Jump to content
Renek

Wybory prezydenckie A.D. 2010

Kto zostanie nowym Prezydentem RP?  

105 members have voted

  1. 1. Kto zostanie nowym Prezydentem RP?

    • Kandydat zgłoszony przez Lewicę (kimkolwiek by nie był)
      1
    • Kandydat zgłoszony przez Platformę Obywatelską (kimkolwiek by nie był)
      43
    • Kandydat zgłoszony przez Polskie Stronnictwo Ludowe (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat zgłoszony przez Prawo i Sprawiedliwość (kimkolwiek by nie był)
      34
    • Kandydat zgłoszony przez Unię Polityki Realnej (kimkolwiek by nie był)
      21
    • Kandydat zgłoszony przez inną partię (kimkolwiek by nie był)
      2
    • Kandydat niezależny (kimkolwiek by nie był)
      2


Recommended Posts

No, nie spodziewasz się chyba, że będę tak po nazwiskach...

A dlaczego nie, Ty je znasz, Grzegorz zna, wiec pewnie to nie wielka tajemnica.

 

Interesujący wyznacznik normalności masz... Piesiewicz zapewne wg Ciebie jest normalny, bo był w PO?

 

Pozdrawiam!

Artysta:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dlaczego nie, Ty je znasz, Grzegorz zna, wiec pewnie to nie wielka tajemnica.

Tajemnica może i nie, ale w sądzie musiałbym przedstawić dowody, a te akurat znajdują się na Łubiance i być może tamtejsza biblioteka nie zechce mi wypożyczyć adekwatnych woluminów.

 

Artysta:)

No, jeden artysta właśnie oczekuje na ekstradycję w Szwajcarii. Na sztuce innego niestety sąd się nie poznał i wpakował za kraty na kilka lat... cóż, słowiki nie będą już tak ładnie śpiewały.

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś tutaj ostatnio bardzo przeceniał wszechwładzę FSB... myślę, że Ty akurat bardzo przeceniasz Skull and Bones a szczególnie zainteresowanie tego środowiska Polską.

Osobiście szukałbym zainteresowanych promowaniem Komorowskiego znacznie bliżej.

Pozdrawiam!

Obawiam się, że jednak mam rację. To środowisko od dawna interesowało się Polską, co najmniej z kilku względów, takich jak położenie Polski, jej wielkość w na tle innych krajów europejskich, jak i szczególnie odsetek katolików w społeczeństwie. Środowisko to dobrze wiedziało, że jeżeli tutaj uda się złamać kręgosłup społeczeństwa, to uda się to wszędzie i takie zadanie stawiano Unii Wolności i szerzej osobom skupionym w dawnym Klubie Krzywego Koła i powiązanymi organizacjami, a także części SLD. Jednak mimo pełnej władzy udzielonej Unii Wolności i SLD nie udało im się spełnić stawianych celów w zadowalający sposób, za co zostali oni odsunięci od władzy okresie Afery Rywina. Stąd właśnie w tym czasie zaczęły pojawiać się masowo na polskim rynku zagraniczne media, a pozycja GW została znacząco umniejszona. Najpełniej swoje zainteresowanie Polską S&B i Komisja Trójstronna okazali oragnizując swoje spotkanie w Warszawie w maju 2004 roku, kiedy to można było zobaczyć jej polskich reprezentantów(W. Rapaczyńska - środowisko Agory, Baczyński - środowisko lewicy, Palikot - PO i o.M. Zięba(szybko usunięty) - liberalne środowiska "chrześcijańskie") - od tego czasu też stopniowo poparcie zaczęło dryfować w kierunku PO, które na dzień dzisiejszy w całości zajęło miejsce dawnej UW, a nawet zwiększyło swoje wpływy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mój gust to rozpoznaje ją zapewne te 13% społeczeństwa.
Kwestia ogłoszenia jej jako kandydata i rozpoznawalność będzie 90% :) Gilowska ma szanse przyciągnąć elektorat niezdecydowany a może nawet część elektoratu PO. Nie bardzo natomiast wiem, kogo, poza PISem może przyciągnąć Jarosław...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tajemnica może i nie, ale w sądzie musiałbym przedstawić dowody, a te akurat znajdują się na Łubiance i być może tamtejsza biblioteka nie zechce mi wypożyczyć adekwatnych woluminów.

Jak ja lubie te spiskowe teorie:)

 

 

No, jeden artysta właśnie oczekuje na ekstradycję w Szwajcarii. Na sztuce innego niestety sąd się nie poznał i wpakował za kraty na kilka lat... cóż, słowiki nie będą już tak ładnie śpiewały.

 

Pozdrawiam!

Możesz się nabijać ile chcesz, ale to nie zmieni faktu, że zrobili Oni dla Polski więcej niż nie jeden polityk, a Ich dorobek artystyczny jest niezaprzeczalny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam się, że jednak mam rację. To środowisko od dawna interesowało się Polską, co najmniej z kilku względów, takich jak położenie Polski, jej wielkość w na tle innych krajów europejskich, jak i szczególnie odsetek katolików w społeczeństwie. Środowisko to dobrze wiedziało, że jeżeli tutaj uda się złamać kręgosłup społeczeństwa, to uda się to wszędzie i takie zadanie stawiano Unii Wolności i szerzej osobom skupionym w dawnym Klubie Krzywego Koła i powiązanymi organizacjami, a także części SLD. Jednak mimo pełnej władzy udzielonej Unii Wolności i SLD nie udało im się spełnić stawianych celów w zadowalający sposób, za co zostali oni odsunięci od władzy okresie Afery Rywina. Stąd właśnie w tym czasie zaczęły pojawiać się masowo na polskim rynku zagraniczne media, a pozycja GW została znacząco umniejszona. Najpełniej swoje zainteresowanie Polską S&B i Komisja Trójstronna okazali oragnizując swoje spotkanie w Warszawie w maju 2004 roku, kiedy to można było zobaczyć jej polskich reprezentantów(W. Rapaczyńska - środowisko Agory, Baczyński - środowisko lewicy i Palikot - PO, o.M. Zięba - liberalne środowiska "chrześcijańskie") - od tego czasu też stopniowo poparcie zaczęło dryfować w kierunku PO, które na dzień dzisiejszy w całości zajęło miejsce dawnej UW, a nawet zwiększyło swoje wpływy.

 

Kto Wam to pisze? Tolkien?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto Wam to pisze? Tolkien?

Obawiam się horacy, że to Tobie ktoś pisze teksty(lub przesyła instrukcje), :) nie nam. Być może to jest powodem tego, że udzielasz się jedynie w tematach politycznych(z jasnym i niezaprzeczalnym poparciem dla jednej partii), na forum gdzie dominująca tematyka jest zgoła inna.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ja lubie te spiskowe teorie:)

Lepiej ...lub czasopisma.

 

Możesz się nabijać ile chcesz, ale to nie zmieni faktu, że zrobili Oni dla Polski więcej niż nie jeden polityk, a Ich dorobek artystyczny jest niezaprzeczalny.

 

Co prawda to prawda... niejeden polityk może tylko pomarzyć o takim dorobku hmmm... artystycznym. ;):);)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam się horacy, że to Tobie ktoś pisze teksty(lub przesyła instrukcje), :) nie nam. Być może to jest powodem tego, że udzielasz się jedynie w tematach politycznych(z jasnym i niezaprzeczalnym poparciem dla jednej partii), na forum gdzie dominująca tematyka jest zgoła inna.

 

Nie do końca to prawda. Jakieś tam posty mam, a z tego działu nie są wliczane. Poza tym jestem na tym forum od niedawna(to by pasowało do Twojej teorii:)). Co do mojej sympatii, dla jednej partii, to nie do końca prawda. Jest to pochodna ogromnej antypatii do PIS'u, a dokładnie do Jego starego kierownictwa.

Ale ogólnie rzec biorąc w każdej partii mogę znależć osoby których sposób "uprawiania polityki" mi odpowiada. Niestety nie zawsze są to osoby dominujące(w swoich partiach).

Share this post


Link to post
Share on other sites
w każdej partii mogę znależć osoby których sposób "uprawiania polityki" mi odpowiada

W PPK, Samoobronie czy LPR też? Jestem w szoku!

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
W PPK, Samoobronie czy LPR też? Jestem w szoku!

Pozdrawiam!

 

Bez przesady. Trochę więcej przywoitości:)

 

Choć nie można wykluczyć że i tam znalazłyby się jakieś rodzynki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W PPK, Samoobronie czy LPR też? Jestem w szoku!

Pozdrawiam!

 

Renek, co chcesz od LPR? R. Giertych to całkiem przyzwoity i konkretny gość. Jeden z najrozsądniejszych na polskiej scenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W PPK, Samoobronie czy LPR też? Jestem w szoku!

Pozdrawiam!

A'propos... widział lub słyszał ktoś ostatnio któregoś z tych asów Romka i Andrzeja? Nie żebym tęsknił, ale ostatnio wszystkich było pełno i każdy miał do powiedzenia "coś dobrego" m.in. o ś.p. prezydencie, a tych dwóch pominęto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A'propos... widział lub słyszał ktoś ostatnio któregoś z tych asów Romka i Andrzeja? Nie żebym tęsknił, ale ostatnio wszystkich było pełno i każdy miał do powiedzenia "coś dobrego" m.in. o ś.p. prezydencie, a tych dwóch pominęto?

 

 

 

Lepper u jasnowidza

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
R. Giertych to całkiem przyzwoity i konkretny gość. Jeden z najrozsądniejszych na polskiej scenie.

 

:D

 

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D

 

 

No, i czy to nie jest dowód na to, że najbardziej dyskryminowaną i poniżaną grupą społeczną w Polsce nie są ani geje, ani żydzi, ani emigranci, ani nikt inny tylko starzy, biedni i schorowani ludzie?

Wklejając, Alex, w tym kontekście tego linka dałeś tylko dowód na to, jaki poziom kultury i empatii reprezentujesz.

 

Czyżby słowa "Moherowy berecik, który się kwalifikuje na odstrzał" wyrażały Twoje poglądy? Jeśli tak to nie mam więcej pytań. NKWD też swego czasu uważało, że "Zielone rogatywki kwalifikują się tylko na odstrzał"...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, i czy to nie jest dowód na to, że najbardziej dyskryminowaną i poniżaną grupą społeczną w Polsce nie są ani geje, ani żydzi, ani emigranci, ani nikt inny tylko starzy, biedni i schorowani ludzie?

Wklejając, Alex, w tym kontekście tego linka dałeś tylko dowód na to, jaki poziom kultury i empatii reprezentujesz.

 

Czyżby słowa "Moherowy berecik, który się kwalifikuje na odstrzał" wyrażały Twoje poglądy? Jeśli tak to nie mam więcej pytań. NKWD też swego czasu uważało, że "Zielone rogatywki kwalifikują się tylko na odstrzał"...

 

Pozdrawiam!

 

Nie histeryzuj... zobacz co wytłuściłem, to zrozumiesz w jakim kontekście wkleiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie histeryzuj... zobacz co wytłuściłem, to zrozumiesz w jakim kontekście wkleiłem.

Na tym filmie nie zauważyłem jakoś RG... może gdzieś na drugim planie?

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz Renek zastanów się co napisałeś w tym wątku.

 

Raz piszesz, że ktoś pisał o wszechwładzy FSB a potem piszesz, coś w stylu, że GTW [Grupa Trzymająca Władzę] na odpowiednie teczki na Łubniance.

Jedno drugiemu nie przeczy: FSB może bardzo dużo, ale też nie jest wszechwładne. Nie widzę tutaj żadnej sprzeczności...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem tylko prof. Nałęcza który w radio mówi o tym, że zagraża nam czwarta RP. W jaki sposób Panie profesorze? Kolejne podzielenie ośrodków władzy będzie prowadzić do dalszych kłótni, wet itp, ale nie do wdrażania ponownie sztandarowego projektu J. Kaczyńskiego.

 

Wygrane wybory prezydenckie przez PiS --> wygrane wybory samorządowe --> wygrane wybory parlamentarne.

 

Już raz przerabialiśmy taki scenariusz z ty, że nie było w nim wyborów samorządowych. Poprzednie wybory tak właśnie wyglądały. PO już witało się z gąską, a tu się okazało, że przegrali. Więc strzelili focha i ...przegrali raz jeszcze.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygrane wybory prezydenckie przez PiS --> wygrane wybory samorządowe --> wygrane wybory parlamentarne.

 

 

Pozdrawiam!

 

oczywiście a jak się obudzisz to będziesz zlany potem z tych emocji :D Ale śnić ci wolno !

 

Cale szczęście naród nie jest już tak głupi ( mowie o większej jego części ) i nie przejdą już numery kurskiego i farmazon o dziadku z Wehrmachtu bo tylko tak pisuary potrafią prowadzić kampanie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PIS wtedy wygral wybory parlamentarne i prezydenckie, tylko dlatego ze odbywały sie w tym samym czasie. Gdyby wybory prezydenckie odbyly sie, powiedzmy, po roku od parlamentarnych, Lech by przegrał z kretesem.

Nie duzo trzeba ludziom aby sie poznac na "osobowosciach" pokroju Kaczynskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie duzo trzeba ludziom aby sie poznac na "osobowosciach" pokroju Kaczynskich.

 

Szkoda, że tak wiele trzeba by poznać prawdziwą osobowość Komorowskiego i Tuska. Wtedy PO takiego poparcia by nie miało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiście a jak się obudzisz to będziesz zlany potem z tych emocji :D Ale śnić ci wolno !

 

Cale szczęście naród nie jest już tak głupi ( mowie o większej jego części ) i nie przejdą już numery kurskiego i farmazon o dziadku z Wehrmachtu bo tylko tak pisuary potrafią prowadzić kampanie .

 

Konkret, brawo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

jeżeli jeszcze komuś się wydaje, że cokolwiek w tym kraju ma jakiekolwiek znaczenie niech dla relaksu powtórzy sobie

KONIECZNIE 20 razy

i koniecznie z zaśpiewem:

 

baja-bongo - ecie-pecie

peti-meti - hopsa-dropsa

 

potem niech zrobi 40 pompek i wstrzyma oddech na 2 minuty.

 

I niech tak robi, aż sobie uświadomi, że z tego kraju to już można co najwyżej SP RDALAĆ, dopóki jeszcze wolno.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×