Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Heellloo, epoka kamienia łupanego już dawno się skończyła, nawet Domenos był w stanie zadrwić sobie z tych "dopracowanych skryptów", ale jak ktoś uciął sobie drzemkę to nagle się budzi z ręką w nocniku. Ponadto język skryptowy do przechwytywania domen w 2020 roku to już dość słabe rozwiązanie.   @pb Przemek, chyba ktoś tak "zupełnie omyłkowo" chciał użyć Twojej reputacji aby wskazać innym co mają robić. A tu nagle się okazało iż to tylko jakiś vul.     Albowiem dla mnie osobiście Przemek jest najbardziej wiarygodną osobą na tym forum, nie tylko jako Usługodawca ale również jako Użytkownik. I chciałbym się nauczyć od niego takiej kultury wypowiedzi jaką niezwykle się wyróżnia i to niezależnie od tego czy się zgadza z mówcą czy też nie. Może książkę Przemek napiszesz na ten temat ?   @zabaco Rozwiązań jest bardzo dużo, ale nie mam w tym absolutnie żadnego interesu aby się nimi w tym momencie dzielić. Po co komuś drzemkę przerywać, co nie ? Wbijaj na nowego czata i być może coś tam się dowiesz albowiem Twój postulat na forum został olany     
    • Oswiecim.eu   Do sprzedania   www.Oswiecim.eu
    • Krótka nazwa Świetna na sklep pływacki Z końcówką .pl. Wkrótce zakończenie aukcji, zapraszam! https://www.aftermarket.pl/aukcja/2481748
    • SanFrancisco.pl   Zapraszamy na aukcje od 1 PLN bez ceny minimalnej domeny: SanFrancisco.pl
    • Ja bardzo proszę nie odbiegać od tematu, bo zacznę używać funkcji - zgłoś post
    • też gratuluję AM tego kroku na przód!
    • @pb Wydawało mi się, że coś takiego napisałeś wcześniej, na co ja odpisałem "to jest w ogóle taka opcja?", nie chce mi się teraz tego szukać, może to był ktoś inny. Wybacz pomyłkę (edit: dobra znalazłem, to był @vul, sorry, mój błąd)   @Czyzis Szczególnie w stosunku do osób, które prosił jeszcze niedawno o pomoc. Chyba coś mu się z głową stało, że myśli, że będzie lepszy od osób, które miały lata na dopracowanie swoich skryptów pod względem przechwytywania, za darmo. Bez żadnych opłat za to.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18515
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu