Jump to content
Lampartini

Linki w stopce

Recommended Posts

Witam,

 

zauważyłem, że od niedawna (chyba, że późno zauważyłem) do linków w stopce dodawany jest atrybut "nofollow", podobnie w postach. Ale ciekawi mnie, czemu nie wszyscy userzy mają nofollow. Przykład na podstawie tematu: http://www.di.pl/index.php?showtopic=48810...mp;#entry312698 - użytkownik PDW ma nofollow, Arcanis z kolei dofollow. Od czego to zależy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja poproszę o odpowiedź dlaczego niektórzy użytkownicy mogę edytować posty nawet po roku, a niektórzy nie mogą chyba po 6-8 godzinach. Oczywiście nie mówię o moderatorach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podjęliśmy decyzję iż w treści będzie nofollow gdyż coraz więcej rejestracji polegało tylko na wrzuceniu swojego linka. Zresztą co widać po założeniu tematu przez osobę która zarejestrowała się 3 dni temu i nie interesują jej domeny tylko to czy link ma nofollow czy dofollow.

Nowi userzy mają w stopce nofollow omyłkowo - widocznie parser bbcode też łyknął stopkę. Postaramy się to jak najszybciej naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zresztą co widać po założeniu tematu przez osobę która zarejestrowała się 3 dni temu i nie interesują jej domeny tylko to czy link ma nofollow czy dofollow.

Jak widać żadnego linku w stopce nie mam, a wrzucane przeze mnie linki w postach były tylko w dziale wycena, gdzie i tak posty się nie indeksują, a co za tym idzie linki znaczenia nie mają. Po prostu zaciekawiło mnie, dlaczego niektórzy mają w stopce nofollow a niektórzy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja poproszę o odpowiedź dlaczego niektórzy użytkownicy mogę edytować posty nawet po roku, a niektórzy nie mogą chyba po 6-8 godzinach. Oczywiście nie mówię o moderatorach.

Też to zauważyłem, ale nie mam natury buntownika więc siedzę cicho :D A swoją drogą, administracja po kilku tysiącach postów, powinna jakoś docenić lojalnych użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też to zauważyłem, ale nie mam natury buntownika więc siedzę cicho :D A swoją drogą, administracja po kilku tysiącach postów, powinna jakoś docenić lojalnych użytkowników.

 

Jeden taki z tysiącami postów miał możliwość kasacji i z niej skorzystał - zrobił dziury więc mamy poważny uraz ;)

 

Wymieńcie z nicków - kto ma dłuższy okres? Sprawdzimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×