Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

literówki

Recommended Posts

Nigdy nie zajmowałem się literówkami i stwierdziłem że może warto spróbować... mam wiec pytania.

 

1. Jak sprawdzić ruch popularnych serwisów... czy www.alexa.com pokazuje tylko ruch na głównej stronie czy zlicza tez podstrony ( Bo wiadomo ze np. rapid ma duży ruch, ale większość pochodzi z linków na które ludzi klikają żeby coś ściągnąć, wiec jeżeli te linki się liczą do ruchu to literówki nie będą zbyt wartościowe)

 

2. Jak sprawdzić czy domena nie jest zbanowana przez ND ? Wiem ze literówki google nie można parkowac na ND, a takich nie chcę rejestrować.

 

3. Jakie literówki maja zazwyczaj największy ruch ? (zamian znów, podwojenie, wwwnazwa.pl czy jeszcze coś innego )

 

4. Czy jest jakąś tematyka której literówki mają najlepsza klikalność ? Np. typ poszkole - mała klikalność, a onet duża lub na odwrót ( w sensie ze onet to taki poważniejszy portal, a poszkole zabawka dla dzieci) ? Czy po prostu zależy jak się trafi ?

 

5. Pytanie bonus ;) Są teraz jakieś promocje "domeny za darmo" (.pl .com .eu lub .org) może być u kiepskich rejestratorów bo literówki i tak nie trzeba transferować :wacko:

 

Z góry dzięki za pomoc

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie największy ruch mają literówki ze "zjedzonym" znakiem i niektóre z podwojeniem. Przepisu na to nie ma, trzeba testować.

 

Co do klikalności to też różnie bywa. Np literówka Plemiona ma większą klikalność od literówki Gladiatusa a mogłoby się wydawać że tak być nie powinno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie największy ruch mają literówki ze "zjedzonym" znakiem i niektóre z podwojeniem. Przepisu na to nie ma, trzeba testować.

 

hmm... w tych co sprawdzałem to akurat te błędy są zajęte :/

 

Odpowie mi ktoś na resztę pytań ? Szczególnie zależy mi na pytaniu 2 ale reszta tez by się przydała :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm... w tych co sprawdzałem to akurat te błędy są zajęte :/

 

Normalka. Ranking Alexy na Top Poland jest już dawno obstawiony.

 

Sprawdź PW :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×