Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

Też tak myślę .

Mnie jedynie ciekawi dlaczego PO w tej kampanii nagle atakuje prezydenta Wałęsę ? :P

Czy może chodzi tu o Leszka Balcerowicza ?

Czyżby Leszek Miller bronił aferzystów ? , czy może św.p. Lech Falandysz ?

Zaraz chyba wyślę maila do PO . Napiszę , że głosuję na PiS ale rozważam przejście na PO ... i żeby mi wyjaśnili .

Ciekawe , czy w trosce o wyborcę odpiszą ? :P

http://www.alkoholik.pl

 

Do mnie też niektorzy zwracają się Lechu, chyba jednak nie chodzilo o mnie. :P Faktycznie warto to wyjasnic. :P

 

BTW, jaki ruch ma walesa*pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem, że PO stać na więcej niż kopiowanie pomysłów PISu.

Już widziałem opinie ekspertów, którzy mówili, że te spoty będą się wyborcom myliły ze spotami PISu i PIS jeszcze na tym skorzysta.

Będą się myliły. Spot jest słaby. Wtórny. Bez polotu. Oficer ABW jest aktorsko żenujący.

Ja już nie wiem czy to PO pracuje na pomysłach PiSu, czy PiS na PO...

W tej kampanii, rządzi PiS. Wszystko się więc kręci wokół PiS-u i to świadczy o tym, że to ta partia wyprzedza swoimi pomysłami pozostałe o kilka długości.

Też tak myślę .

Mnie jedynie ciekawi dlaczego PO w tej kampanii nagle atakuje prezydenta Wałęsę ? :P

A może PO planuje wystawić w następnych wyborach Leszka Millera albo Leszka Balcerowicz? To chyba jedyni ogólnie znan Leszkowie. Pozostali zawsze byli Lechami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli się nie odzywa : 50uu/dziennie :P

Jeśli bredzi coś w mendiach : 500uu /dziennie :P

 

Jest szansa, ze bedzie czesciej w mediach, zdaje sie, ze zapowiadal utworzenie nowego ugrupowania.

Tyminski*pl czeka na nowe wybory. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest szansa, ze bedzie czesciej w mediach, zdaje sie, ze zapowiadal utworzenie nowego ugrupowania.

Ile to już razy miał być wielki comeback Lecha? Ostatnio dostał coś chyba 2% o ile się nie mylę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Tak, tak...ja jestem za legalizacją marihuany. Czy ty wiesz Grzegorz ile Euro wpływa do budżetu holenderskiego z tego tytyłu? To są plantacje rządowe, obłozone podatkami itp. Osobiście jestem za stworzeniem 'enklawy' w Polsce, funkcjonującej oczywiście na troszeczkę innym prawie. To byłaby taka 'enklawa' dla Europy wschodniej, bo jeżeli taka enklawa (państwo) funkcjonuje na zachodzie, to czemu nie możemy przejąc pewnych wzorców od EU i zorganizowac czegoś takiego w Polsce? @Grzegorz - porównanie do korupcji jest błędne.

 

Nie jestem palaczem marihuany, jeżeli ktoś sobie tak pomyślał. Patrzę na zachód, bo stamtąd trzeba czerpac wzorace, bo oni już to 'przecwiczyli', i im się udało, więc margines pomyłki jest znikomy.

 

Burdele, heh , czytał ktoś co zrobili z tym ostatnio na Węgrzech? Czytał ktoś jakie są szacowane przychody z legalizacji tej usługi? To są miliony Euro. Miliony Euro które zasilają budżet, miliony Euro które mogą byc wykorzystane jako pokrycie części naszej wkładki do EU ( a może i całej i jeszcze coś zostanie). Np. na autostrady.

 

Lech Wałęsa nigdy nie będzie miał wielkoego powrotu, bo tak naprawdę to on nie chce tego. Lech Wałęsa pozostanie na zawsze symbolem tego państwa i obrażanie Go przez Kurskiego jakiś czas temu w 'Kropce nad i', jest hańbą ludzi którzy sprawują najwyższe urzędy w tym kraju.

 

Kiedyś moim kolegom powiedziałem jak była żałoba po JPII (osobiście jestem nie wierzący, ale Go też szanuję), że następna żałoba narodowa będzie po Wałęsie....i zobaczycie że tak będzie chyba że przy władzy będą ludzie pokroju Kaczorów, Ziobrów i innych Macierewiczów.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś moim kolegom powiedziałem jak była żałoba po JPII (osobiście jestem nie wierzący, ale Go też szanuję), że następna żałoba narodowa będzie po Wałęsie....i zobaczycie że tak będzie chyba że przy władzy będą ludzie pokroju Kaczorów, Ziobrów i innych Macierewiczów.

Tylko przypomnę, że władza pochodzi z wolnych wyborów. Naszczęście!

Głosuję na PiS:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Tylko przypomnę, że władza pochodzi z wolnych wyborów. Naszczęście!

Głosuję na PiS:-)

Jak to Kurski powiedział 'ciemny lud to kupi'

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to Kurski powiedział 'ciemny lud to kupi'

 

Pozdrawiam.

30% ciemnego ludu... Tragedia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurskiego nie trawię, ale każda partia ma czarne owce.

Wybieram tą, która ma ich najmniej.

Ale i tak wolę Kurskiego od twojego idola Leszka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Te słowa wypowiedział człowiek z partii rządzącej. To mówi chyba samo za siebie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Gilowska kłamie na potęgę w tej chwili na potrzeby kampanii.

Religa ostatnio ZDROWO NAOBIECYWAŁ lekarzom i nic z tego nie będzie. Wiesz Grzegorz że mają WCM w Opolu zamykac?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłby ktoś podpiąć sondę. Którą partię wspomożesz 21 października 2007?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, widzę że jest niemałe zapotrzebowanie na forum polityczne. Może jednak ruszę ze swoim cotam.pl (Co tam, Panie, w polityce?). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Religa ostatnio ZDROWO NAOBIECYWAŁ lekarzom i nic z tego nie będzie. Wiesz Grzegorz że mają WCM w Opolu zamykac?

Kocham tą logikę.

Kłopoty w służbie zdrowia winą PIS.

Wzrost gospodarczy bez zasługi rządu.

Prawda leży po środku.

Czy naprawdę uważasz, że jeśli likwidują jakąś placówkę to jest to wina Religi?

Można kogoś lubieć lub nie, ale obiektywizm warto zachować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30% ciemnego ludu... Tragedia :P

 

są to mocno zaniżone przypuszczenia. ja jestem zdania, że ok. 93% Polaków (ale nie tylko Polaków) to ciemna masa, bezmyślnie łykająca to, czym karmią ich służalcze media, socjaliści, seriale, "sondaże", billboardy i "likwidacja bezrobocia". a prym w tej ciemnocie wiodą wyborcy tych oszustów, złodziei, biurokratów, socjalistów, lewaków, populistów, demagogów w jednym, czyli wyborcy lidu, pisu, so, po itp (tak naprawdę to są ludzie po jednych pieniądzach - wystarczy spojrzeć na te ostatnie "transfery"). jeśli ktoś tego nie widzi to sorry, ale nie mam z nim o czym rozmawiać, nawet o burdelach.

 

wolność - własność - sprawiedliwość

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Wzrost gospodarczy bez zasługi rządu.

Jaką Grzegorz oni maja zasługę we wzroście gospodarczym?

Jestem ekonomistą z wykształcenia i takie rzeczy do mnie nie przemawiają.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaką Grzegorz oni maja zasługę we wzroście gospodarczym?

Jestem ekonomistą z wykształcenia i takie rzeczy do mnie nie przemawiają.

 

Pozdrawiam.

Sprawdź np. pod hasłem "zmniejszenie kosztów pracy"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Sprawdź np. pod hasłem "zmniejszenie kosztów pracy"

Proszę Cię... bez takich....

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę Cię... bez takich....

 

Pozdrawiam.

Bez jakich.

Kwestionujesz, że znacząco obniżono składki na ZUS przez co zatrudnienie pracownika jest tańsze?

EDIT: Ja potrafię docenić, że Twój idol obniżył CIT z 27% do 19%

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mówisz o aliansie UPR z Giertychem?

 

hm... myślisz, że jesteś sprytny. ale tak nie jest. nie wiem czy zauważasz pewną różnicę - kandydaci na sejm z ramienia UPR startują z list Komitetu Wyborczego Ligi Prawicy Rzeczpospolitej, z której startują TEŻ kandydaci Ligi Polskich Rodzin i Prawicy RP.

ja natomiast mówiłem o transferach (i tu przy okazji odpowiadam anglikowi) typu: ktoś z PiSu PRZECHODZI do PO i odwrotnie.

nadążasz?

mówisz o obniżkach ZUS - aha, czyli Twoim zdaniem ktoś kto okradał kogoś innego na np. 5tyś miesięcznie, a nagle zaczął okradać go "tylko" na 4 tys. jest świetnym gościem tak? oh! wspaniale! ZUS to złodzieje i w ogóle powinien przestać istnieć, ew. można go zostawić dla tych, którzy będą CHCIELI korzystać z jego usług - (czyt. być okradanym; krzyżyk na drogę)

hahaha! rząd ma zasługi we wzroście gospodarczym? ;-)) trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu ;-)))

 

Grzegorzu, zamknij oczy i wyobraź sobie taką scenkę (przedtem przeczytawszy poniższe):

rośnie sobie jabłonka (może być nawet grusza). obok jabłonki stoi sobie gość z siekierą. czy Twoim zdaniem jabłonka rośnie dzięki ziemi (chodzi o grunt), słońcu i wodzie czy "dzięki" temu, że ów gość z siekierą łaskawie jej nie ścina?

nadążasz?

 

Grzegorzu, ponieważ w miarę Cię lubię, nie zamierzam już dyskutować z Tobą na tematy polityczne (bo to nie forum od tego), albowiem nie lubię kogoś publicznie miażdżyć na argumenty, a uwierz mi, że potrafię to robić.

 

UPR - nie dla idiotów

 

pozdrawia liberał (http://pl.wikipedia.org/wiki/Liberalizm#Konserwatywny_liberalizm)

domenator

 

http://pl.youtube.com/uprtv

http://www.upr.org.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

anglik idąc Twoim tropem myślenia, wszystko dobre co się zdażyło w 2005-07 to zasluga poprzedniego rządu i millera, a wszystko co złe to zasługa pisu tak?

 

 

odnośnie Kurskiego to go lubię Ostatnio słyszałem rozmowę z Oleniczakiem w CO Z POLSKĄ u lisa

 

Olejniczak: Obalimy z Kwaśniewski rząd Kaczyńskiego

Kurski: Obalić to możecie co najwyżej pól litra. Myśli Pan, że Kwaśniewski będzie w stanie?

 

<lol>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
    • tanimarmur.pl   aukcja BCM
    • Dziś zakończenie aukcji
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,178
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Conversand
    Joined
×