Skocz do zawartości

NameDrive.pl - Opis, rejestracja, parkowanie domeny,wyplata

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Leech

Leech

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

No to lipka ;) Pamiętaj o limitach wypłat ;)

właśnie o ten limit mi chodzi (20$). Szczerze mówiąc to myślałem, że kwota ze sprzedaży domeny zostanie doliczona do kwoty z parkingu i limit zostanie spokojnie przekroczony. Niestety, rozliczyli osobno.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

alpine5

alpine5

TargiDomen.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4156 postów
Sprzedałeś domenę przez Namedrive ;) ?

Moim zdaniem nie ma problemu z wypłatą, pod warunkiem, że na swoim koncie posiadasz jeszcze inne domeny, które trochę zarabiają. Dobijesz do 20 $ i wypłacisz ;)

Sebastian
alpine5

Leech

Leech

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
niestety nie mam innych domen. Co jest dziwnego w tym, że sprzedałem domenę przez namedrive?

monty

monty

maniak - hobbysta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1929 postów

niestety nie mam innych domen. Co jest dziwnego w tym, że sprzedałem domenę przez namedrive?

zaparkuj coś, dobij do 20 i w połowie stycznia masz kase ;)

organizer

organizer

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
Napisz do kogoś z polskiego supportu może pójdą Ci na rękę.

Qbaz

Qbaz

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Mam takie pytanie, posiadam stronę, która jest zaparkowana i tak się zastanawiam czy mogę wrzucić tę stronę do google, aby była ona obecna w wyszukiwarce. Jeżeli nie to wejścia na stronę zaliczane są tylko gdy ktoś wpisze adres takiej domeny z ręki czy po prostu najpierw powinienem wrzucić stronę na jakiś serwer, postawić tam jakąś prowizoryczną stronę, a następnie ją zaparkować?

Generalnie wydaje mi się, że szanse, że ktoś wpisze adres mojej domeny z ręki są bardzo małe, a gdyby taka domena była widoczna w wyszukiwarce to już inaczej by to wyglądało.

@edit
Pewnie dla wielu jest to głupie pytanie, ale generalnie dopiero zaczynam zabawę z domenami, więc nie jestem obeznany w temacie.

Użytkownik Qbaz edytował ten post 20 June 2011 - 22:36

bartxx86

bartxx86

Sir

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2912 postów
dubel

Użytkownik bartxx86 edytował ten post 18 August 2011 - 09:56

Impossible is nothing...

apze

apze

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4339 postów
http://www.di.pl/ind...showtopic=71272

Bolero

Bolero

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

http://www.di.pl/ind...showtopic=71272

Witam, jestem zielony w temacie parkowania domen. Chciałbym się upewnić czy dobrze to zrozumiałem. Jeżeli posiadam domene i w panelu zarzadzania skierowałem dns, na namedrive w celu zarabiania na reklamach, to po przez wyzej wymieniona zmiane, nie bedzie mozliwe parkowanie w taki sposob i w efekcie nic nie zarobie?

To w takim razie, dlaczego namedrive, dalej oferuje mozliwosc dodawania domen do parkowania?

css

css

Domeny to ciężki kawałek chleba...

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 756 postów
Jeśli zmieniłeś dns'y domeny na ns1.fastpark.net, ns2.fastpark.net (namedrive) to wszystko będzie działać prawidłowo. Cytowana zmiana dotyczyła przekierowania url.

teraz-wy.pl

teraz-wy.pl

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
A może ktoś z ND wyjaśnić, dlaczego system nie radzi sobie z moimi domenami i ciągle się upiera, że taka już istnieje w moim folderze?

Chodzi konkretnie o domeny: hopkola.pl i hopcola.pl :)

Obie dodawałam jednocześnie, wg zaleceń, wpisane jedna pod drugą. "Dodała się" hopkola.pl, a przy hopcola.pl wyświetla się komunikat: "Ta nazwa domeny została już umieszczona w NameDrive".

;)

alpine5

alpine5

TargiDomen.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4156 postów
To nie znaczy, że ona jest u Ciebie w Panelu, tylko, że poprzedni użytkownik nie usunął jej ze swojego.

Jest tam opcja "Weryfikacja własności" czy jakoś tak (potem przychodzi na maila) - zrób printscreena z panelu administracyjnego domeny u rejestratora i prześlij do Namedrive (chyba, że masz jawne dane we whois, to po weryfikacji własności domena pojawi się na Twoim koncie w Namedrive, najczęściej do 24h roboczych).

Sebastian
alpine5

teraz-wy.pl

teraz-wy.pl

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
Problem w tym, że nie było poprzedniego użytkownika. Sama sobie tę domenę zarejestrowałam kilka miesięcy temu. Z palca. :)
Ale zgłoszenie weryfikacyjne wysłałam. Czekam i ciekawa jestem, co wymyślą ;)

O!

A w ogóle już jest zaparkowana! A w panelu ND jej nie mam :P Tę drugą w panelu mam - ale jeszcze nie ma jej w sieci. No to z wrażenia sprawdziłam we whois - nadal jest moja hehe

Raczej niemożliwym jest, żebym zaparkowała ją wcześniej gdzieś indziej... Jak to sprawdzić? ;)

Użytkownik teraz-wy.pl edytował ten post 19 January 2012 - 15:06

alpine5

alpine5

TargiDomen.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4156 postów

Problem w tym, że nie było poprzedniego użytkownika. Sama sobie tę domenę zarejestrowałam kilka miesięcy temu. Z palca. :)
Ale zgłoszenie weryfikacyjne wysłałam. Czekam i ciekawa jestem, co wymyślą ;)

Moim zdaniem był: http://netmonitor.pl/domena/hopcola.pl ;)

Sebastian
alpine5

teraz-wy.pl

teraz-wy.pl

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
A to niezły bajzel mają hehe (dzięki za podpowiedź).
Ustawiłam dnsy na ND i faktycznie siedzi na parkingu. Tylko, że nie na moim koncie. Czy ja zawsze musze mieć jakieś "przejścia" z załatwianiem niektórych spraw? Od 8 dni walczę z transferem wewnętrznym domeny do zewnętrznego panelu i też akurat u mnie "nie działa" automat wysyłający maila z linkiem do potwierdzenia. Chyba wyczerpałam limit technicznej niemocy, co? :)

pokoleniex

pokoleniex

px

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów
co w tym takiego dzinwego?
Normalna procedura, wystarczy czytac komunikaty, ktore sie wyswietlaja i sprawe zalatwia sie praktycznie od reki, zamias pisac po forach :)

dominik0423

dominik0423

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
Bardzo fajny poradnik dla początkujących, czyli my po zalogowaniu otrzymujemy od nich serwer na naszą domenę w której są wyświetlane reklamy za które zarabiamy? Dobrze to zrozumiałem?

apze

apze

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4339 postów
Może słowo serwer nie jest odpowiednie, ale gotowe strony, których nie musisz hostować u siebie.

dominik0423

dominik0423

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
Czyli mnie nie obchodzi żadna budowa strony ani nic z takich rzeczy, oni to robią za mnie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych