Jump to content
Sign in to follow this  
seba756

MyLook Nowa Wyszukiwarka - Konkurencja Google

Recommended Posts

Witam,

 

Powstała nowa wyszukiwarka, konkurencja dla Google, która płaci użytkownikom za wyszukiwanie.

 

Darmowa 10 sekundowa rejestracja, 5 wyszukiwań dziennie i $1.10 na koncie. 365 x 1.10 = $401,50 rocznie prawie za darmo ;)

 

Zarejestruj się, dopóki możesz za darmo - > MyLook

 

 

Na pytania chętnie odpowiem,

 

Pozdrawiam,

 

Seba

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pieniądze to oni drukują na ksero... W nigerysjkim przekecie mają wyższe stawki. I co, kto lepszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udało Ci się już coś zarobić (w sensie pieniędzy na koncie)?

 

Szczerze powiedziawszy zarejestrowałem się kilka dni temu i jeszcze nie mam żadnych pieniędzy na koncie. Ale jak mi wpłynie kaska to chętnie wstawie tu zrzuty ekranu z konta ;) Wiem, że to nie będą jakieś wielkie pieniądze, Wielcy Guru Domen z tego forum nie taką kasę zarabiają (na parkingach i transakcjach), ale dla przeciętnego i skromnego domejnera takiego jak ja, ekstra $400 rocznie, akurat styknie na pokrycie kosztów odnowienia niektórych domen ;)

 

Pozdrawiam

 

Seba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze powiedziawszy zarejestrowałem się kilka dni temu i jeszcze nie mam żadnych pieniędzy na koncie. Ale jak mi wpłynie kaska to chętnie wstawie tu zrzuty ekranu z konta ;) Wiem, że to nie będą jakieś wielkie pieniądze, Wielcy Guru Domen z tego forum nie taką kasę zarabiają (na parkingach i transakcjach), ale dla przeciętnego i skromnego domejnera takiego jak ja, ekstra $400 rocznie, akurat styknie na pokrycie kosztów odnowienia niektórych domen ;)

 

Pozdrawiam

 

Seba

 

Jak przeczytasz wszystko co napisali na myLook to zobaczysz, że ty dostajesz od nich "akcje" za max $1.10 dziennie, a serwis być może kiedyś będzie wypłacał "dywidendy" od tych "akcji"....

Czyli jeżeli już coś wypłaci, to bedzie tylko znikomy procent kwoty którą podałeś.

 

Jak to w życiu... nie ma nic za darmo...

Edited by fabrus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powstała nowa wyszukiwarka, konkurencja dla Google, która płaci użytkownikom za wyszukiwanie.

 

Fajnie że powstała, ale dlaczego podajesz refa (4481) do swojego konta przy rejestracji? Nieładnie. Czyżbyś czekał na miłego moda i jego edycję ?

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie że powstała, ale dlaczego podajesz refa (4481) do swojego konta przy rejestracji? Nieładnie. Czyżbyś czekał na miłego moda i jego edycję ?

Ano dlatego, że oprócz $1.10 dziennie za wyszukiwanie zbierasz 20 procent od każdej osoby, która się zarejestruje. To też jest ciekawe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jak zawsze po uzbieraniu minimalnej kwoty do wypłaty okaże się, że wykryto na Twoim koncie zakazane praktyki w związku z czym zarobki zostaną anulowane itd. :P

 

Życzę powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×