Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

proffit.pl - 500zł

Komus spadła i zarejestrowałem swego czasu za 11 zł.

Czuję pewien niedosyt....

 

Pozdrawiam

SirCzako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nzeroid

bezserca.pl - 500 zł.

 

Liczyłem na więcej, ale episkopat nie odpowiedział na moje zapytanie ofertowe.

Jest też to pierwsza sprzedana przeze mnie domena... z zimną krwią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nzeroid

Oferta napłynęła po wystawieniu domeny do wyceny ?

 

 

Oferta wisiała już wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś napawam się nadzieją że też coś sprzedam, jak czytam wasze sprzedaże. Gratulacje !

 

i właśnie dla tego wtopiłem dużo kasy w domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i właśnie dla tego wtopiłem dużo kasy w domeny ;)

Cóż, ja będę sprzedawał :) Pozytyw i do przodu :)

 

Panowie to nie miejsce na tego typu dewagacje, znajdźcie sobie inny Dział i nie zaśmiecajcie niepotrzebnie tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pradelektryczny.pl - 450 PLN

 

Została przejeta przez liczącego się gracza na tym rynku, więc domyślam się prawdziwa jej wartość jest nieco większa :)

Mimo to jestem zadowolony z tej transakcji.

Edited by e-trojka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

pradelektryczny.pl - 450 PLN

 

Została przejeta przez liczącego się gracza na tym rynku, więc domyślam się prawdziwa jej wartość jest nieco większa :)

Mimo to jestem zadowolony z tej transakcji.

 

Biorąc pod uwagę, że prądelektryczny.pl ma Energa, sprzedaż tej domeny d2d prawdopodobnie była błędem. Niemniej 450 to nie jest zła cena jeśli celem było wyjście z inwestycji, która musiałaby być może być długoterminowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że prądelektryczny.pl ma Energa, sprzedaż tej domeny d2d prawdopodobnie była błędem. Niemniej 450 to nie jest zła cena jeśli celem było wyjście z inwestycji, która musiałaby być może być długoterminowa.

No to teraz czekamy na zmianę danych w whois na Energa S.A., co prędzej czy później powinno po prostu nastąpić.

450 zł to - wydaje mi się - bardzo niska cena za pradelektryczny.pl, nawet w D2D. Najważniejsze jednak, że sprzedający jest zadowolony <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

pradelektryczny.pl - 450 PLN

 

Jak zadowolony, że jest kaska, to gratuluję. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

 

Jakiś czas temu miałem do czynienia z dużą firmą S.A. z tej branży i przy kwocie 150 PLN wprawiłem ludzi z firmy w zakłopotanie, bo ta wysoka kwota wymagała zatwierdzenia przez 5 działów i 8 pionów i tak nie było to pewne, więc różnie to bywa kiedy człowiek liczy na kokosy sugerując się wielkością firmy.

 

W ogóle ciężko jest sprzedawać domeny, które nie są "pewniakami". Albo wyceniasz za wysoko albo za nisko i jest żal, że przecież mogło być więcej. Kiedyś gość się do mnie odezwał z Panoramy Firm i spytał o cenę domeny, więc mu odpisałem i w tym momencie nastała cisza. Po dwóch dniach napisałem mu, że mogę opuścić cenę (domena brzydka jak noc i do tego zaraz wygasała) na co gość mi odpisał, że "przepraszam nie miałem czasu, oczywiście pierwsza propozycja ceny mi pasuje". Myk polegał na tym, że gość napisał z gmaila, a dopiero potem pokazała się PF we whois (szkoda, że nie ma takiej listy adresów email z których firmy wysyłają pytania).

 

Także nie wiesz kto pisze i jakie ma możliwości finansowe, ale zawsze warto startować w odpowiedzi na pytanie od tego wyższego pułapu, bo dla firmy ta domena może być wartościowa, a jeśli firmie zależy, to zawsze będą negocjować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gość napisał z gmaila, a dopiero potem pokazała się PF we whois (szkoda, że nie ma takiej listy adresów email z których firmy wysyłają pytania).

generalnie jeżeli ktoś pisze z @wp.pl, @o2.pl, itp., nie podpisuje się nazwiskiem i nie ma możliwości w żaden sposób go namierzyć to istnieje duże prawdopodobieństwo że masz do czynienia z prezesem/członkiem zarządu dużej firmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu skupakumulatorów*pl 100 pln dla kk. (domena zarejestrowana z palca kilka mies. temu) Niestety nie miałem nIDNa, liczyłem, że kiedyś spadnie do kompletu. Nie doczekałem się a właściciel nIDNa zapukał do moich drzwi. Ponieważ domena okazała się być bez ruchu nie wahałem się ani chwili. Niech będzie dobrym uzupełnieniem dla nIDNa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalnie jeżeli ktoś pisze z @wp.pl, @o2.pl, itp., nie podpisuje się nazwiskiem i nie ma możliwości w żaden sposób go namierzyć to istnieje duże prawdopodobieństwo że masz do czynienia z prezesem/członkiem zarządu dużej firmy

 

Zdarzyło mi się dwa razy, że myślałem, że pisze jakiś dzieciak i wysłałem go żeby sobie np. wolną info.pl zarejestrował, a ten uparcie dalej chce .pl kupić, no i oczywiście na końcu w whois pojawiała się jakaś S.A. itp. Z tym że ja na starcie do wszystkich strzelam z grubej rury, więc nie straciłem. :P

 

Coś w deseń:

- po ile ta domena, bo chcę bloga postawić?

- sugeruję wolną ***.info.pl za 15 zł

- ale .pl by mi bardziej pasowała

- 3000 zł netto

- dam 2500

- 3000.

- ok, jak mogę opłacić?

 

;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PSYCHIATRIA.INFO.PL - 200 PLN od KK

 

a) bo zabrakło mi na papierosy,

muszę zapalić, więc za 200,

B) klient pojawił się 2 godziny po ogłoszeniu na giełdzie,

c) ale nie płaczę - to dobry uczynek, bo kupiły czytelniczki jakiegoś forum, które tam było

d) jaka ta klientka zielona. Na niczym się nie zna, pytała, czy hosting potrzeba, a może sama domena wystarczy.

Pytała, za ile instalacja forum, powiedziałem, że symbolicznie, a ona się roześmiała, że kto inny za darmo zainstaluje.

 

Ale ta dziewczyna się cieszyła, że kupiła, ale nawet nie podziękowała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra sprzedaż, zważając na to że to była dziewczyna. Najważniejsze, że się cieszyła, bo wiadomo to czytelniczka. Z instalacją forum to tak by było, tak. Najważniejsze, że dobry uczynek, mogło by byc gorzej. Graty!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jakiś czas temu zainteresowałem się tematem domen. Kilka zarejestowałem i ostatnio jedną udało mi się sprzedać :)

moneyweb.pl - za 100 PLN ;)

Edited by gromx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jakiś czas temu zainteresowałem się tematem domen. Kilka zarejestowałem i ostatnio jedną udało mi się sprzedać :)

moneyweb.pl - za 100 PLN ;)

 

Jak to mówią pierwsze koty za płoty. Oby tak dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zupapomidorowa.pl 200 zł , nie dawno na aukcji LM, domena wystawiana dwa razy na LM, za pierwszym razem nikt nie dał 10 zł.

 

To chyba na fali kulinarnych programów na TVN'ie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×