Jump to content
Sign in to follow this  
kuba2222

Usuwanie aukcji - czy zdarzylo sie Wam?

Recommended Posts

Witam , polowalem sobie na pewną atrakcyjną domenę, która po przechwyceniu zostala wystawiona na aukcje, jednak po kilku dniach otrzymałem wiadomość:

 

"...w związku z roszczeniami prawnymi dotychczasowego abonenta domeny ***.pl i konsekwencjami

prawnymi jakie zamierza on wyciągnąć w przypadku sprzedaży tej domeny poprzez nasz serwis aukcyjny

pragnę poinformować, że zgodnie z punktem 33 Regulaminu aukcja w/w domeny zostanie anulowana."

 

Jako ze na PD jestem od niedawna, a w innych serwisach nigdy mi sie to nie przytrafilo, ciekaw jestem jak czesto mają miejsce takie praktyki.

 

Dodam że domena nadal jest zarejestrowana dla PD i nie zostala przekazana poprzedniemu wlascicielowi.

 

Jeśli to standardowe praktyki to prawdopodobieństwo przejęcia wartościowej domeny przez serwis PD jest bliskie zeru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena supralift.pl jest wystawiona na sprzedaż. Nie bede komentował bo sprawa jest oczywista.

 

Nie wiem co jest oczywiste, ale komunikat jaki się pojawia jest standardowym dla domen zarejestrowanych w naszym serwisie.

Wielokrotnie mieliśmy prośby/groźby dot. usunięcia aukcji ale tym razem uznaliśmy sprawę na tyle poważną, że zdecydowaliśmy się na taki krok (na kilka tysięcy domen sprzedanych tym kanałem po raz pierwszy).

 

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×