Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

projektyogrodow.com.pl 1000

 

Dla forumowiczów małej wiary ;)

 

Gratulacje - com.pl są trochę zbyt mocno niedoceniane. Sam w zeszłym miesiącu sprzedałem farma*com*pl i to też nie była jakaś najgorsza sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...- com.pl są trochę zbyt mocno niedoceniane...

dokładnie, ja niedawno "musiałem" oddać "koszenie" w tym rozszerzeniu za 1230zł, bo nikt nie chciał dać więcej ;)

 

A tak na poważnie, to jak KK ma dać dobre pieniądze za .com.pl, skoro nawet na naszym podwórku bez przerwy krzyczą, że rozszerzenie jest bezwartościowe. Trzeba pamiętać, że to nie jest zamknięte Forum i wszystko (prawie) jest indeksowane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje - com.pl są trochę zbyt mocno niedoceniane. Sam w zeszłym miesiącu sprzedałem farma*com*pl i to też nie była jakaś najgorsza sprzedaż.

Dokładnie, szkoda że tak mało osób chwali się sprzedażami .com.pl bo jak widać nadal się nieźle sprzedają. Moim zdaniem, dla firmy działającej na polskim rynku domeny .com.pl są nadal rozszerzeniem nr 2. Mam nadzieje że opublikowanie tych kilku sprzedaży .com.pl zmieni postrzeganie tego rozszerzenia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

smartzegarek*pl

400 zł netto / premium.pl

Nie puściłbym, gdyby nie l. mn w zanadrzu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowi.pl - aukcja D2D od 1 zł zakończyła się kwotą 121 zł netto, prawie 150 brutto. Dobrze, z uwagi, że nie dla klienta końcowego, a szybka wyprzedaż D2D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transakcje D2D: polskiewiatraki.pl - 500 PLN, dorzuciłem gratis mojemapy.pl - miesiąc temu nie mogłem wcisnąć tej pierwszej właścicielowi firmy o takiej samej nazwie za połowę tej ceny, stąd jestem zadowolony.

 

Program zwalczania nindż czas zacząć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transakcje D2D: polskiewiatraki.pl - 500 PLN, dorzuciłem gratis mojemapy.pl - miesiąc temu nie mogłem wcisnąć tej pierwszej właścicielowi firmy o takiej samej nazwie za połowę tej ceny, stąd jestem zadowolony.

 

Program zwalczania nindż czas zacząć :)

gratulacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przemek.eu- 900 zł

 

Niezła cena, miałem ją kiedyś, ale puściłem po tym jak kupiłem .pl za 1500 netto ;-)

 

Gratulacje. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bombom.pl - 600 zł

 

Widzę że u wszystkich zaczyna się coś ruszać. Wydaje mi się że tanio poszła niemniej jednak gratuluję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanio, nie tanio - ja od 1,5 miesiąca nie dostałem żadnej oferty, nic, zero, null - nawet głupiego spamu mi nie wysłano, że o jakiejkolwiek sprzedaży (za wyjątkiem jednej nindży za 150 PLN) nie wspomnę...

 

Nic na tych domenach nie zarabiam, tylko dokładam - jeszcze trochę i pod tym względem będę wypadał gorzej od polskich nauczycieli. Co za dno.

Edited by Geekboy68k
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanio, nie tanio - ja od 1,5 miesiąca nie dostałem żadnej oferty, nic, zero, null - nawet głupiego spamu mi nie wysłano, że o jakiejkolwiek sprzedaży (za wyjątkiem jednej nindży za 150 PLN) nie wspomnę...

 

Nic na tych domenach nie zarabiam, tylko dokładam - jeszcze trochę i pod tym względem będę wypadał gorzej od polskich nauczycieli. Co za dno.

 

 

http://di.pl/topic/47624-temat-w-ktorym-opisujemy-sprzedaze-ponizej-1000zl/page-92?do=findComment&comment=559983

 

????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, o tej jednej zapomniałem - mam burdel w papierach. Nie zmienia to jednak faktu, że po odcięciu prowizji i podatków przysłowiowy klocek z tego zostaje. No ale cóż, tego mogłem się spodziewać - ryzyko jest zawsze i wszędzie.

 

Koniec imprezy, rozejść się...

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

odziezdlapuszystych.pl
 

700 zł

 

Gratuluję, choć cena zawsze mogła by być ciut wyższa :)

 

Możesz napisać czy to było KT, aukcja czy negocjacje?

 

#ubraniadlapuszystych.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

tribunj*pl za 1000,00 netto,przez KT

 

ładnie, ładnie, a moja rovinj.pl wciąż czeka na amatora ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×