Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

burgery24.pl - zarejestrowana z palca pół roku temu, poszła wczoraj za 200zł na giełdzie premium.pl - może niewielka kwota, ale potrzebowałem szybko pieniędzy i kupujący spadł mi z nieba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bankowosc24.pl- kupiona wczoraj za 10 zl - sprzedana dzis za 800 zl - nic z tego nie rozumiem ;) Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bankowosc24.pl- kupiona wczoraj za 10 zl - sprzedana dzis za 800 zl - nic z tego nie rozumiem ;) Pozdrawiam

 

Nie wiem czy gratulować czy wręcz przeciwnie niemniej jednak zazdroszczę szybkiego zarobku :P

:)

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

bankowosc24.pl- kupiona wczoraj za 10 zl - sprzedana dzis za 800 zl - nic z tego nie rozumiem ;) Pozdrawiam

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę...

:)

Szybki zysk to dobry zysk...

:)

 

Ale jak byś ją wystawił na licytację mailowo - telefoniczną to podejrzewam że ugrałbyś o wiele więcej...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero wczoraj koleś pisał, że sprzedał przez pomyłkę i żąda 9.990 zł odszkodowania albo zwrot domeny bankowosc24.pl - moim zdaniem warta 10 złotych.

Ty umiesz czytać??? GDZIE tak napisałem???

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

okazje.co

Sprzedana za 500 zł. Aukcji na aftermarket.pl. Jeden licytujący

 

Na okazyjne piece CO. :) Zakładając poniesione koszty między 120 a 180 zł za same rejestracje-odnowienia (o ile domena nie była wcześniej odkupiona), to słaby ROI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na okazyjne piece CO. :) Zakładając poniesione koszty między 120 a 180 zł za same rejestracje-odnowienia (o ile domena nie była wcześniej odkupiona), to słaby ROI.

 

Domenę zarejestrowałem z palca w marcu b.r. Także zabawiła u mnie niecałe 3 miesiące. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenę zarejestrowałem z palca w marcu b.r. Także zabawiła u mnie niecałe 3 miesiące. ;)

Więc lepiej niż każda dostępna znana mi lokata kapitału w tak krótkim czasie!

 

Brawo Brawo Brawo.

 

To dobra wiadomość :)

 

Pozdrawiam

Rafał

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje wyżej

 

 

pracafrancja.pl

 

250 zł

niedawno wpadła mi z opcji pierwsza licytacja tej domeny i wg dobra cena nie spodziewałem sie takiej.

 

Ciesze sie jak z pierwszej sprzedanej domeny bo od roku nie biore czynnego udziału w handlu domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wozkinarzedziowe*pl - 600 PLN netto po ostrych negocjacjach. IDN dorzuciłem gratis.

Domena miała wygasać za miesiąc, dotychczas nie dostałem na nią żadnej oferty.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wozkinarzedziowe*pl - 600 PLN netto po ostrych negocjacjach. IDN dorzuciłem gratis.

Domena miała wygasać za miesiąc, dotychczas nie dostałem na nią żadnej oferty.

 

 

Gratuluję ;-)

 

 

# wozkionline*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Prawdę mówiąc takie wózki sporo kosztują, więc spodziewałem się lepszego zwrotu. Pod *com.pl znajduje się strona ich producenta, chociaż nie napawa optymizmem - na pierwszy rzut oka ten w ogóle nie dba o wizerunek w Sieci. To, brak ofert, oraz potrzeba szybkiej gotówki skłoniły mnie do sprzedaży. Nominalnie była wystawiona za kafla, więc sporo zszedłem, ale sam kupujący też podbił swoją początkową ofertę 2-krotnie.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi osobiście ciężko ocenić czy cena OK czy też zbyt niska ponieważ z jednej strony zajęte tylko .pl oraz .com.pl z drugiej zaś tak jak już wspomniałeś takie wózki potrafią sporo kosztować ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×