Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Czas chyba dołożyć do pieca ;)

 

JudoDlaDzieci.pl - 100 PLN

iBeskidy.pl - 90 PLN

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beskidy szokująco nisko.

 

Jestem na etapie poszukiwania tam miejsca na urlop i widziałem na jakich total ninjach stoją serwisy poświęcone noclegom jak i innym właśnie Informacjom na temat regionu. Twoja domena idealnie nadawałaby się w tych przypadkach.

 

Co się tyczy judo nawet bym nie rejestrował ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas chyba dołożyć do pieca ;)

 

JudoDlaDzieci.pl - 100 PLN

iBeskidy.pl - 90 PLN

 

Sebastian

alpine5

Sprzedaże d2d czy kk ? Domeny palcówki ?

 

@Apze

Na jakiej zasadzie usuwasz te posty ? Usunąłeś mój kolejny wpis a zostawiłeś wpis obrażający innego użytkownika więc jakie są kryteria usuwania tych postów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaże d2d czy kk ? Domeny palcówki ?

 

@Apze

Na jakiej zasadzie usuwasz te posty ? Usunąłeś mój kolejny wpis a zostawiłeś wpis obrażający innego użytkownika więc jakie są kryteria usuwania tych postów ?

Moim zdaniem D2D. Sprzedane na aukcjach w cenach "startowych".

Judo - palcówka (zarejestrowana za free, bądź 1 PLN w jakiejś promocji)

iBeskidy dawno temu przechwycona za free (promocja az.pl)

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, July 4, 2013 - ot
Hidden by apze, July 4, 2013 - ot

Nie rozumiem zupełnie sensu zamieszczania tutaj sprzedaży za 50 czy 100 zł :blink:

 

Bo w jakim celu? żeby inni się pośmiali ?

 

Co innego jeśli sprzedamy coś za średnie wysokie xxx, a nie za 50 czy 100 zł

 

Panowie! trochę oleju w głowie...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, July 4, 2013 - ot
Hidden by apze, July 4, 2013 - ot

Nikt nie zmusza do wchodzenia na ten temat :)

  • Like 1

Share this post


Link to post

O SPAMie i mailingu było na forum nie raz. Proszę tam się wypowiadać. Dziękuję.

 

EDIT: Znalazłem doskonały temat, który idealnie zlewa się z postami na temat SPAM'u z prowadzonej tutaj dyskusji. Przeniosłem te posty w to miejsce:

http://di.pl/topic/86531-taktyki-sprzedazy/

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Powala na kolana. Taka kwota ze sprzedaży domeny do kk spokojnie wystarczy na dobry sportowy samochód.

 

Nie rozumiem komentarzy :) , ciezko w temacie domen sprzedanych ponizej 1000PLN spodziewac sie sprzedazy na wyzszym poziomie wole ogladac 185zł brutto niz 10zł na LM szkoda by mi bylo palcow na pisanie takich postow a takich tutaj sporo :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat mi się wydaje, że za taką w miarę dźwięczną czteroliterówkę można było spróbować uzyskać z cztery stówki (a może i trochę więcej), więc te 150 zł uważam za taką średniawą sprzedaż.

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. u mnie bieda niestety, więc niczym nowym na miarę tego tematu się nie pochwalę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz kolega na czacie zauważył, że tą palcówkę kupiła firma o nazwie "Dubi".

za taką w miarę dźwięczną czteroliterówkę można było spróbować uzyskać z cztery stówki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, czy teraz każda taka sprzedaż w tym wątku będzie wyśmiewana? Na to pytanie proszę nie odpowiadać, by nie robić OT.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, czy teraz każda taka sprzedaż w tym wątku będzie wyśmiewana? Na to pytanie proszę nie odpowiadać, by nie robić OT.

Jak nie gratki to hejty ;) każdy jakoś chce sobie nabijać ;p

Przycisk lubię to powinien zastąpić "gratki" natomiast przydałby się jeszcze jakiś "hejt" i wtedy temat byłby wolny od OT ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

skup24.pl - 800 zł

 

Dosyć tanio jak na docelową branżę. Niemniej jednak jak jesteś zadowolony to gratuluje, cena nie jest też zła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosyć tanio jak na docelową branżę. Niemniej jednak jak jesteś zadowolony to gratuluje, cena nie jest też zła ;)

 

Też mi się tak wydaje, tym bardziej, że zakres skupowanych towarów bardzo szeroki, od złota przez różne płody rolne po samochody (wszędzie są ogłoszenia typu "kupię używane od rocznika 2005 od ręki"). Ja sprzedałem 4 lata temu za jakąś podobną cenę, nomen omen "cenyskupu.pl". A moja była gorsza (bo węższy zakres) od tej obecnej, no i jakiś czas temu.

Tym bardziej, że tutaj przyrostek "24" pasuje idealnie, w 95% przypadków jest on tylko zamiennikiem dla nieosiągalnej (lub drogiej) domeny bez "24". Tutaj wpasowuje się idealnie w usługę.

No, ale czasem sprzedaje się poniżej wartości mając na uwadze jakieś inwestycje, więc tylko sprzedający może naprawdę ocenić, czy jest zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skup24.pl - 800 zł

 

również uważam ze tanio

domena bardzo prosta i ładna

Share this post


Link to post
Share on other sites

(wszędzie są ogłoszenia typu "kupię używane od rocznika 2005 od ręki").

 

Nawet na di jest takie ogłoszenie - "kupię od ręki domeny z rocznika 2005 i starsze" :)

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

skup24.pl - 800 zł

 

fajna sprzedaz gratki , wg mnie tez mogles uzyskac wieksza kwote ale to tylko 24 i powiem ze szczerze pasuje tak srednio wiec cena jest OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZYJAZNY.NET = 246 zł (brutto)

Domena nie była wystawiona na sprzedaż - klient napisał prośbę poprzez formularz kontaktowy i natychmiast zaakceptował cenę Kup teraz.

 

eco-friendly.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×