Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Pomogę, albo nie ... https://www.rp.pl/100-lat-polskiej-gospodarki-ropa-naftowa-i-gaz/180419853-Gaz-lupkowy-czyli-stracone-zludzenia.html
    • Witam,   Po ostatnich wydarzeniach i dosyć mocnych przemyśleniach na temat sensowności forum o domenach internetowych jak i samego rynku domen w Polsce, podjąłem decyzję o moim odejściu z forum di.pl.   Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina.   Z wielkim żalem i bólem podejmują tą decyzję gdyż forum było ostatnim miejscem gdzie byłem względnie akceptowany.   Z kilkoma osobami pozostaję w stałym kontakcie poza forum i mam nadzieję na kontynuowanie tych znajomości. Co do reszty to bez żalu oczywiście się żegnam gdyż nie udało mi się u nich znaleźć zrozumienia i poklasku dla moich tez i trafnych analiz.   Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus   /// Do przemyślenia.
    • Keyword itd. Jak ustawić domenę, aby zwiększyć "klikalność". Nie interesuje mnie sprzedaż domeny, tylko "stały" dochód. ZUS = 1.400 zł Emerytura ? Mam nadzieję, że odpowiedzą Ci, którzy nie odeślą mnie do FAQ (ang. Frequently Asked Questions) 
    • "W ubiegłym tygodniu prezydent Chińskiej Republiki Ludowej i sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin Xi Jinping powiedział, że kraj ten powinien „wykorzystać okazję”, jaką oferuje technologia blockchain, zachęcając do przyspieszenia jej przyjęcia w tym kraju .  Po komentarzach prezydenta Jinpinga cena bitcoinów (BTC) odnotowała znaczny wzrost, a akcje firm, które mają działalność związaną z technologią łańcuchów blokowych lub walutami cyfrowymi w kraju, wzrosły, zgodnie z artykułem Digital Leaders . " Nasz ma to w ... . Chyba. https://bitcoin.pl/polska-zakaz-kryptowalut/ Dlatego, chociaż domena jest fajna, ale .pl
    • "Się" nie dziwię.  "Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina." Nawet "dział wycen" jest <0. Pozdrawiam "Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus" 
    • oponymarkowe.pl   Jeszcze pare dodatkowych domen dorzuciłem na sprzedaż.   taniefoteliki.pl tanieprzedszkole.pl taniealarmy.pl tanielustrzanki.pl taniesauny.pl taniewizy.pl tanieubezpieczenie.pl refundowane.pl francuskiewina.pl torbyfotograficzne.pl lustrzanki.com vignettes.eu nadzory.pl   kilka zwiazanych z modą bieliznamarkowa.com kapielowestroje.com superbielizna.pl taniabielizna.pl ekskluzywnabizuteria.pl   Kilka domen z branży oponiarskiej tanieoponyzimowe.pl tanieoponyletnie.pl tanieopony.info  tanieopony.sklep.pl oponypromocje.pl (+ obecnie nie działający juz serwis) oponytanie.com oponymarkowe.pl markoweopony.pl   Cos z hazardu: zakladywzajemne.com zakladyhazardowe.pl   i kilkanaście innych.   Wykaz wszystkich domen na sprzedaż pod adresem (możliwe że jeszcze coś dodam): https://www.aftermarket.pl/profil/dobre_domeny2/   Ceny do negocjacji. Zapraszam
    • Witam,   Po ostatnich wydarzeniach i dosyć mocnych przemyśleniach na temat sensowności forum o domenach internetowych jak i samego rynku domen w Polsce, podjąłem decyzję o moim odejściu z forum di.pl.   Niestety poziom forum jest już za niski nawet dla mnie. Forum to obecnie tylko tablica ogłoszeń i dział wycen. Nie ma tutaj już nic ciekawego do czytania, a próba podjęcia dyskusji na jakiś poważniejszy temat zostaje sprowadzona do rynsztokowej argumentacji na poziomie hobbystów taniego wina.   Z wielkim żalem i bólem podejmują tą decyzję gdyż forum było ostatnim miejscem gdzie byłem względnie akceptowany.   Z kilkoma osobami pozostaję w stałym kontakcie poza forum i mam nadzieję na kontynuowanie tych znajomości. Co do reszty to bez żalu oczywiście się żegnam gdyż nie udało mi się u nich znaleźć zrozumienia i poklasku dla moich tez i trafnych analiz.   Wasz zawsze kochany, uwielbiany i skromny, Lataralus
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18433
    • Most Online
      20372

Newest Member
    iksik77