Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Najnowsze posty na forum

• Ja jestem graczem giełdowym, więc wychodzenie z inwestycji ze stratą to dla mnie chleb powszedni i często jedyne racjonalne działanie.
    • Mnie też, zwłaszcza jeśli najpierw płaczą w wątkach na forum że a to przechwytywanie drogie, a to aukcje są podbijane a to nie ma takich a takich funkcjonalności a gdy ktoś przyszedł i chciał im dać coś naprawdę fajnego - oddzew zerowy. Zwłaszcza od tych którzy najwięcej się udzielali. No cóż, jak to mówią - Polak mądry po szkodzie a lekcja na rynku .PL bezcenna      Nie wszyscy potrafią liczyć Bazyli zwłaszcza włączając w to INFLACJĘ w tak długim okresie jak 10 lat. Ponadto czekamy na potwierdzenie Daniela czy to było 57K czy też 200 zł które jest o wiele bardziej prawdopodobne i wtedy pozwolimy sobie na chwilkę refleksji.     Ci co obracają miliardami są zupełnie innego zdania, jak szef pewnego olbrzymiego koncernu obracającego setkami miliardów dolarów powiedział: "Nie możemy stracić ani dolara". No ale jakże taki biedak może sie porównywać z szarmanckim Polakiem  
    • Pamiętam, że DD wielokrotnie wyrażał się ciepło o tej domenie, jako związanej z jego osobistą pasją. I wyrażał chęć być może samodzielnego jej zagospodarowania, ale w przyszłości, jak będzie miał więcej czasu. Jak widać przyszłość przyszła, a czas nie. Pozostaje mieć nadzieję, że domena trafi do jeszcze większego pasjonata.
    • Nie dam sobie ręki uciąć ale to chyba było netto. Tyle wynosiła kwota licytacji. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Gratulacje dla sprzedającego. Co do gratulacji dla kupującego. Mam mieszane uczucia.
    • A 61kzł nie było brutto? Mniejsza o większość, parę tys. w tę czy w tę, to niewielka różnica. EDIT: Pozostaje jeszcze pytanie, czy właściciel przez te 11 lat w jakikolwiek sposób korzystał z tej domeny, bo to też należałoby zaliczyć do zysków. A jeśli nie, to dlaczego, skoro to byłoby takie dobre?
    • Jak obroniony skoro to kwota brutto? 57222 netto minus prowizja
    • Dzięki za informacje.   I jakie komentarze? 11 lat temu kupiona za 61kzł, sprzedana za 70kzł - czy to dobrze, bo kapitał obroniony na spadającym rynku?
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18636
    • Most Online
      20372

Newest Member
    AfterMarketHosting