Jump to content
Sign in to follow this  
newseller25

PracowniaProtetyki*pl PracowniaRentgenowska*pl

Recommended Posts

Słowo "pracownia" związane jest , moim zdaniem, w jakimś stopniu z wytwarzaniem, zarówno w sensie bezpośrednim (pracownia futer), jak i pośrednim (pracownia jubilerska, jako przetwarzanie metalu w "dzieło sztuki").

Dlatego też "pracownia rentgenowska" nie pasuje mi wcale.

Bardziej już "pracownia protetyki", ale także mam wątpliwości, czy nie lepiej brzmi "pracownia protetyczna" (czterokrotnie większe wyniki wyszukiwania).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza - dość popularna i dochodowa (mam na osiedlu dwie), tylko biznes może być mało zorientowany na Internet, niskie 4 iksy by były ; druga źle mi się kojarzy i nie widziałem nigdzie osobnego biznesu - 0zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że odkopuję temat, ale zgłosił się klient z zapytaniem o domenę. Chodzi o domenę PracowniaRentgenowska*pl. Klient jest producentem sprzętu do obrazowania stomatologicznego (rentgen).

 

Jaką cenę zaproponować?

 

Dodam tylko, że zabawki tego producenta nie należą do tanich. Taki przenośny zestaw do radiografii kosztuje około 25000 zł.

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, że odkopuję temat, ale zgłosił się klient z zapytaniem o domenę. Chodzi o domenę PracowniaRentgenowska*pl. Klient jest producentem sprzętu do obrazowania stomatologicznego (rentgen).

 

Jaką cenę zaproponować?

 

Dodam tylko, że zabawki tego producenta nie należą do tanich. Taki przenośny zestaw do radiografii kosztuje około 25000 zł.

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam ;)

 

proponuję na początek średnie XXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×