Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Znowu jesteś na forum? Rodzice odblokowali w końcu Internet?

 

sam widzisz.....sprawdziłeś i teraz Ci głupio, więc silisz się na jakieś złośliwości na poziomie piaskownicy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JKM to taki Kononowicz większego formatu- czyli założenia ma (w większości) zdroworozsądkowe i pozytywne, ale swoją osobą nie jest w stanie doprowadzić do ich realizacji.

 

Likwidacja państwa opiekuńczego, indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, nie dla socjalizmu- to tylko niektóre z nich.

 

Osobiście niestety nie widzę go w roli prezydenta, zbyt przerysowana postawa = niezbyt poważny wizerunek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No co za wieczór/noc. Od godziny, może dwóch rozśmieszacie mnie komentarzami :)

Widzę że temat polityki jest za często podnoszony na i przesłania tematy domen, mimo że mamy takie działy jak ten NA KAŻDY TEMAT, ale co zrobić. Mnie ciekawi to co zwykle, czyli jakie osoby się wypowiadają (przedział wiekowy, grupa polityczna, branża w jakiej ktoś pracuje itp informacje) bo jest mi łatwiej zrozumieć czyjeś podejście do tematu i wyrażanych opinii.

 

To ja się pochwale:

#kawanalawe.pl ;-)

 

Pzdr,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki DD.

 

Czekam na drugą cześć z pytaniami od studentów.

Część druga:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnej maści komuniści próbowali przeszkadzać w zbieraniu podpisów na JKM, ale zebrano 140.000 podpisów i został zarejestrowany. Także dzięki Domenatorowi i wielu innym osobom, zbierających podpisy za friko, mamy okazję posłuchać głosu dającego do myślenia, a nie tylko łykać propagandę z telewizji.

 

A od Korwina jest takie przesłanie:

 

Jeżeli socjalista jeszcze jakiś, spróbuje się tutaj pojawić, to do Grecji faceta, albo najlepiej do Hadesu. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy przeszkadzałeś zbierać podpisy, jak nie, to cała reszta to już Twoje sumienie. :)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbierałem podpisy głównie w rodzinie i wśród znajomych. Ale kiedy JKM ogłosił alarm czerwony ruszyłem też w miasto. I powiem Wam, że jestem przerażony. Rozumiem tych, którzy odmawiali, bo nie lubią JKM'a, głupio się uśmiechali (uważając pewnie JKM'a za wariata, bo tak go przestawiają w mediach), ale przerażony jestem tym, że ~70% ludzi odmawiało mówiąc "nie interesuję się polityką" itp.!

 

Czyli ci ludzie nie interesują się sobą, swoją przyszłością, wielkością swoich emerytur i przyszłością swoich dzieci/wnuków! Ludzie myślą dokładnie tak samo krótkowzrocznie jak politycy, których interesem jest tylko wygranie następnych wyborów, a nie zapewnienie nam godziwej przyszłości.

 

Założę się, że sporo z tych ignorantów przejedzie pół miasta do jakiegoś Lidla, bo tam kupią kg cukru 20 gr taniej! Ale kompletnie nie mają świadomości, że w tym samym czasie są okradani z większych pieniędzy, albo wręcz się na to godzą, głosując na socjalistów (czyli praktycznie cała reszta). MASAKRA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jednemu zawsze się dziwię, jak można kochać biurokrację lub choćby być wobec niej obojętnym, a zajmować się tym całym ideologicznym bełkotem, którym politycy i media karmią uzależnionych. Jak usłyszymy o kolejnej Grecji parę osób się obudzi.

 

Włochy brylują na świecie pod względem liczby aut wykorzystywanych przez państwową administrację. Urzędnicy do dyspozycji mają aż 629 tys. samochodów

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja jednemu zawsze się dziwię, jak można kochać biurokrację lub choćby być wobec niej obojętnym, a zajmować się tym całym ideologicznym bełkotem, którym politycy i media karmią uzależnionych. Jak usłyszymy o kolejnej Grecji parę osób się obudzi.

 

Eee... nie obudzili się przez dwadzieścia lat to i nie obudzą się teraz. Jako naród jesteśmy zbyt leniwi intelektualnie na takie rewelacje...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo sensownie mówi.

Może bardziej trafia teraz z wypowiedziami do pozostałych słuchaczy bo sensownie to on zawsze mówił, na każde pytanie ma błyskotliwą odpowiedź popartą faktami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może bardziej trafia teraz z wypowiedziami do pozostałych słuchaczy bo sensownie to on zawsze mówił, na każde pytanie ma błyskotliwą odpowiedź popartą faktami.

Niestety o piętnaście lat za późno...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież widzą państwo, że jeśli rośnie cena energii elektrycznej, to dlatego, że pod pretekstem walki z globalnym ociepleniem podnosi się cenę energii i tutaj politycy biorą sobie solidne łapówki za walkę z globalnym ociepleniem, którego zresztą, między nami mówiąc, nie ma specjalnie, a jeśli nawet jest, to jest przyjemne, a nie szkodliwe.

No i co teraz mamy sobie myśleć... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może jak by współpracował z SB to dali by mu miejsce przy korycie po okrągłym stole ;)

koryto.jpg

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i co teraz mamy sobie myśleć... ?

 

chcesz powiedzieć, że twoim największym problemem życiowym jest walka z ociepleniem, chcesz powiedzieć, że ta walka jest najważniejszym celem, o czym świadczą wydatkowane kwoty, i że politycy tę walkę wygrają, jak właśnie sypie się Grecja i strefa euro, a gospodarki europejskie są zagrożone

 

niektórzy mają odpowiedź twierdzącą, i to nazywa się degradacja umysłowa

 

główną myślą JKM jest to, że szuka się pretekstu, by okradać obywateli, najlepiej temu służy zawsze walka, kiedyś identycznie walczono ze stonką, teraz jest to walka z ociepleniem,

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcesz powiedzieć, że twoim największym problemem życiowym jest walka z ociepleniem, chcesz powiedzieć, że ta walka jest najważniejszym celem, o czym świadczą wydatkowane kwoty,

Dla coraz większej grupy ludzi walka jest głównym celem. Nie ważne z czym się walczy - ważne, że jest akcja. Coraz częściej przypomina mi to sowiecką wojnę o pokój...

 

i że politycy tę walkę wygrają,

 

Polityk i urzędnik walczy się nie po to, aby wygrać, ale po to, żeby walczyć (i barć za tę walkę duże pieniądze). Jak zwycięży - nie będzie już potrzebny - więc zrobi wszystko, żeby walka trwała nadal. Choćby wymyśli walkę z globalnym ociepleniem/ochłodzeniem albo z ptasią grypą albo z narkomanią czy bezrobociem... walczą, walczą... a im dłużej walczą tym więcej to kosztuje i efekty są mizerniejsze.

 

jak właśnie sypie się Grecja i strefa euro, a gospodarki europejskie są zagrożone

 

Witamy w Europie. Chcieliście to macie! Na początek poprosimy 750 mld euro na pomoc dla biednych Włoch i Hiszpanii...

 

niektórzy mają odpowiedź twierdzącą, i to nazywa się degradacja umysłowa

 

Ja bym to nazwał debilizmem wrodzonym i dziedzicznym.

 

główną myślą JKM jest to, że szuka się pretekstu, by okradać obywateli, najlepiej temu służy zawsze walka, kiedyś identycznie walczono ze stonką, teraz jest to walka z ociepleniem,

 

Cóż, w Polsce nie walczy się zbyt intensywnie z ociepleniem (jeszcze...), bo rząd zajmuje się głównie walką z kaczyzmem i to pochłania 90% jego energii. Cóż, myślę, że to objaw niesamowitego cwaniactwa rządzących, ze potrafili tak wytresować społeczeństwo, że walczy samo z sobą...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcesz powiedzieć, że twoim największym problemem życiowym jest walka z ociepleniem, chcesz powiedzieć, że ta walka jest najważniejszym celem, o czym świadczą wydatkowane kwoty, i że politycy tę walkę wygrają, jak właśnie sypie się Grecja i strefa euro, a gospodarki europejskie są zagrożone

 

niektórzy mają odpowiedź twierdzącą, i to nazywa się degradacja umysłowa

 

główną myślą JKM jest to, że szuka się pretekstu, by okradać obywateli, najlepiej temu służy zawsze walka, kiedyś identycznie walczono ze stonką, teraz jest to walka z ociepleniem,

Miałem na myśli "kiełbasę wyborczą" którą kandydaci karmią ludzi..

Postawa proekologiczna pozwoliłaby na pozyskanie większej rzeszy wyborców("zieloni" ;))

J.K.M przedstawił dość radykalne poglądy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem na myśli "kiełbasę wyborczą" którą kandydaci karmią ludzi..

Postawa proekologiczna pozwoliłaby na pozyskanie większej rzeszy wyborców("zieloni" ;))

 

tego typu postawa proekologiczna w kraju w którym spora grupa ludzi nie ma oporów przed wywożeniem śmieci do lasu albo wylewaniem szamba na pole raczej wywołuje pusty śmiech niż głosy poparcia.

 

J.K.M przedstawił dość radykalne poglądy.

Dlaczego nazywasz normalność radykalizmem?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego nazywasz normalność radykalizmem?

 

Pozdrawiam!

Co Twoim zdaniem może zrobić "jeden" człowiek piastujący urząd prezydenta w Państwie demokratycznym ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Twoim zdaniem może zrobić "jeden" człowiek piastujący urząd prezydenta w Państwie demokratycznym ?

 

Codziennie mówić Polakom prawdę? Wetować głupie ustawy? Zgłaszać własne rozwiązania?

Wbrew słowom Tuska na temat możliwości jakie daje Konstytucja Prezydentowi (że może on przecinać wstęgi i patrzeć w żyrandol...) Prezydent może robić bardzo dużo dla kraju. A że bardzo wielu polskich Prezydentów z tego nie umiało korzystać to już tylko ich wina i ich nieudolność... zresztą Kwaśniewski nawet przecinać wstęg nie potrafił (vide jego chora goleń w Charkowie).

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Codziennie mówić Polakom prawdę? Wetować głupie ustawy? Zgłaszać własne rozwiązania?

Wbrew słowom Tuska na temat możliwości jakie daje Konstytucja Prezydentowi (że może on przecinać wstęgi i patrzeć w żyrandol...) Prezydent może robić bardzo dużo dla kraju. A że bardzo wielu polskich Prezydentów z tego nie umiało korzystać to już tylko ich wina i ich nieudolność... zresztą Kwaśniewski nawet przecinać wstęg nie potrafił (vide jego chora goleń w Charkowie).

 

Pozdrawiam!

To teraz pozostaje przekonać Polaków do dobrego wyboru..

Jak już wspominałem nie mam swojego faworyta, ale uważam że naród musi odetchnąć od po-pisów które do tej pory widzieliśmy.

 

Również Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To teraz pozostaje przekonać Polaków do dobrego wyboru..

Cóż, moc przekonywania Najwyższego czasu! jest niewspółmiernie niska w porównaniu z połączonymi mocami Gazety Wyborczej, TVN, Polityki czy kilku innych tego typu mediów.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×