Jump to content
Sign in to follow this  
SWAGGER

użytkownik ANGLIK

Recommended Posts

Apeluje do administracji żeby pozwoliła/dała szansę założyć mu normalne konto pod warunkiem że będzie przestrzegał regulaminu forum i nie będzie obrażał innych użytkowników. Jestem zmęczony nowymi kontami i wpisami, a gdyby miał jedno konto to by to może docenił i by go pilnował. Nie wiem od czego zaczął się ten spór, ale sprawa wydaje się być do rozwiązania.

Nikt mnie nie prosił o tą wiadomość, sam wyszedłem z tą inicjatywą - jeśli nie można tego zrobić to trudno będę z tym żył :D

Nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie czy nie, ale przez kasowanie tematów, wypowiedzi itp robi się śmietnik.

To taka moja sugestia na temat forum.

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy wcześniej były już takie apele i apze po którymś razie przestał tłumaczyć dlaczego tak jest. Wydaje się, że Anglik nie ma szans na normalne konto, ma to związek nie tylko z zachowaniem, ale i relacjami Anglika z administracją forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jeszcze nie zaczął wypisywać mi bzdur na GG, potem niejako atakować mnie bez powodu to byłem za odbanowaniem możliwości jego rejestracji, a nawet konta 'anglik', ale potem stwierdziłem, analizując jego prywatne wiadomości do mnie, że ten gość ma po prostu nierówno pod kopułką. Niezwykle inteligentny, wygadany, to trzeba mu przyznać, pisze prosto z mostu - takie coś się chwali, ale tak jak piszę - chamstwa nie zniesę jeśli ktoś wyraża się w taki sposób o mnie, zupełnie nie mają powodów i czyniąc to w dodatku prywatnie.

 

Bartek ( anglik ) - zmień swoje nastawienie do ludzi na tym forum i może kiedyś będzie OK, na razie załóż swoje chyba 100 konto ( nie przesadzam ) i pisz dalej.. Nie ma na Ciebie rady..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×