Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

Ee.. dla mnie te wszystkie spoty TV, reklamy w prasie, radiu o kant d*py otrzeć.

Najlepiej zakaz reklamowania w mediach partii politycznych, niech zapierniczają po kraju, i przedstawiają program... ludzie w tej chwili głosują na tych, którzy najwięcej się reklamują, nie patrząc nawet na to co oni konkretnie chcą zrobić w ciągu tych czterech lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW: O co kaman z tą bezą?:(

 

chodzi o tow. kwaśniewską, która swego czasu w tvn style uczyła ludzi jak należy prawidłowo jeść bezę..

 

pis już dawno zeszło na psy, teraz straszy ludzi "oligarchią" (wcześniej liberalizmem) i 13 grudnia.. obrali taktykę straszenia. a ludzie niestety się na to nabierają. pis nie potrafi rządzić, w po zresztą też nie wierzę.

 

jeśli chcecie Wolnej Polski i prawdziwego wolnego rynku to głosujcie na kandydatów UPR startujących z listy nr 3 Ligi Prawicy Rzeczpospolitej. (i nie patrzcie na "sondaże", które są robione na zamówienie różnych reżimowych mediów, a więc nie mogą być wiarygodne, po prostu głosujcie zgodnie z sumieniem)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli chcecie Wolnej Polski i prawdziwego wolnego rynku to głosujcie na kandydatów UPR startujących z listy nr 3 Ligi Prawicy Rzeczpospolitej.

Rozumiem, że legalizację burdeli i marihuany również popierasz?:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że legalizację burdeli i marihuany również popierasz?:-)

Ja popieram! Czy przez to, że jest to obecnie nielegalne tego nie ma? Przynajmniej byłyby olbrzymie dochody dla państwa z tego tytułu.

 

Kto jest najbardziej przeciwny legalizacji burdeli? Właściciele burdelów.. BTW strasznie nie lubię tego słowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też kocham liberalizm i niskie podatki :( Ale kiedy Polacy to też pokochają.. oj chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i kolejne 4 lata rządów PiS :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też kocham liberalizm i niskie podatki :( Ale kiedy Polacy to też pokochają.. oj chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i kolejne 4 lata rządów PiS :)

 

Niestety, niskie podatki = niższe świadczenia socjalne i brak pieniędzy na darmowe leczenie alkoholików, więc masy nigdy nie zagłosują na liberałów. :-(

 

A ja też nie mam na kogo głosować, więc pójdę głosować przeciw (szkoda, że nie można tak naprawdę głosować przeciw, bo dużo więcej ludzi poszłoby na wybory, a niektóre partie miałyby ujemny wynik wyborczy...).

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...](szkoda, że nie można tak naprawdę głosować przeciw, bo dużo więcej ludzi poszłoby na wybory, a niektóre partie miałyby ujemny wynik wyborczy...).

 

Hehe - bardzo ciekawy pomysł :(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że legalizację burdeli i marihuany również popierasz?:-)

 

oczywiście :-) lepiej niech "burdele" działają legalnie i odprowadzają podatki, niż nielegalnie i wtedy Państwo nic z tego nie ma, a korzysta z tego tylko mafia (nielegalnych burdeli NIGDY się nie zlikwiduje, bo zawsze będą istnieć łakomi biurokraci, którzy będą chętni pobierać łapówki od mafii, i nikt nie będzie zainteresowany zlikwidowaniem tych burdeli, które niby są nielegalne, a od wielu lat mają się dobrze :-)) dziwne, co? )

 

zresztą.. ja już nic nie mówię na temat polityki, to forum nie jest od tego (no, chyba, że mnie ktoś sprowokuje ;-))

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiście :-) lepiej niech "burdele" działają legalnie i odprowadzają podatki, niż nielegalnie i wtedy Państwo nic z tego nie ma, a korzysta z tego tylko mafia (nielegalnych burdeli NIGDY się nie zlikwiduje, bo zawsze będą istnieć łakomi biurokraci, którzy będą chętni pobierać łapówki od mafii, i nikt nie będzie zainteresowany zlikwidowaniem tych burdeli, które niby są nielegalne, a od wielu lat mają się dobrze :-)) dziwne, co? )

Proponuję zalegalizować także korupcję bo przecież wszycy wiemy, że istnieje, więc po co ją zwalczać.

A jeszcze dodam, że te partie, które mienią się liberalnymi poparły ostatnio ustawę, która przyznaje ulgę podatkową w kwocie 1200zł, a nie jak planowano 600zł. Nie trzeba mówić z czyich środków pokryją różnicę. To, że socjalny PiS to poparł to rozumię, ale, że liberałowie z PO?, to już chyba Daniel wytłumaczy:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję zalegalizować także korupcję bo przecież wszycy wiemy, że istnieje, więc po co ją zwalczać.

A jeszcze dodam, że te partie, które mienią się liberalnymi poparły ostatnio ustawę, która przyznaje ulgę podatkową w kwocie 1200zł, a nie jak planowano 600zł. Nie trzeba mówić z czyich środków pokryją różnicę. To, że socjalny PiS to poparł to rozumię, ale, że liberałowie z PO?, to już chyba Daniel wytłumaczy:-)

A co tobie tak burdele przeszkadzaja? Tam sie chodzi z wyboru a nie z przymusu. Nie chcesz nie chodzisz proste. A co do tej ulgi to nawet upr ją popiera i oni to tak wytłumaczyli że im więcej odbiorą tym złodziejom (politykom) tym lepiej. Coś jednak jest w takim rozumowaniu :P Choć mi sie jakoś osobiści upr nie podoba, ale niektore pkt programu maja fajne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ten spot praktycznie masakruje główne hasła wyborcze PO.

Trzeba przyznac PiSowi , że fachmannów od kampani to mają najlepszych . Najzabawniejsze jest : "By żyło się lepiej" a panowie stukają się szklanicami . :P

Nawet gdybym nie był za PiSem to bym na nich głosował . Mają poczucie humoru , to trzeba im przyznac .

Natomiast "niezależni eksperci" znowu "bezstronnie" dali głos , że spot jest chamski , prostacki i w ohydny sposób atakuje prześladowaną opozycję :P .

 

 

P.S. domena mordotymoja.pl oczekuje na rejestrację :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot genialny. PiS rządzi jeżeli chodzi o sprawny marketing polityczny. To prawda - ten film to masakra kampanii wyborczej PO. :P

Dlaczego Unia Polityki Realnej nie może mieć takich materiałów wyborczych??? :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego Unia Polityki Realnej nie może mieć takich materiałów wyborczych???
bo nie ma pieniędzy..

 

Dzisiaj Platforma odpali "bombę" - zaprezentuje trzymany w największej tajemnicy nowy klip wyborczy. Według nieoficjalnych "przecieków" ze sztabu Platformy aktorzy, którzy wcześniej grali dla PiS, teraz wystąpią dla PO - donosi "Gazeta Wyborcza".

Spot ma wyglądać następująco: do domu biznesmena ("Mordo ty moja") wpada ABW. Przedsiębiorca łapie za komórkę, na wyświetlaczy pojawia się napis LESZEK. Po chwili LESZEK dzwoni do oficera ABW. Ten przeprasza biznesmena, wychodzi.

 

Napis: "Każdy będzie równy wobec prawa. By żyło się lepiej. Wszystkim." Część aktorów, którzy wystąpili w reklamówce PiS, ma zagrać dla PO. Reklama ma nawiązywać w aluzyjny sposób do sprawy Janusza Kaczmarka i znajomości Ryszarda Krauzego z prezydentem Lechem Kaczyńskim - czytamy w serwisie gazeta.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Platforma wlasnie zamieściła swój spot - podali tę informację na onecie i... strona platformy padła :P

 

Edit W końcu ruszyła ale musieli skasować swój filmik bo serwery nie wytrzymywały

 

http://www.po.org.pl/index.php/inne/multimedia

 

Absolutny brak profesjonalizmu :P

Faktycznie brak profesjonalizmu.. Mogli by lepiej na YouTube wrzucić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. Konkretny spot :P

Myślałem, że PO stać na więcej niż kopiowanie pomysłów PISu.

Już widziałem opinie ekspertów, którzy mówili, że te spoty będą się wyborcom myliły ze spotami PISu i PIS jeszcze na tym skorzysta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe co to jest AWB smile.gif

Agencja Wewnętrznego Bezpieczeństwa :P

Ja już nie wiem czy to PO pracuje na pomysłach PiSu, czy PiS na PO...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. Konkretny spot :P

 

Też tak myślę .

Mnie jedynie ciekawi dlaczego PO w tej kampanii nagle atakuje prezydenta Wałęsę ? :P

Czy może chodzi tu o Leszka Balcerowicza ?

Czyżby Leszek Miller bronił aferzystów ? , czy może św.p. Lech Falandysz ?

Zaraz chyba wyślę maila do PO . Napiszę , że głosuję na PiS ale rozważam przejście na PO ... i żeby mi wyjaśnili .

Ciekawe , czy w trosce o wyborcę odpiszą ? :P

 

 

http://www.alkoholik.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×