Jump to content
Kangur

Rozbił się prezydencki samolot w Smoleńsku

Recommended Posts

Wg mnie to ustawka. W mediach teraz na topie jest putinofobia, więc na poparcie swych pro banderowskich upodobań chcą podsycać i tak już niemałą nienawiść do Putina. Z resztą, z tego gościa taki przeciwnik Putina, jak ze mnie wielbiciel...

 

Media polskie w większości kontrolowane są przez zachodnie koncerny, a zachodowi zależy, żeby u nas nie było dobrze. Wielki gniew Polaków na Putina ma wytłumaczyć m.in. embarga czy miłość do UPA. Stąd podsycanie tej nienawiści. Polsce to szkodzi, Zachód zadowolony, że nie rośniemy w siłę i że pozostajemy ich kolonią, Putin zadowolony, że w EU ma pożytecznego idiotę. Wszyscy wokół zadowoleni...

 

Dziwię się jedynie polskim politykom (chociaż akurat oni to by zjedli żywcem swoje dzieci, byle przy korycie tkwić) i niby polskim patriotycznym mediom(acz to znowu pro pisuarskie odpryski, a nikt nie jest w PL tak pro putinowski jak PiS), że uczestniczą w tej ustawionej szopce...

 

Z jednej strony Zachód, z drugiej Putin, a z trzeciej Izrael... Polski mamy jedynie język, acz i tak nie liczy się on w ogóle podczas poszukiwania pracy we własnym kraju, więc nie warto się go uczyć.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

..."były doradca Putina" -- i wszystko w temacie.

Były doradca Putina i były rosyjski szpieg to ostatnio dwie najbardziej intratne fuchy, niedługo pewnie będzie uruchomić szkolenia finansowane ze środków unijnych na takie stanowiska. Dziwne jest tylko to, jak donoszą media krwiożerczy Putin w zemście ściga tych swoich byłych przydupasów po cały świecie, truje ich polonem, a tutaj siedzi sobie bezpiecznie jeden z nich w telewizji śniadaniowej, wyluzowany i niedługo pewnie zatańczy w "tańcu z gwiazdami".

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również sądzę, że to "ustawka" ale w innym sensie.

Służby dały zielone światło [nieprawomyślny pogląd w rządowej tubie propagandowej, stworzonej zresztą przez same służby, konkretnie na rozkaz Kiszczaka - zachował się dokument, o tym wiemy] do zmiany opcji, że już można rozmawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również sądzę, że to "ustawka" ale w innym sensie.

Służby dały zielone światło [nieprawomyślny pogląd w rządowej tubie propagandowej, stworzonej zresztą przez same służby, konkretnie na rozkaz Kiszczaka - zachował się dokument, o tym wiemy] do zmiany opcji, że już można rozmawiać.

 

tow. @yarowa, plączecie się w zeznaniach. Ktoś wam podsunął fałszywkę, łyknęliście jak pelikan, a teraz mieszacie w to jeszcze pana kiszczaka? mój mózg nie pracuje niestety na takim poziomie abstrakcji. Ale wiecie co, tow @yarowa, jest taki Pan, Antoni, stały bywalec Tworek, który pomoże zrozumieć wasz poziom myślenia we mgle. Kiedy zatem można spodziewać się waszej wizyty u pana Antoniego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tow. @yarowa, plączecie się w zeznaniach. [...]

 

 

Nie towarzyszuj do mnie. Smród towarzyszy o mentalności podobnej do Twojej, poznałem w latach 80-tych kiedy skwierczeli w ogniu koktajli Mołotowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie śmieszne są te radosne, tryumfalne komentarze pod artykułem.

Szkoda, że nikt im nie powiedział, że Rada Europy nie ma nic wspólnego z instytucjami Uni Europejskiej (Organami UE jest Rada EUROPEJSKA i Rada UE) i jej znaczenie jest znikome:)

Ale Was Ci prawicowi publicyści w jajo robią:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Strasznie śmieszne są te radosne, tryumfalne komentarze pod artykułem.

[...]

 

Może i są radosne ale nie aż tak bardzo naiwne. Myślę, iż ważniejsze dla komentujących jest to, że Smoleńsk został przerzucony przez kolejne granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artykul jest napisany tak, jakby dotyczył organow Unii Europejskiej. 99% komentujących myśli, że sprawą smoleńską w końcu zainteresowała się europa, co jest nieprawdą.

Manipulacja w artykule jest celowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zupełnie mnie nie interesuje Twoja ocena tego przekazu.

Interesuje mnie fakt, że o Smoleńsku będą rozmawiać na forum Rady Europy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://niezalezna.pl/67011-kto-stoi-za-komorowskim-urzedniczka-kancelarii-jako-suflerka-za-plecami-prezydenta-wideo


Jeden z komentarzy pod cyt. materiałem:

"ping | 13.05.2015 [22:05]

Szybki research w sieci i mamy niezłe kwiatki z panią Jowitą:

"UWAGA, pani z gabinetu ministra MSWiA

Pani Jowita KACIK
ur. 9 maja 1978 r.
miejsce zatrudnienia w trzyletnim okresie przed zatrudnieniem politycznym:

„MAW TELECOM INTL" S.A.

źródła dochodów w okresie, o którym mowa w pkt 3: umowy o pracę, "Inco-Veritas" - BON - umowa zlecenie, „FJO" - umowa zlecenie,
--------
Zwracam uage na: MAW TELECOM INTL" S.A. KRS 0000057328

społka jako podmiot zajmujacy sie: Dystrybutor systemów i urządzeń telekomunikacyjnych, radiokomunikacyjnych, teleinformatycznych
posiadała - Wysokość kapitału zakładowego
Określono na 29 950 800,00

To smierdzi..."

http://www.yasni.info/ext.php?url=http%3A%2F%2Fwww.raportnowaka.pl%2Fnews.php%3Ftyp%3Dnews%26amp%3Bid%3D407%26amp%3Bpage%3D3&name=Jowita+Kacik&showads=1&lc=pl-pl&lg=pl&rg=pl&rip=pl

i teraz wracamy:

"Co łączy Bronisława Komorowskiego z firmą, która remontowała polskie tupolewy w zakładach w Samarze należących do Olega Deripaski – oligarchy, zaufanego człowieka Władimira Putina? W 2009 r. biuro marszałka Komorowskiego rozsyłało do posłów Komisji Obrony Narodowej reklamę spółki MAW Telecom, która wygrała przetarg na remont rządowych Tu-154. 10 kwietnia 2010 r. jeden z nich rozbił się w tajemniczych okolicznościach pod Smoleńskiem"

"Wiceprzewodniczącym rady nadzorczej MAW Telecom Intl SA jest generał broni w stanie spoczynku HENRYK TACIK, który stracił stanowisko szefa Dowództwa Operacyjnego MON w kwietniu 2007 r., za czasów ministra Aleksandra Szczygły. Przyczyną jego dymisji miał być fakt, że w latach 1986–1988 studiował w Akademii Sztabu Generalnego w Moskwie (słynnej „Woroszyłówce”), którą ukończył. Stanowiska utracili wówczas także szef sztabu Wojsk Lądowych oraz dwóch zastępców Tacika. Wszyscy studiowali na uczelniach wojskowych w ZSRR lub w NRD."

http://niezalezna.pl/4414-lobbysta-komorowski

Polecam głębszą analizę kariery tej Pani.
"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli,

oczywiście zdajesz sobie sprawę, z porównywania nieporównywalnego?

Stutonowiec o rozpiętości skrzydeł ok. 35 m (tj. wysokość 10 piętrowego "wieżowca"), z setką ludzi na pokładzie. W porównaniu do tego motylka ... Nie mówiąc o innych już o okolicznościach.

 

Ponadto, prawdopodobnie wywołujesz do odpowiedzi trolla forumowego, który przyjdzie tu zaraz po mnie i nie oprze się temu, w zw. z tak postawionym pytaniem, żeby móc się tutaj werbalnie wypróżnić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu tego dalej ciągnąć. Czas sobie dać siana. Wiadomo, że teorie spiskowe są interesujące, ale pamiętajcie, że to jest jak rozdrapywanie ran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu tego dalej ciągnąć. Czas sobie dać siana. Wiadomo, że teorie spiskowe są interesujące, ale pamiętajcie, że to jest jak rozdrapywanie ran.

Niektórzy doznają od tego orgazmu. Nekrofilne (obwoźne) sadomaso się to podobno nazywa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×