Jump to content
Sign in to follow this  
CzytanieNaEkranie.com

"Złodziejski i Przekupny Rząd Polski" kiedy w tym kraju będzie normalnie?

Recommended Posts

 

 

Nie bądź frajerem. Jak coś linkujesz to nie ze strony powiązanej z radiem maryjem, tv trwam i gazeta polska. Na tej stronie 90% artykułów jest krytycznych wobec rządu, szkoda że wszystkich nei wymieniłeś.

 

 

Pewnie Cie boli że wszystkie poważne serwisy:onet, wp, interia i powiązane z nimi media, a nawet RP, zaczynają coraz poważniej brać pod uwagę opcje że to Lech Kaczyński naciskał na pilotów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

każdy linkuje co chce , jak sie nie podoba to nie czytaj , albo sam pokaż coś ciekawego, bo krytykować to kazdy potrafi ale pokazać odmienny punkt widzenia to juz nie koniecznie!!!

 

 

 

Nie bądź frajerem. Jak coś linkujesz to nie ze strony powiązanej z radiem maryjem, tv trwam i gazeta polska. Na tej stronie 90% artykułów jest krytycznych wobec rządu, szkoda że wszystkich nei wymieniłeś.

 

 

Pewnie Cie boli że wszystkie poważne serwisy:onet, wp, interia i powiązane z nimi media, a nawet RP, zaczynają coraz poważniej brać pod uwagę opcje że to Lech Kaczyński naciskał na pilotów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

horacy bardzo punktujesz w strukturach za sianie propagandy i obrażanie ludzi ? W tej cudownym rządzie chyba tylko tak można wyjść na szczyt władzy, wystarczy "parę groszy" na kampanie i można robić wszystko. Był kiedyś taki rząd któremu specjalną piosenkę dedykował Kukiz

, na obecnych kłamców, manipulantów nawet ten utwór to za mało (imo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
horacy bardzo punktujesz w strukturach za sianie propagandy i obrażanie ludzi ? W tej cudownym rządzie chyba tylko tak można wyjść na szczyt władzy, wystarczy "parę groszy" na kampanie i można robić wszystko. Był kiedyś taki rząd któremu specjalną piosenkę dedykował Kukiz
, na obecnych kłamców, manipulantów nawet ten utwór to za mało (imo).

 

Przynajmniej jak coś linkuje to z głową i nie ze strony która nawet nie ma 100 wejśc dziennie.

Równie dobrze mogę sam naskrobać strone o Los Rozrabiakaneros i zalinkować. Czy to będzie dowód że Los Rozrabiakaneros jest taki i owaki?

 

A CzytanieNaEkranie upriawia brzydką propagande, najpierw utworzył nowy wątek z bardo agresywnym tematem, a teraz co jakiś czas podbija do góry, żeby był wśród "nowych".

 

A co do linkowania z głową, to gdybyś się troche interesował "czymkolwiek innym poza własnym ogródkiem" i powtarzaniem tego co usłyszałeś na podwórku, to byś wiedział że akurat kukiz w ostatnich wyborach oficjalnie poparł PO.

W obecnych, w zwiazku z centrum wypedzonych steinbach(że za słabo zareagowali), daje żółtą kartke, ale i tak uważa że PO to znacznie mniejsze zło niż Kaczyńscy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
każdy linkuje co chce , jak sie nie podoba to nie czytaj , albo sam pokaż coś ciekawego, bo krytykować to kazdy potrafi ale pokazać odmienny punkt widzenia to juz nie koniecznie!!!

 

Uprawiasz brzydką propagandę. Najpierw utworzyłeś nowy wątek, z bardzo agresywnym tematem i mimo że napisałeś neiprawde bo licencja na "poszukiwanie" to nie to samo co "wydobywanie" ani razu nie napisałeś "ok, myliłem się".

 

A teraz co jakiś czas coś dopisujesz, żeby Twoj wątek i "złodziejski i przekupny rząd polski" było na górze.

 

To co zalinkowałeś nie można nazwać odmiennym punktem widzenia. Czy strona na której 90% artykułów jedzie po rządzie jest obiektywna? Nie, to czysta polityka, propaganda i sianie nieprawdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy dalej PO tak ochoczo popiera ? od Smoleńska to widzę tylko Nocną zmianę na okrągło.

 

Ta partia potrafi tylko kaczyzm krytykować. Przyjrzeć się poczynaniom tego rządu to Rychu, Zdzichu, przekręty, Marszałek który miał więcej wpadek przez miesiąc niż poprzedni prezydent przez całą kadencję. Można byłoby dużo wymieniać, ale mam ważniejsze sprawy niż polemika z Tobą, z całym szacunkiem, fajne domeny spadają ;)

 

Dziwisz się, że wątek jest tak często aktualizowany, wydaje mi się że tematów potwierdzających tytuł znalazłoby się dużo więcej.

 

Dla mnie rząd PO = czerwona kartka.

 

i proszę Cię nie wciskaj komuś zacofania jak to robi całe ukochane PO i co robiono z Polakami przez ostatnie wieki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekaw jestem czy dalej PO tak ochoczo popiera ? od Smoleńska to widzę tylko Nocną zmianę na okrągło.

 

Ta partia potrafi tylko kaczyzm krytykować. Przyjrzeć się poczynaniom tego rządu to Rychu, Zdzichu, przekręty, Marszałek który miał więcej wpadek przez miesiąc niż poprzedni prezydent przez całą kadencję. Można byłoby dużo wymieniać, ale mam ważniejsze sprawy niż polemika z Tobą, z całym szacunkiem, fajne domeny spadają ;)

 

Dziwisz się, że wątek jest tak często aktualizowany, wydaje mi się że tematów potwierdzających tytuł znalazłoby się dużo więcej.

 

Dla mnie rząd PO = czerwona kartka.

 

i proszę Cię nie wciskaj komuś zacofania jak to robi całe ukochane PO i co robiono z Polakami przez ostatnie wieki.

 

 

Kaczyński był słabym prezydentem nie dlatego że miał kupe śmiesznych wpadek, ale dlatego że był prezydentem PIS'u(a nie Polski), blokował ważne dla rządu reformy, nie chciał podpisać traktatu który sam negocjował itp.

 

Co do reszty, to jeśli coś wklejacie to nie ze stron które nie maja nawet 100 wejśc dziennie, a jeśli się okazuje(jak z łupkami) że nie macie racji, to wypada napisać kilka słów.

Nikt nie jest nieomylny, ale nie każdy potrafi się przyznać że się mylił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaczyński był słabym prezydentem nie dlatego że miał kupe śmiesznych wpadek, ale dlatego że był prezydentem PIS'u(a nie Polski), blokował ważne dla rządu reformy, nie chciał podpisać traktatu który sam negocjował itp.

 

Co do reszty, to jeśli coś wklejacie to nie ze stron które nie maja nawet 100 wejśc dziennie, a jeśli się okazuje(jak z łupkami) że nie macie racji, to wypada napisać kilka słów.

Nikt nie jest nieomylny, ale nie każdy potrafi się przyznać że się mylił.

kolejny frazes był prezydentem nie Polski a Pis'u, kolejna wylansowana gaga którą w kółko wszyscy powtarzają, jak można popierać Rycha, Mira, Sobiesiaka jak można być prezydentem ludzi którzy okradają "swoją" ojczyznę

 

o jakich reformach piszesz PO złożyło 87 ustaw, prezydent zawetował 17 z czego 9 odrzucił trybunał konstytucyjny bo okazały się kompletnym bublem, a PO krzyczy opinii publicznej jakby zawetował wszystkie ustawy.(mogę się mylić o max 3 ustawy) Kolejna propaganda.

Kolejne teksty bez pokrycia "blokował ważne dla rządu reformy" choć tu dobrze napisałeś te ustawy jedynie ważne były dla rządu rzadko dla społeczeństwa,

W ostatnich dniach usłyszeliśmy wszyscy o odejściach z wojska, służb mundurowych, jak MON przekazał z powodu plotek o planach emerytalnych. PO bierze się za wojsko polskie i inne służby ? Pan psychiatra z zawodu bierze na klate wszystko i do końca chce wykończyć obronność kraju? O takich reformach mówisz? Najlepiej co temu rządowi wyszło to orliki, przy budowie których powstał nawet proceder przestępczy. Prowadzenie Polityki zaniechania. Nawet teraz widzimy, nadal nie został wprowadzony stan klęski żywiołowej.

 

Ale co tutaj dużo mówić:

- były szef klubu zamieszany w aferę hazardową - Chlebowski

- były minister sportu zamieszany w aferę hazardową i inne machloje - Drzewiecki

- były minister sprawiedliwości, ścigany za długi LINK, jego syn zamieszany w aferę w Polsce

- obecny rzecznik rządu jest dozorcą niemieckiej posiadłości od wielu lat - inaczej tego nie można nazwać, no chociaż od niedawna płaci za wynajem po interwencji odpowiednich jednostek

- minister finansów dostał nominacje (stołek) nie mając NIP, PESEL ?

- .... można długo wymieniać

 

 

I kto rządzi tym krajem ? Dlaczego tak tu Super ?

 

 

Czepiają się wszyscy TVP gdyby nie TVP nie wiedziałbym o wielu sprawach które się dzieją w Polsce, bo inne media wprowadziły cenzurę odpowiadającą czasom PRL, a jak PO rozwiąże KRRiT napewno znikną takie programy jak misja specjalna, nie mówiąc już o Pospieszalskim, który dostał po łapach za to że odważył się pokazać to co naprawdę ludzie czuli w czasie tragedii. a wtedy chyba się obudzimy w drugiej Grecji, nie Japonii, Irlandii czy jak Pawlak Kalifornii ;)

 

Ale dlaczego tak bardzo nie chcesz aby dołączano linki, dlaczego tak Ci zależy na wizerunku PO, czy może jesteś wojownikiem o PRAWDĘ ? Nich każdy dołącza co chce, wszyscy muszą gw, interie czy onet linkować ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do TVP to nawet moi znajomi, popierający PIS, przestali je oglądać bo widzą co się dzieje.

Pewnie te protesty dziennikarzy to PO prowokowała? A prezenterzy którzy odchodzą lub są zwalniani też pewnei z powodu sympatyzowania z PO?

 

A co Do Lecha, to nie frazesy, to są fakty.

Jeśli mółbyś mi powiedzieć ile ustaw zostało zawetowanych przez Lecha, gdy rządziło PIS? A ile za PO?

A zobaczysz czyim prezydentem był Kaczyński(dla niewtajemniczonych za PIS ani razu nie użył weta, za PO sami wiecie, worek mu się rozwiązał)

A to co z robił z traktatem, który notabene sam negocjował i się nim chwalił, szkoda gadać.

Jedyne co miał dobrego, to jego żona, która była mądrą kobietą i póki była w mediach kaczyński miał jako takie poparcie. Ale po komedii z "szambem lub perfumerią" i "czarownicą która sama powinna podłożyś głowe" w obawie przed utratą poparcia beretów z Radia Maryja, odstawili ją w cień.

Zabawne, bo teraz wypominacie Palikotowi, że śmiał się z prezydenta, ale jak Rydzyk życzył śmierci

prezydentowej to "cichosza";)

 

Dałej czytaj media pokroju Gazeta polska, Nasz dziennik, niezależna.pl, chłoń tą żółć która wylewa się na ich forach, a daleko zajdziesz.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w przeciwieństwie do kolegów wyżej, wkleje coś humorystycznego.

 

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1...e_powoduja.html

 

O tym jak rzecznik Jasnej Góry(który tak chętnie przyjmuje rydzyka) na stronie biura pradowego klasztoru domaga się od rządu odpowiedzi, co to za samoloty latają nad Polskim niebem. Zauważył on bowiem że zostawiają dziwne smugi, według niego mogą być one odpowiedzialne za powodzie.

Za chwilę sprawę podłapie Nasz Dziennik, ktoś wypatrzy sierp i młot i będą jechać po rosjanach:)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o obiektywizm to TVP, jest zdecydowanie bliżej niż stacje komercyjne typu TVN, POLSAT, wystarczy oglądać serwisy informacyjne aby to zauważyć, które fakty się pomija i manipuluje... Nie wiem jakich masz znajomych ale jak im w taki sposób przedstawiasz rzeczywistość, .... kłamstwo powtarzane 1000 ....

 

Skoro PO pisze takie buble , które trybunał konstytucyjny odrzuca to czego się spodziewałeś, w atmosferze miłości w jakiej panuje obecna koalicja PO-PSL, okazała się rządem nieudolnym i zwala wszystko na blokowanie ustaw, a baletnicy dalej przeszkadza, ... Nieroby dbają tylko o własny interes, celebryci z wiejskiej dla których najważniejszy jest wizerunek niż autentyczna praca dla ojczyzny, dla mnie to przerost formy nad treścią.

 

Opinia publiczna zaczyna mieć dosyć okłamywania, manipulacji, bo jak cudów nie było tak nie ma dalej. A tej żółci najwięcej jest, już nie mówię o młodzieżówce PO, a od osób z pierwszego szeregu PO takich jak Palikot, Niesiołowski,... i bliskich sympatyków jak Bartoszewski itp.

 

Choć nie czytam przytoczonej przez Ciebie prasy, cieszę się że takowa jest bo ktoś tych ludzi powinien na bieżąco rozliczać, bo towarzystwu wzajemnej adoracji z Gazety Wyborczej raczej nie prędko do tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o obiektywizm to TVP, jest zdecydowanie bliżej niż stacje komercyjne typu TVN, POLSAT, wystarczy oglądać serwisy informacyjne aby to zauważyć, które fakty się pomija i manipuluje... Nie wiem jakich masz znajomych ale jak im w taki sposób przedstawiasz rzeczywistość, .... kłamstwo powtarzane 1000 ....

 

Skoro PO pisze takie buble , które trybunał konstytucyjny odrzuca to czego się spodziewałeś, w atmosferze miłości w jakiej panuje obecna koalicja PO-PSL, okazała się rządem nieudolnym i zwala wszystko na blokowanie ustaw, a baletnicy dalej przeszkadza, ... Nieroby dbają tylko o własny interes, celebryci z wiejskiej dla których najważniejszy jest wizerunek niż autentyczna praca dla ojczyzny, dla mnie to przerost formy nad treścią.

 

Opinia publiczna zaczyna mieć dosyć okłamywania, manipulacji, bo jak cudów nie było tak nie ma dalej. A tej żółci najwięcej jest, już nie mówię o młodzieżówce PO, a od osób z pierwszego szeregu PO takich jak Palikot, Niesiołowski,... i bliskich sympatyków jak Bartoszewski itp.

 

Choć nie czytam przytoczonej przez Ciebie prasy, cieszę się że takowa jest bo ktoś tych ludzi powinien na bieżąco rozliczać, bo towarzystwu wzajemnej adoracji z Gazety Wyborczej raczej nie prędko do tego.

 

Proponuje Ci prosty test, wejdz sobie na dwa serwisy: gazeta.pl, oraz niezależna.pl(gazety polskiej). Zobacz sobie komentarze pod artykułami.

Na gazeta.pl praktycznie nie ma cenzury, często bywa że komentarzy nieprychylnych rządowi jest więcej niż tych przychylnych. A teraz na niezależna.pl 99% komentarzy to wymyślne przekleństwa rzucane na rząd.

Swojego czasu próbowałem pisać komentarze(bez agresji, próbowałem odpowiadać na inne komentarze), moderator puszczal 1/10, a zwykle po drugim, trzecim blokował komentarze z mojego IP.

Tym się różnimy

 

Kolejny argument, zobac kogo zaprasza do programów Sakiewisz, Wieldstein itp, a kogo np, do "kawa na ławe" w TVN. Gdzie tu jest obiektywizm gdy w niby w programi publicystycznym wszyscy są negatywnie nastawieni do rządu.

 

Twoje media nie pozwalają na dyskusje, bo 90% kłamstw w nich zawartych można obalić jednym zdaniem. Moje media się tego nie boją, bo są obiektywne, a redaktorzy zadaja pytania, a nie od razu na nie odpowiadają(jak u Sakiewicza).

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja w przeciwieństwie do kolegów wyżej, wkleje coś humorystycznego.

 

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1...e_powoduja.html

 

O tym jak rzecznik Jasnej Góry(który tak chętnie przyjmuje rydzyka) na stronie biura pradowego klasztoru domaga się od rządu odpowiedzi, co to za samoloty latają nad Polskim niebem. Zauważył on bowiem że zostawiają dziwne smugi, według niego mogą być one odpowiedzialne za powodzie.

Za chwilę sprawę podłapie Nasz Dziennik, ktoś wypatrzy sierp i młot i będą jechać po rosjanach:)

Niesamowite.

 

(a rzecznik patrzał... patrzał... i patrzał w niebo i zamiast boga... ogon szatana ujrzał ;)

to na pewno kara za pedofilie... bo teraz każdy ksiądz to pedofil (według onetu, tvn-u i tej reszty prywatnych firm o jedynie słusznych i wiarygodnych poglądach)... już nam nawet meczety budują co byśmy mieli "wybór" )

 

 

Ps.Chemtrails już dawno zostało zauważone. Temat rzeka (teorie spiskowe)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niesamowite.

 

(a rzecznik patrzał... patrzał... i patrzał w niebo i zamiast boga... ogon szatana ujrzał ;)

to na pewno kara za pedofilie... bo teraz każdy ksiądz to pedofil (według onetu, tvn-u i tej reszty prywatnych firm o jedynie słusznych i wiarygodnych poglądach)... już nam nawet meczety budują co byśmy mieli "wybór" )

 

 

Ps.Chemtrails już dawno zostało zauważone. Temat rzeka (teorie spiskowe)

 

Ale sam przyznaj że teoria jest mega-absurdalna. A niestety w środowiskach "Rydzykowatych" podobnych teorii jest sporo. Z resztą to stamtąd wyszły teorie że Kaczyńskiego zestrzelili Rosjanie za pomocą EMP, czy innych wymyślnych broni. Nawet jakiegoś doktora znaleźli który to udowadniał.

 

Wiem że PIS to nie tylko oszołomy powiązani Radiem Maryja i Gazeta Polską, ale stanowią oni znaczny procent ich elektoratu.

Z jednej strony mam znajomych którym bardzo odpowiadają politycy PIS'u pokroju Kluzik-Rostowskiej, ale z drugiej strony skrajna prawica ich bardzo odstrasza.

 

Przyznam że PIS jest w kropce, bo póki nie zerwie ze skrajną prawicą nie ma szans na więcej niż 40%, ale z drugiej boi się gniewu Rydzyka.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuje Ci prosty test, wejdz sobie na dwa serwisy: gazeta.pl, oraz niezależna.pl(gazety polskiej). Zobacz sobie komentarze pod artykułami.

Na gazeta.pl praktycznie nie ma cenzury, często bywa że komentarzy nieprychylnych rządowi jest więcej niż tych przychylnych. A teraz na niezależna.pl 99% komentarzy to wymyślne przekleństwa rzucane na rząd.

Swojego czasu próbowałem pisać komentarze(bez agresji, próbowałem odpowiadać na inne komentarze), moderator puszczal 1/10, a zwykle po drugim, trzecim blokował komentarze z mojego IP.

Tym się różnimy

 

Kolejny argument, zobac kogo zaprasza do programów Sakiewisz, Wieldstein itp, a kogo np, do "kawa na ławe" w TVN. Gdzie tu jest obiektywizm gdy w niby w programi publicystycznym wszyscy są negatywnie nastawieni do rządu.

 

Twoje media nie pozwalają na dyskusje, bo 90% kłamstw w nich zawartych można obalić jednym zdaniem. Moje media się tego nie boją, bo są obiektywne, a redaktorzy zadaja pytania, a nie od razu na nie odpowiadają(jak u Sakiewicza).

 

 

Do wielu miesięcy oglądam Tomasza Lisa (z niemałą irytacją), który w ostatnio nazwał siebie politykiem, mówiąc "my politycy" ;) i widzę jakich gości zaprasza, jakie zadaje pytania (TVP), nie widziałem w drugiej części programu polityka PIS, tylko ujadanie na Kaczyńskich. Ostatnio premier czy Jarek się zmienił czy nie ? Czy premier nie ma ważniejszych spraw, niż zastanawianie się czy ktoś się zmienił ? U Wildstaina słabego dziennikarza (tak uważam) był i Komorowski, Gowin i inni. Niestety nie wiem kim jest Sakiewicz.

 

Dla mnie kompromitacją tego rządu jest to że przestępcy ciągle biorą diety Miro, Zbycho itp. Powtarzają nam na okrągło "Polacy nic się nie stało", nie było afery hazardowej, a tapeta Chlebowskiego i te poty na konferencji mówią wszystko ;) Rząd nie potrafił przejąć śledztwa po Smoleńsku, choć białorusini po katastrofie Ari Show prowadzili samodzielne śledztwo na terytorium Polski, sami okazali się dyplomatołkami Bartoszewskiego, staliśmy się pośmiewiskiem Europy i Rosyjskimi sługusami ! Jak ten rząd ma dbać o interesy Polski za granicą skoro nie potrafi przejąć śledztwa do którego ma prawo jaki i moralny obowiązek, przecież to wyraźny sygnał dla obcych wywiadów, że tu można wszystko.

 

Możesz sobie bronić rządu wyśmiewając innych i wytykając im zacofanie. Jak bzdury pisałeś to dziwisz się że usuwali Ci posty? Szkoda transferu na taką propagandę wystarczy im ta która leci w telewizji.

 

Twoje media jak ostatnio powiedział Mikke są sponsorowane przez organizacje niemieckie jak i sama partia PO.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to jest mega-absurdalna teoria? Polemizowałbym ;)

 

rok 2002

http://wyborcza.pl/1,75248,1006282.html

rok 2009

http://wyborcza.pl/1,76842,7254474,Moskwa_..._sniezynki.html

 

 

;)

No dobra, ale w jakich wymiarach. W 2009 żeby nie spadł śnieg na moskwe Rosjanie użyli "flotylli samolotów".

I nie sprawili że on wogóle nie spadł, tylko spadł przed moskwą.

 

Nie miałem na myśli że mega-absurdalna jest teoria wywoływania/zatrzymywania deszczu na jakimś tam obszarze, ale fakt że kilka samolotów wywołało takie burze w całej Polsce.

Chyba każdy kto choć troche zna się na meteorologii(wystarszy że co jakiś czas ogląda pogode w tv) wie że to nei możliwe. Nie da się zatrzymać, zmienić kierunku takich mas powietrza, to fantastyka.

 

A gdy coś takiego piszę rzecznik częstochowskiej kurii, osoba zdałoby się wykształcona, pokazuje to w jak odrealnionym świecie oni(częstochowscy zakonnicy) żyją. Czy też do jakich wniosków dochodzą w poszukiwaniu spisków, zmowy, itp.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
..a w Pakistanie też mają gaz z łupków ;)

http://gielda.onet.pl/pgnig-moze-w-ciagu-k...61,1,news-detal

(wrzucam jako ciekawostkę)

 

 

Pomijając ewentualne pytanie o to, kto będzie trzymał łapy realnie na polskim gazie myślę, że to chyba nie jest rozsądne aby polski PGNiG informował Świat o konkurencyjnym złożu [chyba, że Polska będzie miała w nim udział :)].

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jednak jest możliwe naukowcy się wypowiadają tutaj:

http://rec.zubr.tv/video/358/Dziury-w-Nieb...chnologie-Tesli

 

 

 

a tu ciekawe :(

 

http://rec.zubr.tv/video/361/Kymatica-Napisy-PL

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

No dobra, ale w jakich wymiarach. W 2009 żeby nie spadł śnieg na moskwe Rosjanie użyli "flotylli samolotów".

I nie sprawili że on wogóle nie spadł, tylko spadł przed moskwą.

 

Nie miałem na myśli że mega-absurdalna jest teoria wywoływania/zatrzymywania deszczu na jakimś tam obszarze, ale fakt że kilka samolotów wywołało takie burze w całej Polsce.

Chyba każdy kto choć troche zna się na meteorologii(wystarszy że co jakiś czas ogląda pogode w tv) wie że to nei możliwe. Nie da się zatrzymać, zmienić kierunku takich mas powietrza, to fantastyka.

 

A gdy coś takiego piszę rzecznik częstochowskiej kurii, osoba zdałoby się wykształcona, pokazuje to w jak odrealnionym świecie oni(częstochowscy zakonnicy) żyją. Czy też do jakich wniosków dochodzą w poszukiwaniu spisków, zmowy, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie fantastyka masz tu link rosjanie sami o tym mówią :

 

http://rec.zubr.tv/video/429/Manipulacje-p...-samolot%C3%B3w

 

 

 

 

:blush:

No dobra, ale w jakich wymiarach. W 2009 żeby nie spadł śnieg na moskwe Rosjanie użyli "flotylli samolotów".

I nie sprawili że on wogóle nie spadł, tylko spadł przed moskwą.

 

Nie miałem na myśli że mega-absurdalna jest teoria wywoływania/zatrzymywania deszczu na jakimś tam obszarze, ale fakt że kilka samolotów wywołało takie burze w całej Polsce.

Chyba każdy kto choć troche zna się na meteorologii(wystarszy że co jakiś czas ogląda pogode w tv) wie że to nei możliwe. Nie da się zatrzymać, zmienić kierunku takich mas powietrza, to fantastyka.

 

A gdy coś takiego piszę rzecznik częstochowskiej kurii, osoba zdałoby się wykształcona, pokazuje to w jak odrealnionym świecie oni(częstochowscy zakonnicy) żyją. Czy też do jakich wniosków dochodzą w poszukiwaniu spisków, zmowy, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blush:

No dobra, ale w jakich wymiarach. W 2009 żeby nie spadł śnieg na moskwe Rosjanie użyli "flotylli samolotów".

I nie sprawili że on wogóle nie spadł, tylko spadł przed moskwą.

 

Nie miałem na myśli że mega-absurdalna jest teoria wywoływania/zatrzymywania deszczu na jakimś tam obszarze, ale fakt że kilka samolotów wywołało takie burze w całej Polsce.

Chyba każdy kto choć troche zna się na meteorologii(wystarszy że co jakiś czas ogląda pogode w tv) wie że to nei możliwe. Nie da się zatrzymać, zmienić kierunku takich mas powietrza, to fantastyka.

 

A gdy coś takiego piszę rzecznik częstochowskiej kurii, osoba zdałoby się wykształcona, pokazuje to w jak odrealnionym świecie oni(częstochowscy zakonnicy) żyją. Czy też do jakich wniosków dochodzą w poszukiwaniu spisków, zmowy, itp.

 

zaraz napiszesz, że 12 Volt to za mało, żeby zabić

(przy długotrwałym działaniu jednego negatywnego czynnika można zdziałać więcej niż przez krótkotrwałe czynnikiem o wysokim natężeniu).

 

Jak nie masz dowodów przeciw, to chociaż nie zaprzeczaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaraz napiszesz, że 12 Volt to za mało, żeby zabić

(przy długotrwałym działaniu jednego negatywnego czynnika można zdziałać więcej niż przez krótkotrwałe czynnikiem o wysokim natężeniu).

 

Jak nie masz dowodów przeciw, to chociaż nie zaprzeczaj.

 

Kolejny radiomaryista. Ten wątek został już wyśmiany już chyba przez wszysktich, od satyryków po specjalistów, więc ja już się z Ciebie śmiać nie będę.

 

np.

http://www.tvn24.pl/12690,1659412,0,1,zako...,wiadomosc.html

 

Zapytaliśmy meteorologa o tajemnicze smugi i ich efekty. - Zabobon i ciemnota ? nie kryje irytacji synoptyk TVN24 Wojciech Raczyński. ? Samoloty odrzutowe latają na wysokości 9-10 kilometrów. Na tej wysokości chmury składają się z kryształków lodu, a z nich deszcz nie spadnie. Smugi kondensacyjne powstające za samolotami są zupełnie niegroźne ? mówi.

 

A co z samolotami, których używa się ? jak na przykład Rosjanie przed obchodami Dnia Zwycięstwa ? do zapewnienia dobrej pogody? Te maszyny przed uroczystościami rozpylają jodek srebra, który powoduje szybkie opady i likwiduje deszczowe chmury, dzięki w czasie obchodów niebo jest czyste i nie grozi ulewa. Czy takie samoloty ewentualnie mogłyby być przyczyną owych tajemniczych smug, o których pisze o. Tomoń?

 

Otóż też nie. ? Po pierwsze, samoloty wywołujące opady latają na dużo niższych wysokościach. Po drugie, smugi widać tylko wysoko na bezchmurnym niebie. A jeśli niebo jest bezchmurne, to z czego ma spaść deszcz? ? pyta Raczyński.

 

Powtórze jeszcze raz Zabobon i ciemnota, nie bądz frajerem.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×