Jump to content
azielazny

Gdzie można tanio kupić mailing?

Recommended Posts

Słuchajcie. Mam pytanie o kupno mailingu.

 

Ostatnio przegladałem oferty osób proponujacych mailing na Allegro i stwierdziłem, że to jakaś jedna wielka pomyłka. Chciałem kupić tani mailing do jakiejś bazy z forum lub serwisu społecznościowego, ale okazało się, że tamte oferty to jeden wielki spam. Jak inaczej mam mysleć o forach, gdzie idzie jeden mailing dziennie lub o serwisach żyjących z klikania na reklamy.

 

Czy znacie jakieś inne dobre miejsca na zakup taniego mailingu w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, USA lub Rosji?

 

Na eBayu sprzedają całe bazy, a ja chcę tylko mailing. Odrzucam oferty, gdzie ludziom płaci się za klikanie na reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukasz adekwatnie tematycznego forum. Piszesz do administratora/właściciela i przedstawiasz mu swoją ofertę. Dogadujecie się co do warunków. Gotowe.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję mailing do 21.000 użytkowników Widu.pl

 

Mailing wysyłamy w rozsądnych odstępach czasu aby nie męczyć nim naszych użytkowników.

 

Jak na razie obowiązuje cena promocyjna 19,99

 

 

Oprócz mailingu proponuję linki pozycjonujące na wszystkich podstronach serwisu, każdy link jest w innym kolorze dzięki czemu są dobrze widoczne i spełniają również rolę reklamową

 

Cena linku za 30 dni : 8,99 PLN

 

Przy zamówieniu kilku linków lub jednego na dłuższy okres możliwe pewne rabaty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×