Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

postanowiłem, że wrzucę tu jedną ze swoich wstydliwych sprzedaży.

Miesiąc temu balerinki*pl przez formularz kontaktowy w domeny.tv: 550zł netto ;/

Chyba nie ma się czego wstydzić ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie ma się czego wstydzić ;)

 

Sebastian

alpine5

wg mnie sprzedawac tak tanio domenę którą kupiło się za 130zł rok wczesniej to troche wstyd, no ale odnowienia mocno przycisneły;/ Dobre chociaż, że trafiła do endusera i coś tam się na niej będzie działo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie sprzedawac tak tanio domenę którą kupiło się za 130zł rok wczesniej to troche wstyd, no ale odnowienia mocno przycisneły;/ Dobre chociaż, że trafiła do endusera i coś tam się na niej będzie działo.

Agresywne te balerinki na stronie (zwłaszcza jedna ;) )

 

Obiecałem sobie kiedyś, że nie będę wpisywał swoich żenujących sprzedaży, ale jedną się podzielę z Wami (w związku z całą historią związaną ze sprzedażą).

 

Domena: wein*com*pl - sprzedana za 29 zł przez Allegro ;)

Facet, który zalicytował (był tylko jeden licytujący), pisze do mnie po zakończeniu aukcji: "Sorry, ale wszedłem na kończące się aukcje na głównej stronie allegro, zalicytowałem, bo myślałem, że przedmiotem sprzedaży jest kosz z winami widoczny na zdjęciu, a coś takiego właśnie chciałem kupić żonie na prezent ;)

 

Zapłacił jednak szybko i poprosił żebym pomógł mu w sprawie domeny (tzn. nie znał się na tym, a postanowił chyba jednak sobie ją wziąć, choć nie sądzę, żeby coś na niej tworzył, może będzie w przyszłości próbował odsprzedać). W każdym razie taka to historia :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ostatnio też odnowienia mocno przycisnęły i sprzedałem m.in:

 

wyniki.net = 450 PLN

przeszycia.pl = 600 PLN

 

transakcje d2d. Chyba też wstyd. ;) Sprzedaże przez AM.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze koty za płoty ;) Ostatnio sprzedałam domenę rzucamy-palenie.pl za 20 PLN. Cena nie powala, ale to moja pierwsza sprzedaż ;)

 

Sprzedażą to bym tego nie nazwał, po prostu oddałeś domenę w cenie rejestracji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedażą to bym tego nie nazwał, po prostu oddałeś domenę w cenie rejestracji ;)

No chyba, że to było first minute za 50 groszy to ok. 7zł na plusie ;)

Na część nowej domeny będzie

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem, może nie umiem ludzi przekonać do moich domen... albo nie odpisują albo im cena nie pasuje ;) ale jakoś żyć trzeba, tylko kasy zaczyna brakować...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem, może nie umiem ludzi przekonać do moich domen... albo nie odpisują albo im cena nie pasuje ;) ale jakoś żyć trzeba, tylko kasy zaczyna brakować...

Widzę pirteq, że jakieś wiosenne przygnębienie Cię dopadło. Też tak mam czasami, ale do czasu aż coś się ruszy. Nabierzesz wtedy wiatru w żagle i ... znowu kasy na domeny sporo wydasz ;)

Edited by Sir_Elwood

Share this post


Link to post
Share on other sites

no zarobione pieniądze inwestował w serwis, który niedługo ruszy... a przestój trochę boli, bo jeszcze parę istotnych rzeczy mi brakuje do nowego serwisu ;) ale coś nie widać, że chce się ruszyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites
premiumcars*com*pl 150zł AM

 

przechwycona dla klienta, ktory wczesniej kupil ode mnie ta sama fraze z koncowka .pl

 

a .pl za ile poszła ?

jeżeli można wiedzieć

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenoznawcy.pl - sprzedana za 340 PLN

 

Gratulacje dla nabywcy :)

 

 

Pozdrawiam

 

dla nabywcy kondolencje , gratulacje dla Ciebie - taka nindża za 340zł no no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×