Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

Guest anglik
Hitlerowi, Leninowi, Stalinowi i paru innym socjalistom też nie wytoczono procesów co nie zmienia faktu, że byli bandytami. Tak samo należy traktować Grupę Trzymającą Władzę i tych, którzy tę organizację wspierają słowem lub czynem.

Renek, obiżasz mój szacunek do Ciebie takimi postami.

Znowu się usmiałem. :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać niektórzy się nabierają na to, że postkomuchy wystawiły dwóch młodych chłopców na posyłki.

Anglik. Masz jakieś RACJONALNE nie polityczne przesłanki dlaczego Blida się zabiła?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A oni przypadkiem nie sa w sojuszu z romkiem ? :P

Są. I z Jurkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Głosujcie na LiD, Pis morduje ludzi! Blidę zamorodował Pis! oni kiedyś staną przed Trybunałem Stanu! Rozliczymy Was Pisiory!

 

@Grzesiu, ja znowu się uśmiałem. :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głosujcie na LiD, Pis morduje ludzi! Blidę zamorodował Pis! oni kiedyś staną przed Trybunałem Stanu! Rozliczymy Was Pisiory!

Blida zastrzeliła się sama. Normalna reakcja jeżeli ma się wyrzuty sumienia i trochę honoru.

Jeżeli PiS morduje ludzi to co powiedzieć o ludziach z LiD-u którzy wydawali rozkazy by strzelać do ludzi w Wujku albo w stanie wojennym wyłączyli telefony i nikt nie mógł wezwać karetki pogotowia - niezależnie od tego czy popierał czerwony reżim, był za solidarnością czy miał to głęboko w d...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Kto z LiDu wydawał rozkazy?

Żyjecie chorą przeszłością, nie żyjecie demokracją. Tak właśnie podzielił naród Pan Kaczyński. I to jest chore. Zamiast łączyc to on dzieli. W dupe macie UE, w dupie ma EU szefowa dyplomacjii, co nie potrafi zinterpretowac noty OBWE, i wariata z siebie robi. Z siebie? ach to za mało powiedziane! Robi debili z nas, Polaków, Takimi wypowiedziami daje do ręki nóż Łukaszence i Putinowi.

Czy Wy ślepi jesteście?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak właśnie podzielił naród Pan Kaczyński.

Naród został podzielony w '44 kiedy Warszawa stanęła do Powstania a Rosjanie po drugiej stronie Wisły czekali na efekty, Naród został podzielony w Katyniu gdzie wymordowano z zimną krwią tysiące żołnierzy, księży i policjantów, Naród został podzielony w pierwszych latach po IIWŚ kiedy w katowniach mordowano żołnierzy AK rękami bandytów w Polskich i Rosyjskich mundurach. To wtedy nastąpił ten podział na dwie Polski. Spadkobiercy jednej z nich to obecnie członkowie LiD-u, drugiej - to m.in. Kaczyńscy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

anglik mozesz sobie gadać i gadać, ja siedze sobie spokojnie, 22 października włącze rano telewizor, usiade wygodnie w fotelu zobacze ze PiS wygrało, a SO razem z największym komuchem nawet nie weszła, a ty talej będziesz sie pieklił i narzekał jak to jest zle ;-)

 

Żyjecie chorą przeszłością, nie żyjecie demokracją.

 

ja zyje demokracja i szanuje glos kazdego wyborcy, nie wymyslam akcji w stylu schowaj babcie do szafy, czy jakos tak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak właśnie podzielił naród Pan Kaczyński.

A może jeszcze wcześniej: w czasie wojny polsko-bolszewickiej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto z LiDu wydawał rozkazy?

Żyjecie chorą przeszłością, nie żyjecie demokracją.

 

Jak ktoś, kto ma PZPRowskie korzenie może mieć pojęcie o demokracji? Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci - myślisz, że oni zmienili poglądy na politykę i rzeczywistość? Ci wszyscy panowie którzy przez ostatnie miesiące krzyczeli o zagrożonej demokracji wydawałoby się zapomnieli gdzie mają swoje korzenie, ale nie, oni dobrze wiedzą, mają tę samą mentalność, tylko kłamią i wpierają naiwnemu ludkowi że je zmienili, że są teraz "demokratami". Oni wiedzą dlaczego tak robią, bo nikt nie patrzy w przeszłość, a po owocach ich poznacie, kłamią a kłamstwo powtarzane setki razy staje się prawda dla ludzi o słabej pamięci. Jak można jeździć na wykłady do USA, wykładać o demokracji mając czerwone korzenie? Kto tam zaprasza takich ludzi, kto organizuje konferencje w stylu "standardy demokracji" pod takimi czy nie innymi patronatami czy z takimi czy nie innymi honorowymi gośćmi?? Kto pod to wszystko przygotowuje grunt? Ktoś komu bardzo zależy na tym aby mieć w Polsce wpływy takie same jak przed latami. To b. silne i bogate lobby które swoja siedzibę ma poza granicami naszego kraju. To nie jest żadna spiskowa teoria dziejów - kto ma oczy i uszy ten widzi i słyszy. A wracając do przeszłości, do korzeni, że niby nie są one ważne, że należy patrzeć w przyszłość, to jak buduje się dom, po co bada sie wcześniej grunt na jakim on ma stanąć? Jak można wiedzieć dokąd się idzie, skoro nie wie się nawet skąd się wyszło? Dlaczego, ktoś kto ma zamgloną przeszłość usilnie stara się o niej dowiedzieć, sięgnąć do korzeni? Przecież powinien patrzeć tylko i wyłącznie w przyszłość? Przeszłość jest po to żeby wyciągnąć z niej wnioski, jak to pamiętam z historii "jest ona nauczycielką życia i skarbnica wiedzy" ;-). I jeszcze jeden mały szczegół. USA to ponoć najbardziej rozwinięta demokracja. OK. Zwróć uwagę na to jak tam weryfikowana jest przeszłość kandydata to wszelkiego państwowego urzędu. Nawet najmniejszy mankament PRZESZŁOŚCI dyskwalifikuje delikwenta. A przenosząc to na polski grunt, jak można wybrać człowieka, który okłamał naród, po raz wtóry? Gdzie głosujący na takich ludzi mają oczy i uszy? Rozumiem, tak niestety jest że mordy na inteligencji i ludziach wykształconych, oficerach pokutują w obecnych czasach. Przecież uderzenie akurat w tą grupę społeczną nie było zrobione bez przemyślenia całej akcji i dalszych jej konsekwencji. Najłatwiej steruje się człowiekiem prostym, nie wymagającym wiele od siebie i od życia - nie ubliżając nikomu. Naród bez tradycji (czyt. przeszłości) nie istnieje. A kto miał podtrzymywać tą tradycję? Ktoś komu starczyła prosta micha i pół kielicha?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ ... ]

A ode mnie błogosławieństwo bez żadnych dodatkowych warunków. Nie popieram rozpijania społeczeństwa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ach, te teorie spiskowe.

Dobra, ja sie odezwę w tym wątku po wyborach, chyba że jakieś aferki wyjdą z Pisem. :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ach, te teorie spiskowe.

Dobra, ja sie odezwę w tym wątku po wyborach, chyba że jakieś aferki wyjdą z Pisem. :P

Skończ już z tymi aferami bo albo coś wiesz i wówczas Twoim obowiązkiem prawnym jest złożenie doniesienia albo po prostu nie zabieraj głosu w tych sprawach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Skończ już z tymi aferami bo albo coś wiesz i wówczas Twoim obowiązkiem prawnym jest złożenie doniesienia albo po prostu nie zabieraj głosu w tych sprawach.

Oj, Grzesiu, mam wrażenie że nie rozumiesz czytanego tekstu. Napisałem wyrażnie 'jak wyjdą'. Jakie doniesienia? O co Tobie chodzi? Co Ty chcesz chłopie odemnie? Daj mi juz święty spokój!

Jak nie rozumiesz co czytasz to się nie wychylaj przed szereg, i daj mi święty spokój, Boś się czepił jak rzep psiego ogona.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spadkobiercy jednej z nich to obecnie członkowie LiD-u, drugiej - to m.in. Kaczyńscy.

Ta tylko, że spadkobiercy tej drugiej grupy zachowują się jak dzieci bijące sie o łopatkę :P Kiedyś walczyli z komuna a teraz walczą jak 2 buldogi, a komuchy jednak potrafią sie trzymać razem i ściemniać jak mało kto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a komuchy jednak potrafią sie trzymać razem i ściemniać jak mało kto.

Wspólna zbrodnia jednoczy jak mało co.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jarosław Kaczyński rozmarzył się na wiecu w Kielcach o Noblach dla polskich uczonych. Mówił też coś o jakiejś demokratycznej inteligencji. To proste – kampania się toczy, pora zaczarować „naukę” i „inteligencję”. Jak gdyby nigdy nic – po dwóch latach okazywania inteligencji pogardy nie tylko przy użyciu złotych ust Dorna. Rządy Prawa i Sprawiedliwości Polskę od noblowskiej ligi oddaliły, więc te noblowskie marzenia to rojenia. Premier wyszedł jednak z własnej skóry nie za daleko i na chwilę. Rychło wrócił i zaznaczył dobitnie, że tytuł naukowy nie jest wystarczającą legitymacją do tego, by być autorytetem. O tym, kto jest autorytetem, decyduję ja!... Tak powiedział? On to powiedział? Wszystko nam się na koniec pokićkało – w każdym razie panu premierowi chodziło o to, że na miano „autorytetu” trzeba ciężko zapracować. Przynajmniej tak ciężko, jak dotąd pracował jego rząd i jak nadal ma zamiar pracować. Jak ma zamiar pracować? Do sześcianu!

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jarosław Kaczyński rozmarzył się na wiecu w Kielcach o Noblach dla polskich uczonych.

Przecież to nie on wymyślił: artykuł był we Wprost. Przeczytał i go wzięło. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj, Grzesiu, mam wrażenie że nie rozumiesz czytanego tekstu. Napisałem wyrażnie 'jak wyjdą'. Jakie doniesienia? O co Tobie chodzi? Co Ty chcesz chłopie odemnie? Daj mi juz święty spokój!

Jak nie rozumiesz co czytasz to się nie wychylaj przed szereg, i daj mi święty spokój, Boś się czepił jak rzep psiego ogona.

 

Pozdrawiam.

Napisałeś, że to obecna władza zamorodowała Blidę, a za takie słowa bez dowodów można odpowiedzieć.

Nikt Ci nie kazał zabierać głosu w wątku założonym przeze mnie, ale skoro już zabrałeś to dyskutujemy.

Co do Nobla to nie widzę nic złego w tym, że ktoś mówi, że chcielibyśmy mieć noblistów.

Anglik zostaw na chwilę Kaczyńskiego bo już wiemy jaki jest zły i przekonaj Nas dlaczego mamy głosować na postkomuchów.

Bo na argumenty przedstawiane tu przez innych odpowiadasz " a premier to, a premier tamto".

Dlaczego mamy nie głosować na PIS już wiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

"Motywy jakimi kierowała się Kancelaria Prezydenta zostały fałszywie zinterpretowane. Ta uroczystość została włączona w kampanię wyborczą. W tej sytuacji prezydent Lech Kaczyński na takie traktowanie ofiar i ich rodzin nie może wyrazić zgody”... To słowa prezydenckiej pani minister Junczyk-Ziomeckiej. Na takie dictum chciałoby się skierować pod jej adresem różne wyrazy. Nie wypada. Wypada za to powtórzyć fakty. Całą sytuację z Katyniem i „Katyniem” zawdzięczamy przecież nie opozycji, lecz kłamliwym propagandystom PiS. To oni z wdziękiem zawodnika sumo i delikatnością parowozu wykręcają polską historię tak, iż wkrótce dowiemy się że to nie myszy Popiela zjadły, tylko wrogi Polsce „układ”. Gdyby w sprawie Katynia i wymyślonych ad hoc uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza protestowała sama tylko opozycja, to przecież pan prezydent, a zwłaszcza jego brat, w ogóle nie zawracaliby sobie tym głowy. Gdy jednak udziału w tych uroczystościach odmówili Andrzej Wajda, Maja Komorowska, pozostali aktorzy grający w filmie „Katyń”, Jerzy Zelnik, a także gdy swe niezadowolenie zaczęła wyrażać część Rodzin Katyńskich, premier i prezydent nie mieli wyjścia – musieli ustąpić. Zamysł, by w Warszawie zaprosić elity do czytania listy katyńskiej, a w Łapach te same elity oskarżać o obrażanie narodu polskiego, o podnoszenie na ten naród ręki, nie powiódł się. III RP znalazła prosty sposób na IV-ą: wystarczyło powiedzieć NIE. W tej sytuacji strojenie przez panią Junczyk-Ziomecką pana prezydenta w szaty „obrońcy ofiar i ich rodzin” jest równie żenujące co śmieszne, gdyż ten król od początku jest nagi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Dlaczego nie głosować na PIS już wiemy.

EDIT: No i czekam na dowody.

P.S. Charków:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Donald Tusk ma to, na co zasłużył. Cierpi, że premier wybrał „szefa” a nie „pomocnika”. Może Tusk czuje się oszukany? Ale sprzedał przecież konstruktywne wotum nieufności za cztery wina – po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się... Skoro jednak tak się tej debaty doprasza, to może zostanie do niej dopuszczony. Ostatnio dowiedział się, że musi spełnić jeszcze jeden warunek – ogłosić publicznie, że nigdy nie zawrze koalicji z Lewicą i Demokratami. Co możemy mu poradzić? Niech pokona wroga jego bronią. Niech obieca Kaczyńskiemu, co on chce, a potem mu powie, że w polityce nie wszystkich obietnic się dotrzymuje. Sorry, Winnetou.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×