Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

@master17 - jesteś chłopie wielki :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

No właśnie Master zastanów się czasem kilka razy zanim coś napiszesz. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam aster
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam aster

Ja tego nie rozumiem, koleś, nie ma rąk i nóg, okulary, skolioza krtęgosłupa, kupuje kilkanaście domen.

 

Chcesz przez to powiedzieć, że domeny mają prawo nabywać tylko zdrowi, piękni i bogaci? A taki Piotr Radoń - na aut? Jak sam pisze o sobie:

"Pomimo swoich chorób staram się jednak żyć, jak każdy zdrowy chłopak. Rozwijać swoje pasje (lotnictwo cywilne, pilotaż samolotów pasażerskich) i zainteresowania (muzyka, informatyka, historia, polityka, prawo). Z determinacją zmierzam ku postawionym celom (praca, samodzielność)."

 

master17 - chyba trochę przegiąłeś pałę.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Mi zabrakło w tej historii trochę realizmu, ten kolega bez rąk, chce osiągnąć 10 x więcej niż człowiek zdrowy. Ja naprawdę nic przeciwko nie mam, ale nawet zdrowemu trudno jest odstawić kilkanaście stron internetowych. Każdemu wolno, ale to wielki zapierdol. Nawet zdrowi nie kończą informatyki na 5.

 

Tak jakby to było TABU porozmawiać o tym koledze.

Nie ma rąk, to już tabu i przegięcie o nim porozmawiać.

 

Ta historia, to jak z motyką na Słońce się porywać.

 

Przykro mi, ale jeśli otworzę firmę, ja Piotrka nie zatrudnię, u mnie jest naprawdę ciężka praca.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Mi zabrakło w tej historii trochę realizmu, ten kolega bez rąk, chce osiągnąć 10 x więcej niż człowiek zdrowy. Ja naprawdę nic przeciwko nie mam, ale nawet zdrowemu trudno jest odstawić kilkanaście stron internetowych. Każdemu wolno, ale to wielki zapierdol. Nawet zdrowi nie kończą informatyki na 5.

Rozumiem że masz na myśli siebie?

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Przykro mi, ale jeśli otworzę firmę, ja Piotrka nie zatrudnię, u mnie jest naprawdę ciężka praca.

 

Podkreśliłem tylko różnicę między Tobą a nim. On działa..

W 90% ludzie sprawni "inaczej" mają więcej zapału w dążeniu do wyznaczonych celów niż człowiek w pełni sprawny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Widzę, że wierzycie w sukces Informatyka, który nie posiada rąk, ja takiej wiary nie mam.

 

Ja posiadałem przyznaną tylko II grupę inwalidzką, której się zrzekłem, ale poznałem co to jest praca. I nie było mi lekko. Mój znajomy Łukasz Sosna, gwiazda Informatyki, autor książek i CMS Blue Dragon, wszystko o czym marzy, to eutanazja, a ręce posiada, jedynie głowę pociętą i jelita w rozsypce.

 

Ja II grupa inwalidzka, Łukasz S. I grupa inwalidzka, obaj informatycy webmasterzy, rozmyślamy o eutanazji i samobójstwach - no wybaczcie, że się zdziwię, kiedy pojawia się Piotrek bez rąk i osiągnie 10 x tyle, co my, którzy naprawdę wiemy, co to pot i łzy. My naprawdę potrafimy dać z siebie 200 % - cóż może osoba bez rąk, niech pokaże na wstępie zaświadczenie o zdolności do wykonywania pracy.

 

I jakie punkty widzenia? Łukasz S., ta wielka gwiazda ( http://LUKASZ.SOS.PL ) - pisał do mnie: dla mnie to już tylko eutanazja, ale tobie, master się uda, jestem o tym przekonany.

 

No gdzież nam do Piotrka bez rąk. Bądźmy realistami.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Master skończ pierdolić chłopie.

On w przeciwieństwie do Ciebie zamiast dużo mówić/pisać działa i to Was właśnie różni. Wybitnym to Ty może jesteś, ale błaznem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Kolejny temat zaśmiecony dywagacjami mastera.

Dla mnie do kasacji wszystkie posty nie na temat.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Master skończ pierdolić chłopie.

On w przeciwieństwie do Ciebie zamiast dużo mówić/pisać działa i to Was właśnie różni. Wybitnym to Ty może jesteś, ale błaznem.

 

Zdarza się, rodzi się informatyk bez rąk i zdetronizuje wszystkich, dla nas webmasterów z rękami tylko eutanazja, on bez rąk, zawojuje i zdobędzie cały świat. My z ręcami i mega dokonaniami polecimy do eutanazji, on z ołówkiem w zębach zarobi 5 tys. pensji. Taki świat.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Podkreśliłem tylko różnicę między Tobą a nim. On działa..

 

Post jest na temat, bo sprzedano domenę.

Piotrkowi, który działa, nie myśląc, a ja najpierw myślę, więc jestem.

 

To się podoba, zaimponował, nie zastanowi się, nie wysłucha rad innych osób, tylko działa. Ja zostałem zbesztany - myślę, więc jestem, najpierw myślę, potem realizuję 100 razy przemyślane plany, to się nie może podobać.

Share this post


Link to post

molibden.pl - 520 zł netto po krótkich negocjacjach, przez premium. Zakup dokonany raczej przez inwestora (choć tego nigdy nie można być pewnym :))

Edited by K@mil

Share this post


Link to post
Share on other sites

molibden.pl - 520 zł netto po krótkich negocjacjach, przez premium. Zakup dokonany raczej przez inwestora (choć tego nigdy nie można być pewien :))

 

Wg danych ze whois kupił właściciel portalu ekologia.pl. U mnie w tym tygodniu z <=1000 zł sprzedane:

 

upominkarnia*pl - 650 zł netto

hepatolodzy*pl - 500 zł netto

neuropsycholog*pl - 500 zł netto

 

A od początku roku np.

 

whiteeagle*pl - 1000 zł netto

czteryzywioly*pl + IDN - 1000 zł netto

blonnik*com*pl + IDN - 1000 zł netto

twojepiekno*pl + IDN - 900 zł netto

general*com*pl - 800 zł netto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg danych ze whois kupił właściciel portalu ekologia.pl. U mnie w tym tygodniu z <=1000 zł sprzedane:

 

upominkarnia*pl - 650 zł netto

hepatolodzy*pl - 500 zł netto

neuropsycholog*pl - 500 zł netto

 

A od początku roku np.

 

whiteeagle*pl - 1000 zł netto

czteryzywioly*pl + IDN - 1000 zł netto

blonnik*com*pl + IDN - 1000 zł netto

twojepiekno*pl + IDN - 900 zł netto

general*com*pl - 800 zł netto

 

Długi ogon działa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam
Hidden by apze, April 19, 2013 - master spam

Zdarza się, rodzi się informatyk bez rąk i zdetronizuje wszystkich, dla nas webmasterów z rękami tylko eutanazja, on bez rąk, zawojuje i zdobędzie cały świat. My z ręcami i mega dokonaniami polecimy do eutanazji, on z ołówkiem w zębach zarobi 5 tys. pensji. Taki świat.

...był kiedyś taki głuchy kompozytor -- Beethoven, bez orzeczenia o inwalidztwie a komponował.

(ciężka praca to nie tylko przy łopacie)

 

Przeprazam za OT

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

...był kiedyś taki głuchy kompozytor -- Beethoven, bez orzeczenia o inwalidztwie a komponował.

 

Obecnie jest też przecież Stephen Hawking (prawie całkiem sparaliżowany - znany fizyk, geniusz i popularyzator nauki, autor wielu bardzo dobrych książek i publikacji).

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

Majster ja Cię chłopie całkowicie rozumiem.

Bo gdybym tak jak Ty, był :

- wybitnym księgowym

- wybitnym informatykiem

- wybitnym idiotą

a w dodatku miał bym rentę inwalidzką II grupy z powodu choroby psychicznej, to też bym z niej zrezygnował, żeby wstydu nie było...

:)

 

Da ktoś z adminów Majstrowi L4 od Di.pl? Chociaż na tydzień, niech odpocznie i zdrowie podleczy...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

Jak ja współczuję Stephenowi Hawkingowi. Ale zamiast wiary Bethovenowi wolę uwierzyć Albertrowi Einsteinowi:

 

To, że nie masz rąk, może ci pozwala handlować domenami. - Ale geniusz to tylko w 10 % talent, a w 90 % długa i ciężka praca.

Świtoń nie ma rąk i płacą mu pensję za trzymanie ołówka w ustach. My, "zdrowi" dochodzimy do wszystkiego syzyfową pracą.

 

Ja myślę, więc jestem, jak mam czegoś dokonać, muszę najpierw 100 razy przemyśleć plany. To jest łut szczęścia: "nie myślę, tylko działam". No, ja życzę powodzenia, ale u mnie sukces to, najpierw przemyśl kilka razy, a potem 90 % sukcesu to praca.

 

A Stephen Hawking? Czemu nikt się nie zlituje, tylko eutanazja.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

 

:)

 

Da ktoś z adminów Majstrowi L4 od Di.pl? Chociaż na tydzień, niech odpocznie i zdrowie podleczy...

:)

 

Ha, moje zdrowie może poprawić tylko droga operacja, na którą mnie nie stać. Może kiedyś zarobię na tą operację, ale nie teraz.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

Ha, moje zdrowie może poprawić tylko droga operacja, na którą mnie nie stać. Może kiedyś zarobię na tą operację, ale nie teraz.

To przejdź się po prostu, do pierwszego lepszego weterynarza i poproś o uśpienie...

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master
Hidden by apze, April 19, 2013 - spam master

a II grupa inwalidzka, Łukasz S. I grupa inwalidzka, obaj informatycy webmasterzy, rozmyślamy o eutanazji i samobójstwach

Musisz w to uwierzyć, a na pewno się uda!

 

Post jest na temat, bo sprzedano domenę.

Piotrkowi, który działa, nie myśląc, a ja najpierw myślę, więc jestem.

Tak, jesteś. Ale w czterech literach...

Share this post


Link to post

parkside.pl odstąpiony poprzedniemu właścicielowi (trademark) za 150 EUR = ok. 625 PLN.

Domena przechwycona miesiąc wcześniej w promocji na Az za kilka złotych.

 

Nawiasem mówiąc moja pierwsza sprzedaż :)

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

search-by.com 199 zł.

Moja pierwsza niespodziewana :) sprzedaż.

Może z rok temu wystawiłem na sprzedaż na AM.

Domena zarejestrowana "z palca" w 2011 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×