Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

hm... myślisz, że jesteś sprytny. ale tak nie jest. nie wiem czy zauważasz pewną różnicę - kandydaci na sejm z ramienia UPR startują z list Komitetu Wyborczego Ligi Prawicy Rzeczpospolitej, z której startują TEŻ kandydaci Ligi Polskich Rodzin i Prawicy RP.

ja natomiast mówiłem o transferach (i tu przy okazji odpowiadam anglikowi) typu: ktoś z PiSu PRZECHODZI do PO i odwrotnie.

nadążasz?

mówisz o obniżkach ZUS - aha, czyli Twoim zdaniem ktoś kto okradał kogoś innego na np. 5tyś miesięcznie, a nagle zaczął okradać go "tylko" na 4 tys. jest świetnym gościem tak? oh! wspaniale! ZUS to złodzieje i w ogóle powinien przestać istnieć, ew. można go zostawić dla tych, którzy będą CHCIELI korzystać z jego usług - (czyt. być okradanym; krzyżyk na drogę)

hahaha! rząd ma zasługi we wzroście gospodarczym? ;-)) trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu ;-)))

 

Grzegorzu, zamknij oczy i wyobraź sobie taką scenkę (przedtem przeczytawszy poniższe):

rośnie sobie jabłonka (może być nawet grusza). obok jabłonki stoi sobie gość z siekierą. czy Twoim zdaniem jabłonka rośnie dzięki ziemi (chodzi o grunt), słońcu i wodzie czy "dzięki" temu, że ów gość z siekierą łaskawie jej nie ścina?

nadążasz?

 

Grzegorzu, ponieważ w miarę Cię lubię, nie zamierzam już dyskutować z Tobą na tematy polityczne (bo to nie forum od tego), albowiem nie lubię kogoś publicznie miażdżyć na argumenty, a uwierz mi, że potrafię to robić.

 

UPR - nie dla idiotów

 

pozdrawia liberał (http://pl.wikipedia.org/wiki/Liberalizm#Konserwatywny_liberalizm)

domenator

 

http://pl.youtube.com/uprtv

http://www.upr.org.pl

Zgadzam się w całej rozciągłości.

 

A dlaczego ludzie głosują na PiS?

1. Bo darzą sympatią członków PiS i popierają ich program (około 15%)

2. Bo wszystkie media napier... w PiS jak w kaczy kuper a Polak jest z natury przekorny. (pozostali czyli kolejne 20-30%)

 

i dlatego PiS te wybory wygra, bo raz ma dobry program, dwa dobrą kampanię, trzy media przeciwko sobie (co myśli Polak?: telewizja kłamie!), cztery pozostałe duże partie są w defensywie

 

Czekają nas 4 lata samodzielnych rządów PiS (no, może w koalicji z LPR i UPR...)

 

A ja pójdę zagłosować na UPR bo PiS nie ma własnego programu gospodarczego (społeczny w miarę mi się podoba) i jest duża szansa, że przyjmą program UPR jeżeli powstanie koalicja.

 

I wszystkim innym radzę to samo: głosujcie na kandydatów UPR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm... myślisz, że jesteś sprytny. ale tak nie jest. nie wiem czy zauważasz pewną różnicę - kandydaci na sejm z ramienia UPR startują z list Komitetu Wyborczego Ligi Prawicy Rzeczpospolitej, z której startują TEŻ kandydaci Ligi Polskich Rodzin i Prawicy RP.

ja natomiast mówiłem o transferach (i tu przy okazji odpowiadam anglikowi) typu: ktoś z PiSu PRZECHODZI do PO i odwrotnie.

nadążasz?

mówisz o obniżkach ZUS - aha, czyli Twoim zdaniem ktoś kto okradał kogoś innego na np. 5tyś miesięcznie, a nagle zaczął okradać go "tylko" na 4 tys. jest świetnym gościem tak? oh! wspaniale! ZUS to złodzieje i w ogóle powinien przestać istnieć, ew. można go zostawić dla tych, którzy będą CHCIELI korzystać z jego usług - (czyt. być okradanym; krzyżyk na drogę)

hahaha! rząd ma zasługi we wzroście gospodarczym? ;-)) trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu ;-)))

 

Grzegorzu, zamknij oczy i wyobraź sobie taką scenkę (przedtem przeczytawszy poniższe):

rośnie sobie jabłonka (może być nawet grusza). obok jabłonki stoi sobie gość z siekierą. czy Twoim zdaniem jabłonka rośnie dzięki ziemi (chodzi o grunt), słońcu i wodzie czy "dzięki" temu, że ów gość z siekierą łaskawie jej nie ścina?

nadążasz?

 

Grzegorzu, ponieważ w miarę Cię lubię, nie zamierzam już dyskutować z Tobą na tematy polityczne (bo to nie forum od tego), albowiem nie lubię kogoś publicznie miażdżyć na argumenty, a uwierz mi, że potrafię to robić.

 

Ciekawa historia, ale przyznam, że nie doczytałem do końca.

Czy Ty na prawdę nie widzisz, że Giertych i Mikke to dwa różne bieguny? Skrajny liberalizm, a skrajny nacjonalizm.

Łączy ich tylko niechęć wobec Unii Europejskiej.

Myślisz, że Mikke gdyby rządził zaproponował by "becikowe" ?

A teraz Cie zaskoczę.

Kiedyś głosowałem na UPR, bo też wierzyłem w spiskową teorię dziejów.

Zastanawiało mnie jednak zawsze dlaczego nigdzie na świecie nie ma takiego kraju o jakim mówi Mikke. Nawet USA, które są podawane jako przykład liberalizmu nie mają ustroju jaki poponuje UPR?

Masz na to jakąś odpowiedź oprócz tego, że wszycy wyborcy to takie ciemniaki, że nierozumieją prostych recept UPR?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Ty na prawdę nie widzisz, że Giertych i Mikke to dwa różne bieguny? Skrajny liberalizm, a skrajny nacjonalizm.

 

Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz. jaki skrajny liberalizm? jaki skrajny nacjonalizm? człowieku! przestań łykać bezmyślnie wszystko co Ci Kaczyński prawi i co mówi reżimowa telewizja! zacznij myśleć! (i poczytaj trochę o tych ideologiach, proszę, oszczędzisz sobie oskarżeń o śmieszność..)

 

Łączy ich tylko niechęć wobec Unii Europejskiej.

 

nie tylko (chociaż słusznie), poczytaj trochę programy tych partii, zanim napiszesz jakąś bzdurę (którą usłyszałeś zapewne w tvp)

 

Myślisz, że Mikke gdyby rządził zaproponował by "becikowe" ?

 

pewnie nie, ale każdy sposób jest dobry, aby odzyskać nasze pieniądze o tych złodziei socjalistów. oczywiście że lepszym rozwiązaniem byłaby obniżka podatków (lepszym na wiele problemów)

 

Kiedyś głosowałem na UPR, bo też wierzyłem w spiskową teorię dziejów.

 

o czym Ty bredzisz? w jaką spiskową teorię? UPRowcy wierzą po prostu w wolny rynek (jeśli wolny rynek = spiskowa teoria to chyba się nie rozumiemy)

 

Zastanawiało mnie jednak zawsze dlaczego nigdzie na świecie nie ma takiego kraju o jakim mówi Mikke.

 

to już się nie będziesz musiał zastanawiać - podpowiem Ci - bo ludzie są głupi, leniwi, wygodni, łakomi na socjal. jednak wiele rozwiązań proponowanych przez UPR funkcjonuje w USA, i nie tylko tam! (prywatne ubezpieczenia zdrowotne, szkolnictwo wyższe, kara śmierci itd. itd. coś jeszcze chcesz usłyszeć?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze możemy się spierać, ale nie mów, że bredzę bo to po prostu nieładnie.

Podtrzymuję swoje zdanie co do skrajnego liberalimu UPR, i to, że Giertych skrajny nacjonalista(patrz:młodzież Wszechpolska).

Czy zwolenników wolnego rynku nie nazywa sie przypadkiem liberałami?Przecież to nic obraźliwego.

Co do reżimowej telewizji to też widzę jej stronniczość i nie podoba mi się to.

Z drugiej strony jak widzę relacje TVN to równowaga jest zachowana..

Tak jak pisałem z niektórymi postulatami UPR się zgadzam: obniżka podatków jak najbardziej, ale legalizacja burdeli i marihuany nie.(Giertych pewnie też nie) podobnie jak wiele rzeczy w PIS mi się nie podoba.

Niepotrzebnie się unosisz bo to tylko dyskusja.

Przecież i tak swoich zdań nie zmienimy.

Według mnie głos na UPR to głos stracony i kilka razy tego doświadczyłem, ale życzę im jak najlepiej.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według mnie głos na UPR to głos stracony i kilka razy tego doświadczyłem, ale życzę im jak najlepiej.

A wg mnie głos oddany na jakiegokolwiek z tych gupków (czyt polskich polityków) to głos stracony Może poza kilkoma wyjątkami które na palcach jednej ręki można policzyć.

nie tylko (chociaż słusznie), poczytaj trochę programy tych partii, zanim napiszesz jakąś bzdurę (którą usłyszałeś zapewne w tvp)

a ty czytałeś program lpr, pis, po, lid, upr, psl i reszty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ty czytałeś program lpr, pis, po, lid, upr, psl i reszty?

 

tak. czytałem to, co udostępniają te partie, niektóre nie mają konkretnych propozycji w wielu kwestiach, a tylko gołe hasła, a nie rzadko zmieniają programy w zależności od koniunktury. generalnie jestem mocno zorientowany w programach partii (dzięki temu, że je przeczytałem mogłem wybrać ten najlepszy).

 

nie zabieram już głosu w tym wątku. jeśli kogoś interesuje temat zapraszam na @ napisz.info/?domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Mikołaj, a powedz mi co oni takiego dobrego [Pis] zrobili? Rozmontowali całą polityke zagraniczną tego kraju budowaną wiele lat. Ja się pytam GDZIE JEST TEN UKŁAD, który miał byc wytropony i zniszczony, gdzie są wyroki skazujące. Nie ma. Są oszczerstwa, pomówienienia i trupy [blida]. Ja się pytam w jakim cywilizowanym kraju na świecie na czele służb specjalnych stoją prokuratorzy, bez merytorycznego przygotowania [Agencja Wywiadu, ABW]. Ja się pytam dlaczego na czele byłego WSI stoi amator, fascynata teczek i ujawniania informacji niejawnych które godzą w bezpieczeństwo narodowe. Ja się pytam dlaczego Pisiaki nie godzą się na komisje śledcze [blida, Ministerstwo Rolnictwa]. SLD powołało komisje za swoich rządów. Ja się pytam dlaczego jakiś tłuk Ziobro, który dwa lub trzy razy zdawawał aplikacje prokuratorskie wychodzi na konferencę i straszy opozycję jakimiś hakami.

 

Ja się pytam...ehh ja mam masę pytań.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT przepraszam, ten z ABW jest chyba ze straży granicznej, tak mi się coś kojarzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak. czytałem to, co udostępniają te partie

Jeśli to prawda to szacun. Ja tylko program upr ten co na stronie jest przeczytałem i musze stwierdzić, że poza dokładnym rozpisaniem prywatyzacji to jest dosyć ogólnikowy, nie do końca mi sie podoba i nie wiem czemu pod linkiem projekty ustaw nic nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anglik: zapunktowałeś. :)

@lisz55: ja na ten przykład śledzę programy poszczególnych partii (jak również spora część forum jak widzę).

@grzegorz: cóź... jestem za wolnym rynkiem, nie będę przepraszał.

@tmi i domenator: nie będe z wami dyskutował bo nie mamy się o co kłócić ;)

@renek: kurcze, też zapunktowałeś :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
@grzegorz: cóź... jestem za wolnym rynkiem, nie będę przepraszał.

Być za wolnym rynkiem to trochę ogólne stwierdzenie.

Za wolością gospodarczą jestem jak najbardziej i nikt jej obecnie nie ogranicza.

Nie musisz przepraszać bo się zgadzamy, ale punktu nie dostałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Mikołaj, a powedz mi co oni takiego dobrego [Pis] zrobili?

Ja się pytam...ehh ja mam masę pytań.

 

A ja mam do Ciebie tylko tę jedną prośbę .

Nie bądź chamem i nie chowaj babci dowodu :

 

http://tiny.pl/1c4c

 

Tu nie chodzi o PiS czy jak go nazwałeś "tłuka Ziobrę" .

Przeraża mnie myślenie takich młodych panienek i różnej maści ekonomistów-anglików .

Waszym zdaniem demokracja jest tylko wtedy , gdy ubezwłasnowolni się myślących inaczej niż wy .

 

 

P.S. nie dziwi mnie , że rejestrujesz tak kiepskie domeny . W dombiznesie wymagana jest również odrobina inteligencji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam do Ciebie tylko tę jedną prośbę .

Nie bądź chamem i nie chowaj babci dowodu :

 

http://tiny.pl/1c4c

 

Tu nie chodzi o PiS czy jak go nazwałeś "tłuka Ziobrę" .

Przeraża mnie myślenie takich młodych panienek i różnej maści ekonomistów-anglików .

Waszym zdaniem demokracja jest tylko wtedy , gdy ubezwłasnowolni się myślących inaczej niż wy .

Na szczęście ludzie mają rozum i ani pseudo inteligencja ani media tego nie zmienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@lisz55: ja na ten przykład śledzę programy poszczególnych partii (jak również spora część forum jak widzę).

Ja nigdy nie lubiłem czytać do niczego nie przydających mi się rzeczy. Pozatym wychodzę z założenia, że to partia powinna przedstawic swój program, a nie ja mam sam go szukać, ale u nas to wolą się błotem nawzajem obrzucać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@keyword; Grzegorz

Gdy brakuje Pisiakom odpowiedzi na postawione pytania to zaczyna się obrażanie, insynuacje i jakieś 'podjazdy' słowne. To typowe dla ludzi którym brakuje argumentów i elementarnej wiedzy. Ludziom którzy borykają z poważnym defektem mentalnym. Jeżeli odnosicie się do mojego postu to nie pomijajcie jego sedna, jakim są postawione pytania. Jeżeli są za trudne to się do tego poprostu przyznajcie.

 

@keyword - nie schowam moim babciom dowodów osobistych, bo już nie żyją, ale podejrzewam że Twoje trzy pójdą prężnym krokiem.

Mnie przeraża sposób myślenia starych Rydzykowych matron w przepoconych majtach i różnej maści keywordów, którzy potrafią zmontowac tylko teledysk do podkładu Kukiza.

 

Mam jeszce inne pytania, ale tylko kilka napiszę. :)

 

1. Dlaczego do dnia dzisiejszego, od momentu czystki w MZS nie mamy obsadzonych 16 ambasad na świecie?

2. Dlaczego o obsadzie ambasad w Ameryce Południowej decyduje kontrowersyjny biznesmen z Urugwaju Jan Kobylański, sponsor Radia Maryja?

3. Dlaczego po opublikowaniu raportu Macierewicza wywiad wojskowy nie został w Afganistanie dopuszczony do bazy informacji wywiadowczych do której mają dostęp oficerowie wszystkich sprzymierzonych wojsk w Afganistanie?

4. Dlaczego prezytent Bush nie mógł się spotkac z Lechem Wałęsą podczas swojego ostatniego pobytu w Polsce?

5. Lotnisko na którym lądował Bush nosi nazę Wałęsy. Dlaczego zasłonięto tablice z jego imieniem i nazwiskiem?

 

@keyword - nigdy nie mówiłem i się nie chwaliłem że mam dobre domeny, zawsze mówiłem że jestem początkujący i za takiego nadal się uważam. Wolę miec mniej inteligencjii w domainbiznesie, ale trochę więcej w polityce, żeby nie byc zaliczonym do 'ciemnego ludu który to kupi'. Wy sami się do niego zliczyliście, baa!, zaliczył Was do tego człowiek z partii na którą głosujecie. Wystarczy spojrzec na wyniki sondaży do jakich grup i warstw społecznych i do osób z jakim wykształceniem dociera propaganda Pisu (oczywiście zdarzaja się małe wyjątki).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@keyword; Grzegorz

 

 

1. Dlaczego do dnia dzisiejszego, od momentu czystki w MZS nie mamy obsadzonych 16 ambasad na świecie?

2. Dlaczego o obsadzie ambasad w Ameryce Południowej decyduje kontrowersyjny biznesmen z Urugwaju Jan Kobylański, sponsor Radia Maryja?

3. Dlaczego po opublikowaniu raportu Macierewicza wywiad wojskowy nie został w Afganistanie dopuszczony do bazy informacji wywiadowczych do której mają dostęp oficerowie wszystkich sprzymierzonych wojsk w Afganistanie?

4. Dlaczego prezytent Bush nie mógł się spotkac z Lechem Wałęsą podczas swojego ostatniego pobytu w Polsce?

5. Lotnisko na którym lądował Bush nosi nazę Wałęsy. Dlaczego zasłonięto tablice z jego imieniem i nazwiskiem?

 

@keyword - nigdy nie mówiłem i się nie chwaliłem że mam dobre domeny, zawsze mówiłem że jestem początkujący i za takiego nadal się uważam. Wolę miec mniej inteligencjii w domainbiznesie, ale trochę więcej w polityce, żeby nie byc zaliczonym do 'ciemnego ludu który to kupi'. Wy sami się do niego zliczyliście, baa!, zaliczył Was do tego człowiek z partii na którą głosujecie. Wystarczy spojrzec na wyniki sondaży do jakich grup i warstw społecznych i do osób z jakim wykształceniem dociera propaganda Pisu (oczywiście zdarzaja się małe wyjątki).

 

Pozdrawiam.

1. Masz stare wiadomości, które zresztą bezmyślnie powtarzasz po antypisowkich mediach.

2. Jak mi udowodnisz, że tak jest to postaram się odpowiedzieć. Niby dlaczego mam się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem?

Równie wiarygodne jest stwierdzenie, że to Ty decydujesz o tych nominacjach:-)

3. Nie wiem. Nie znam się na tak delikatnej materii jak wywiad i kontrwywiad, ale Ty na pewno sie znasz.

4. Można znaleźć wiele powodów także emocjonalnych. Wałęsa wielokrotnie obrażał Kaczyńskich, w 1993 obalił rząd, który chciał przeprowadzić lustrację dzięki, której w Polsce nie rządzili by aparatczyki typu Miller czy Kwaśniewski.

5.Patrz punkt 4.

 

Co do obrażania to kto jak kto, ale Ty wiesz o tym najwięcej. Parę mocniejszych słów napewno Ci się przyda. Jeszcze kiedyś nam podziękujesz.

Mi jest bardzo dobrze w takim towarzystwie jak: Płażyński, Religa, Gilowska, Ujazdowski, którzy zapewne mają lepsze wyksztacenie od Ciebie (Niedziałkowskiego?;-). Tylko kurcze nie rozumię dlaczego osoby te chcą należeć do tego ciemnego ludu?

 

Mam jeszcze prośbe anglik. Napisałeś, że jesteś z wykształcenia ekonomistą. Wprawdzie kończyłem Akademię Ekonomiczną, ale w ciemno wziąłem zapewnienia rządu ,że obniżka składek ZUS zaowocuje obniżką kosztów pracy. Nie jestem w tym biegły,więc chciałem zapytać czy to prawda, a jeśli rząd mówi nieprawdę(a tak sugerowałeś we wcześniejszym poście) to uświadom mnie bo w tych sprawach jestem noga, a nie chiał bym tkwić w błędzie. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Grzegorz, ja nie powtarzam niczego bezmyślnie po jakiś 'antypisowskich' mediach. Znowu chcesz byc taki hrrrr :) . Zdaję sobie sprawę że wolnośc mediów Was Pisowców boli, tak jak to boli Łukaszenkę na Białorusii, ale nie w tym rzecz. Ponad miesiąc temu na stronach MSZ ukazało się ogłoszenie (po raz kolejny) o wakatach, na placówkach dyplomatycznych, więc sam widzisz że nie powtarzam tego BEZMYŚLNIE PO ANTYPISOWSKICH MEDIACH.

Ambasady bez ambasadorów od mninimun roku:

Bułgaria, Francja, Białoruś, Katar, Kazachstan, Laos, Kuba, Liban, Macedonia, Uzbekistan, Wenezuela. Chyba Finlandia, Angola, Szwajcaria, Kuwejt, Norwegia (nie chciało mi się dalej sprawdzac).

Odnośnie Kobylańskiego to sam Rydzyk to powiedział na antenie Radia Maryja; coś w stylu że radio przez swojego wielkiego sponsora jest po częsci decyzyjne w sprawach personalnych w tych ambasadach. Masz rację, jak odnajdę w internecie zapis tego monologu to umieszczę w tym wątku link do niego. Myślę że do tego tematu wrócimy.

Kaczyńscy Go też obrażali wtedy i ich wywalił. On przestał i jeżdził po świecie chwaląc Kaczyńskich na początku, a oni zgotowali mu taki los.

Kwaśniewskiego i Wałęse zapraszają najbardziej renomowane uczelnie na świecie, wątpię że kiedykolwiek jakiś poważny uniwersytet w USA zaprosi któregoś z Kaczyńskich.

 

Grzegorz nie doczytałeś chyba lub nie zrozumiałeś początku wątku o wzroście gospodarczym. Chodziło o to czyją jest zasługą, bo napewno nie Pis. Odnośnie obniżenia składek to nie trzeba kończyc Akademi Ekonomicznej żeby wiedziec takie sprawy że to obniży koszty pracy. To można zaliczyc in plus przy tysiącach minusów.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co mówi ojciec Rydzyk bo nie słucham Radia Maryja, ale muszę Ci wierzyć na słowo. Na marginesie to uważam, że radio to robi dużo złego.

Na mój post o obniżce składek ZUS odpisałeś "proszę Cie bez takich" więc zapytałem czy masz inną wiedzę, ale cieszę się że zmieniłes zdanie.

Czy mnie bolą wolne media? Wogóle. W przeciwieństwie do Ciebie widzę stronniczość zarówno w TVP jak i pozostałych.

Jak byś miał ksztę obiektywizmu to byś to przyznał, a nie nazywał mnie PISowcem bo mimo iż na nich głosuję to do partii nie należę.

Za SLD to media były niezależne do tego stopnia, że Rywin przszedł do Agory no i "lub czasopisma".

Powiem tak. rozumię ele zarzutów POdo PIS, ale aparatczyków SLDowskich nie słucham. Jeszcze niedawno ich wielkim bratem był ZSRR, ale szybko zmienili poglądy.

Wałęsa i Kwaśniewski zapraszni:-) Wałęsy w Polsce już nikt nie bierze poważnie. Sprawdź sobie wyniki wyborów prezydenckich. To jest najlepsza ocena Wałęsy. Co do ostatniego prezydenta to wybacz, ale o pijaczynach nie rozmawiam.

Jeszcze dodam, że widzę dużo wad w PIS, ale tylko oni są zdolni do likwidacji raz na zawsze aparatczyków PZPR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@keyword; Grzegorz

Gdy brakuje Pisiakom odpowiedzi na postawione pytania to zaczyna się obrażanie, insynuacje i jakieś 'podjazdy' słowne. To typowe dla ludzi którym brakuje argumentów i elementarnej wiedzy. Ludziom którzy borykają z poważnym defektem mentalnym.

Mam jeszce inne pytania, ale tylko kilka napiszę. :)

 

1. Dlaczego do dnia dzisiejszego, od momentu czystki w MZS nie mamy obsadzonych 16 ambasad na świecie?

2. Dlaczego o obsadzie ambasad w Ameryce Południowej decyduje kontrowersyjny biznesmen z Urugwaju Jan Kobylański, sponsor Radia Maryja?

3. Dlaczego po opublikowaniu raportu Macierewicza wywiad wojskowy nie został w Afganistanie dopuszczony do bazy informacji wywiadowczych do której mają dostęp oficerowie wszystkich sprzymierzonych wojsk w Afganistanie?

4. Dlaczego prezytent Bush nie mógł się spotkac z Lechem Wałęsą podczas swojego ostatniego pobytu w Polsce?

5. Lotnisko na którym lądował Bush nosi nazę Wałęsy. Dlaczego zasłonięto tablice z jego imieniem i nazwiskiem?

 

Na te wszystkie twoje pytania jedyną , politycznie poprawną odpowiedź znajdziesz w archiwalnych egzemplarzach Gazety Wybiórczej .

Ponieważ już tydzień po wyborach łże-merdia pokroju GWna rozpętały nagonkę na PiS nagłaśniając między innymi i te wypunktowane przez ciebie "afery" .

Powinieneś dodac jeszcze :

 

6. Dlaczego źle powieszono proporczyk na limuzynie ?

7. Dlaczego źle ustawiono flagę ?

8. Dlaczego Prezydent nie umiał się wysławiac , kiedy chory na grypę przyjechał na konferencję po tragedii w hali MTK i kasłał co drugie słowo ?

9. Dlaczego Fotyga tak dziwnie wygląda ?

10. Dlaczego Jacek Kurski tak brzydko śpiewa ?

 

Piszesz o panu Kobylańskim . Co ty wiesz o człowieku o nazwisku Kobylański , skoro w GWnie od lat pojawia się on tylko w tym kontekście "...Kobylański podejrzany o......" ?

To nazwisko inaczej nie jest wymieniane jak tylko w tej sekwencji i to w nakładzie 500.000 dziennie .

W swoim poście wykrzyczałeś w zasadzie te wszystkie , od dawna już znane slogany propagandy antypisowskiej , zwłaszcza oceny w zakresie polityki zagranicznej .

Ilekroc słyszę przytoczone przez ciebie argumenty , krytykujące obecną politykę zagraniczną , przypomina mi się uległa postawa rządu SLD wobec innych państw a zwłaszcza Niemiec .

Oczywiście to mogło się podobac państwom ościennym , dla których byliśmy bardzo miłą i łatwą dziwką .

Mam cichą nadzieję , że ta polityka wasalizmu znajdzie swoje zasłużone miejsce w lamusie historii a jej zwolennikom (także tobie) pozostanie wsłuchiwanie się z zachwytem w gniewne i rozpaczliwe głosy Geremków , Bartoszewskich oraz prasy zagranicznej (Tageszeitung , El Pais , FAZ , NYT , itp) mającej nam za złe , że wreszcie zaczynamy walczyc o swoje .

Dokonana przez ciebie ocena mojej osoby w twoim poście to dla mnie nic nowego . Jeszcze do 2005 roku dla ludzi o pewnych poglądach był czas pełen pogardy .

W każdej gazecie , tygodniku , telewizji czytałem/wysłuchiwałem żem cham , ciemnogród , głupol , moher itp. (muszę przyznac , że te sformułowania bawiły mnie niebywale)

Postaraj się obiektywnie wywartościowac dotychczasowe zamierzenia Kaczyńskich (piszę zamierzenia , ponieważ jeszcze nigdy w historii Polski , żaden rząd od dnia wyborów nie był poddany takiej medialnej histerii jak rząd Pis , i za wiele jeszcze nie zdołał zrobic)

Czy kierunek wskazany przez Kaczyńskich , czyli tzw. IV RP jest zgodna z Polską Racją Stanu , czy też są to " rządy dewiantów politycznych , frustratów , którzy niszczą Polskę " ?

Oceń rzeczywistosc za oknem , w twojej pracy , w twoim mieście . Przymknij oko na "fakty medialne" , gdyż te są tworzone przez "obiektywnych" i "nizależnych" recenzentów tybu Monika Olejnik . Tomasz Lis , Jacek Żakowski itp .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Grzegorz ja też nie słucham Radia Maryja, ale czytam blogi antyradiomaryjne.

Ja bardzo dobrze Grzegorz widzę stronniczośc mediów szczególnie tych Pisopodobnych. W mediach nie pisowskich głos mają zarówno ludzie z obozu rządzącego jak i z opozycji. Zauważasz że w TVP nie ma praktycznie opozycji?

Ok Grzegorz, podejrzewałem że do nich nie należysz, ale bardzo walczysz o ich ideały. Jeżeli nie podoba Ci się określenie 'Pisowiec', to przyjmijmy inne. ZWOLENNIK PISU. Może byc?

Za SLD to automatycznie powstała komisja do zbadania sprawy Rywina.

Nazywasz mnie aparatczykiem, czy żle zrozumiałem kontekst zdania?

Wiesz dobrze że u Wałęsy nie chodzi o sondaże i tu w Polsce nikt go nie musi brac na poważnie. On jeżdzi po świecie i daje wykłady na wielu uczelniach na świecie. Nie ma go w kraju przez kilka miesięcy w roku. Kwaśniewski też trzy miesiące spedził w USA dają wykłady na najlepszych uczelniach. Pijaczyna? No to go nie będę bronił.......ale tak szczerz Ci powiem że wolę oglądnąc Kwacha i chichrających się studentów, niż śpiewającego Hymn Polski Kaczora, który myli słowa, bo to ogromny wstyd dla kraju i dla partii która idze do wyborów pod takimi hasłami.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@keyword - Staram się czytac w miarę na bierząco wszystkie dzienniki, nawet Nasz Dziennik. Nie chcecie pamiętac ja Wyborcza 'waliła' w SLD. Teraz to jest Wasz wróg, bo wali w Was.

Nidgy tak nie było że nagle w kampanii wyborczej przyśpieszane się śledztwa polityczne np. przeciwko PO. Spalili mi ostatnio pijani żołnierze samochód i poszedłem do znajomego policjanta zapytac się co jest granie w tej sprawie (spalili też cztery inne), a on mi mówi że nie ma teraz na to czasu i ludzi. Ja się pytam dlaczego? On mi odpowida że częśc funkcjonariuszy przesłuchuje działaczy PO, a innych oddelegowali do Warszawy żeby tam pomóc w przesłuchaniach.

Takie są fakty.

 

Pozdrawiam

EDIT bo polityka zagraniczna jest tragiczna i prędzej czy póżniej to odczujemy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postaraj się obiektywnie wywartościowac dotychczasowe zamierzenia Kaczyńskich

Jak ty chcesz oceniać polityków co już 2 lata rządzili po zamierzeniach to gratuluje (ironia). Przez 1,5 roku mieli większość i NIC nie zrobili. Nawet tak prostej rzeczy, którą obiecali w kampanii, jak sprzedaż wypoczynkowych ośrodków rządowych m.in. ten na Helu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozpirzenie w cztery wiatry WSI uważam za sukces PiS-u który deklasuje wszystkie poprzednie rządy.

 

Nie jestem zwolennikiem PiS-u. Będę głosował na UPR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Renek, jasne można robic reformy służb specjalnych, ale nie w taki sposób. Żaden normalny kraj nie zrobi tego tak że wie o tym cały świat. Żaden normalny kraj nie ujawnia swoich aktywów operacyjnych w różnych zakątkach świata. Żaden normalny kraj nie ujawnia 'kuchni' operacyjnej. Modernizację służb przeprowadza się tak żeby nikt o tym nie wiedział. W latach 70-tych następowała zmiana pokoleniowa w wileu wywiadach świata i do dzisiaj nic z tego nie wypłynęło.

To tak na 'prędce'.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • krainaalkoholi.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604315/  
    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×