pln B)

 

* wolna jakby ktoś chciał np. majtkipredator.pl czy majtkibatman.pl :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

majtkirambo.pl 400 pln B)

 

* wolna jakby ktoś chciał np. majtkipredator.pl czy majtkibatman.pl :P

 

szacun za samo kupno/rejestrację w celu odsprzedaży :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

szacun za samo kupno/rejestrację w celu odsprzedaży :>

 

Kupiona była "pod ruch" - miała go trochę. To również było (tak myślę) wyznacznikiem tej mojej transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Ci sie udalo sprzedac ta domene skoro ona jest nadal do rejestracji? Albo pomyliles sie i sprzedales inna domene albo poprostu coś tu nas oszukujesz. Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Ci sie udalo sprzedac ta domene skoro ona jest nadal do rejestracji? Albo pomyliles sie i sprzedales inna domene albo poprostu coś tu nas oszukujesz. Pozdrawiam :)

Pewnie chodzi o pytamsie.co.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

flying.pl - 850 PLN (netto)

 

Gratuluję nabywcy, moim zdaniem bardzo okazyjnie! Konto z 0 ilością transakcji, a bałem się, że troll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję nabywcy, moim zdaniem bardzo okazyjnie! Konto z 0 ilością transakcji, a bałem się, że troll.

Więcej zaufania do ludzi, każdy miał kiedyś 0 transakcji. Czasem ktoś nie opłaci domeny, ale takie jest ryzyko tego biznesu. Absolutnie nie kieruję tego do Ciebie ale czasami niektórzy użytkownicy użalają się tu jak im ktoś nie opłaci domeny i chcą wprowadzać jakieś dziwne weryfikacje, zabezpieczenia. Domyślam się że gdyby prowadziliby oni sklep to za każdym klientem chodziłoby dwóch ochroniarzy, jeden żeby pilnował klienta, a drugi żeby kontrolował tego pierwszego ochroniarza bo przecież może on być w zmowie z klientem.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z doświadczenia wiem, że użytkownicy z zerowym rankingiem płacą najwięcej za domeny, a ci, którzy mają za sobą wiele zakupów, to wyjątkowe żyły. :P

 

(oczywiście są wyjątki w obie strony)

Edited by pb
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więcej zaufania do ludzi, każdy miał kiedyś 0 transakcji. Czasem ktoś nie opłaci domeny, ale takie jest ryzyko tego biznesu. Absolutnie nie kieruję tego do Ciebie ale czasami niektórzy użytkownicy użalają się tu jak im ktoś nie opłaci domeny i chcą wprowadzać jakieś dziwne weryfikacje, zabezpieczenia. Domyślam się że gdyby prowadziliby oni sklep to za każdym klientem chodziłoby dwóch ochroniarzy, jeden żeby pilnował klienta, a drugi żeby kontrolował tego pierwszego ochroniarza bo przecież może on być w zmowie z klientem.

 

Rozumiem to doskonale. Moje zauważalne, delikatne uprzedzenie (jeśli można tak to nazwać) spowodowane jest podejrzeniem spadku tempa licytowania właśnie przez oferty userów z 0 ilością zrealizowanych transakcji, jako podejrzenie o sztuczne podbijanie, co za tym idzie braku zaufania innych licytujących, w tym wypadku do sprzedającego. Ostatnie 3 dni 'ciszy', a liczyłem na trochę wyższą kwotę. Tak, czy inaczej - sprzedana, opłacona! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylkopolska.pl - 30zł

...

no cóż myślę, że była warta więcej, ale dałem na aukcję, więc... ale chyba nie tak źle, nie siedzę nawet miesiąc na giełdzie, a już sprzedałem drugą domenę, w tym ta jest pierwsza na aukcji, w 10 dni miałem 7 obserwujących i byłem w interesujących domenach. Szczerze, kiedy jeszcze nie handluje się, że tak powiem poważnie, to takie małe rzeczy cieszą i nie ma co się załamywać, to tylko jedna domena ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylkopolska.pl - 30zł

...

no cóż myślę, że była warta więcej, ale dałem na aukcję, więc... ale chyba nie tak źle, nie siedzę nawet miesiąc na giełdzie, a już sprzedałem drugą domenę, w tym ta jest pierwsza na aukcji, w 10 dni miałem 7 obserwujących i byłem w interesujących domenach. Szczerze, kiedy jeszcze nie handluje się, że tak powiem poważnie, to takie małe rzeczy cieszą i nie ma co się załamywać, to tylko jedna domena ;)

 

Najważniejsze że pierwsze koty za płoty...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejsze że pierwsze koty za płoty...

:)

 

Mam nadzieję, że jeżeli uda mi się sprzedać coś jeszcze, to przynajmniej przekroczę cenę 30zł, która coś się mnie uczepiła :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kraniec.pl - 25zł na aukcji

 

W sumie tego już nie miałem dodawać, no bo... sami widzicie, ale pomyślałem, że przecież zawsze może tutaj wejść ktoś, kto też zaczyna jak ja, zobaczyć jak to wygląda i pouczyć się trochę na błędach, a przy okazji poprosić was o opinię, co zrobić, aby ludzie na aukcji byli bardziej zainteresowani domeną.

Ustawiłem ją chyba na 13 dni od 10zł bez ceny minimalnej, z czego zrobiło się pod koniec 3 obserwujących, ktoś dał na kilka minut przed zakończeniem aukcji właśnie tę dychę, po czym ktoś inny dał trochę więcej, ale okazało się, że użytkownik ustawił sobie automatyczne podbicie do 20zł, przez co kolejny złożył 25zł i tak została minuta, po której aukcja się skończyła. Czy powinienem ustawić coś inaczej, czy jednak w ogóle się cieszyć, że ktoś ją kupił?

Nie wiem też czy powinienem o to pytać tutaj, ale to tak przy okazji :3

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×