Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

kurde miałem surge w testach i puściłem :blush:

 

To była wbrew pozorom fajna domena, przynosiła całkiem przyzwoity przychód z parkingu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mypoint.pl 615 zł

 

Kwota nie wygląda na jakąś oszałamiającą za tę domenę ale za około 3 miesiące domena wygasa i na 100% nie miałem zamiaru jej przedłużać. Oprócz tego całkiem niedawno wystawiłem na aukcji od 10 zł w pakiecie z innymi domenami i nikt się wtedy nie zgłosił.

Wczoraj z rana dostałem propozycję więc nie pozostawało mi nic innego jak nie marudzić a przyjmować ;)

W moim odczuciu kupujący to abonent wersji .com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

somaliland.pl za 700 zł.

Kwota szału może nie robi, ale za domenę "z palca" może być :)

 

Dla mnie kwota olśniewająca za tę domenę ;)

 

Pogratulować tylko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie kwota olśniewająca za tę domenę ;)

 

Pogratulować tylko.

 

Huh. Dla mnie również.

 

Gratulacje jeżeli udało Ci się zdobyć świadomego, zadowolonego klienta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jodla .p, za 800 zł.

 

Jakiś czas temu czytałem o super biznesie, jaki robi się na posadzonych drzewach i pomyślałem, że cena jest bardzo niska, ale znalazłem artykuł i to chodziło o cisy. Ale i tak jestem ciekaw, czy takie same pieniądze zarabia się hodując jodłę, bo jodła ładnie się prezentuje. Mimo wszystko, cena wydaje mi się bardzo okazyjna dla nabywcy.

 

http://natemat.pl/114319,wkopujesz-sadzonke-za-1-40-zl-a-po-20-latach-sprzedajesz-drzewo-za-10-tys-nieprawdopodobny-biznes-z-cisami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z błędem czy po prostu literówka na forum?

Moja literówka, oczywiście chodzi o kursmasazu.com.pl

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnich tygodniach (ceny netto):

pozycjonowaniepoznan.pl 450 zł

 

I takie dwie po taniości:

implanty.radom.pl 100 zł

kolektoryfotowoltaiczne.pl 100 zł

 

kolektoryfotowoltaiczne.pl sprzedana tanio, bo fachowcy z branży stwierdzili, że to trochę oksymoron i na fotowoltaikę mówi się panele lub ogniwa :) Zresztą rejestracja chyba (o ile dobrze pamiętam) "z palca", więc zawsze na plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolektoryfotowoltaiczne.pl sprzedana tanio, bo fachowcy z branży stwierdzili, że to trochę oksymoron i na fotowoltaikę mówi się panele lub ogniwa :)

Każdy kto przedstawi się jako "fachowiec z branży" i powie, że "to trochę oksymoron" ma u Ciebie szansę na dużą obniżkę cen ?

 

edit: Tylko z ciekawością pytałem bo zabrzmiało jakby mieli naprawdę duży dar przekonywania :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zapraszam :)

 

Wg mnie nie była więcej warta i cieszę się z jej sprzedaży. W międzyczasie (od jej rejestracji) poznałem trochę branżę, zrobiłem duży site firmowy dla jednego dystrybutora takich "paneli", poczytałem, poklikałem i wyszło mi, że to trzeba puścić za gorsze.

 

Jeśli masz inne zdanie na jej temat, to je szanuje i ... tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolektoryfotowoltaiczne.pl sprzedana tanio, bo fachowcy z branży stwierdzili, że to trochę oksymoron i na fotowoltaikę mówi się panele lub ogniwa :) Zresztą rejestracja chyba (o ile dobrze pamiętam) "z palca", więc zawsze na plus.

Rzeczywiście tak było, dopóki nie pojawiły się kolektory hybrydowe ,które łączą te dwie funkcje i teraz coraz częściej będzie ta nazwa się pojawiała .

Share this post


Link to post
Share on other sites

partner-net.pl poszła mi za 615 zł kilka dni przed Wigilią więc na karpia było :D

 

Co ciekawe to kolejna domena, która w dosyć niedawnym czasie była przeze mnie wystawiona na di.pl w wyprzedaży.

Poprzednią była mypoint.pl sprzedana za taką samą cenę.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie pierwsze sprzedane domeny:

 

powernet.com.pl - 150zł
ulyb.pl - 130zł

Edited by nowyyy31

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ale, metoda pozyskania klienta, typ transakcji? Cena to nie wszystko :)

Aftermarket, kup teraz, klient zgłosił się sam. Negocjacje chwilkę trwały. Przepraszam. Zapomniałem o tych danych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×