Jump to content
Dropped.pl

bm.pl

Recommended Posts

Kocham ludzi, którzy wykupują opcję na domenę wartą kilkanaście tysięcy złotych, a potem jej nie opłacają :(

 

50 osób licytuje tą domenę.

 

Gratuluję jej przechwycenia, ciekawe za ile pójdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 osób licytuje tą domenę.

 

Gratuluję jej przechwycenia, ciekawe za ile pójdzie.

Jak mogę zobaczyć prywatne aukcje w dropped.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie możesz, w tej chwili cena już ponad 2k PLN :(

2k PLN to powinno być wadium dla takiej domeny.

 

Więc jak mogę mieć dostęp do aukcji prywatnych? Ktoś musi mnie zaprosić? Jestem zarejestrowany w dropped.pl, ale nie mam wykupionej subskrypcji..

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://dropped.pl/bid.php?id=959 - prosze :( Nie wiem czy to blad czy nie, w kazdym razie mozna podejrzec...

Dzięki, można.. Ale dalej nie wiem jak sam mogę je przeglądać? Później oglądam w zakończonych aukcjach całkiem ciekawe domeny kupione za rozsądne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W aukcji prywatnej uczestniczy się wtedy, kiedy zleciło się przechwycenie danej domeny. Czyli trzeba zawczasu dodać domenę do listy przechwytywanych.

 

Aukcję domeny można zawsze obejrzeć klikając w taki link:

http://www.dropped.pl/gotoauction.php?name=nazwadomeny.pl

 

2000 zł w 15 minut, no no :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, można.. Ale dalej nie wiem jak sam mogę je przeglądać?

Nie mozesz. Podejrzewam, ze to po prostu drobny blad w systemie i dlatego aktualnie mozesz obejrzec licytacje. Dobrze, ze mozliwosc skladania ofert przez osobny "z zewntarz" jest zablokowana :( Podglad moim zdaniem powinien zostac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W aukcji prywatnej uczestniczy się wtedy, kiedy zleciło się przechwycenie danej domeny. Czyli trzeba zawczasu dodać domenę do listy przechwytywanych.

 

Aukcję domeny można zawsze obejrzeć klikając w taki link:

http://www.dropped.pl/gotoauction.php?name=nazwadomeny.pl

 

2000 zł w 15 minut, no no :(

Acha, dziękuję. No to widzę, że tu wiele osób zleciło przechwycenie domeny. Nie wiem czy dobrze rozumiem, domena w tej chwili należy do dropped.pl, a przejdzie w ręce właściciela który da najwięcej?

 

A jeśli na daną domenę do przechwycenia byłby jeden chętny, wtedy od razu należy do niego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to panowie powodzenia.

 

Widze ze apze ostro wystartowal. Ja zaczekam do konca - bedziecie miec niespodzianke :(

Kto chce obstawiac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest błąd że inne osoby moga podejrzeć aukcję, tak ma być. Pozwala to na większą jawność i transparentnosć (fuj, co za brzydkie słowo) dla aukcji. Natomiast licytować mogą tylko ci, którzy są wypisani na dole.

 

Domena będzie przetransferowana dla tego który da najwięcej i, oczywiście, zapłaci :) Jak nie zapłaci, domena pójdzie na aukcję publiczną i dopiero wtedy będzie jazda :( A jeśli tylko jedna osoba zleca przechwytywanie domeny, to od razu idzie ona do tej osoby.

 

Podobnych domen jeszcze do tej pory nie miałem, więc nie wiem za ile by poszły :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kocham ludzi, którzy wykupują opcję na domenę wartą kilkanaście tysięcy złotych, a potem jej nie opłacają :)

 

W ogóle jak to możliwe, że rezerwacja była aż do dziś, skoro domena wygasła 3 sierpnia, a więc rezerwacja była od 3 września, czyli 18 dni? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogóle jak to możliwe, że rezerwacja była aż do dziś, skoro domena wygasła 3 sierpnia, a więc rezerwacja była od 3 września, czyli 18 dni? :(

Mozliwe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kocham ludzi, którzy wykupują opcję na domenę wartą kilkanaście tysięcy złotych, a potem jej nie opłacają :(

To za opcje nie płaci się "na zaś"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogóle jak to możliwe, że rezerwacja była aż do dziś, skoro domena wygasła 3 sierpnia, a więc rezerwacja była od 3 września, czyli 18 dni? :(

Też chciałbym to wiedzieć. Aż się chyba NASKu zapytam, bo mnie to mocno nurtuje.

 

Opcję wykupuje się na zaś, ale po zrealizowaniu opcji trzeba jeszcze zapłacić za rejestrację domeny, i tego ów człowiek nie zrobił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×