Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Oto do czego doprowadza socjalizm (który - jak mówi JKM i ma rację - jest gorszy od faszyzmu! a ludzie się z tego śmieją!):

 

http://www.rp.pl/artykul/480850_Dyktatura_...socjalnych.html

 

Głosujcie sobie dalej na PO, PIS, sld, PSL... potem ONI wprowadzają takie ustawy:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...przemocy_w.html

 

Czy Was to nie przeraża?!

 

PRECZ Z SOCJALIZMEM! NIECH ŻYJE LIBERALIZM, JKM NA KRÓLA POLSKI!

 

Wyraź swój sprzeciw:

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już wspominałem nie mam swojego faworyta, ale uważam że naród musi odetchnąć od po-pisów które do tej pory widzieliśmy.

 

jak dla mnie JKM ma tylko mówić swoją prawdę, głównie jeżeli chodzi o gospodarkę, co dalej nie ma celu dzisiaj o tym myśleć, ale dzięki zebranym podpisom ma okazję, by jego głos był lepiej słyszalny

 

co do popisu masz rację, oni tańczą taniec chcholi, i czas, by ktoś powiedział coś innego

 

a z rzeczy czysto praktycznych, gdyby na miejscu PSL, była dzisiaj UPR, lub podobne ugrupowanie, polska gospodarka byłaby w dużo lepszym stanie, a przecież nie jest to duży procent wyborców

 

dlatego obowiązkiem każdego zdrowo myślącego obywatela tego kraju jest dzisiaj poprzeć JKM

Share this post


Link to post
Share on other sites
a z rzeczy czysto praktycznych, gdyby na miejscu PSL, była dzisiaj UPR, lub podobne ugrupowanie, polska gospodarka byłaby w dużo lepszym stanie, a przecież nie jest to duży procent wyborców

 

Osobiście wolałbym UPR na miejscu PO. PSL to partia bez poglądów i bez ideologii więc zawsze będzie realizowała cele i ideologię najsilniejszego ugrupowania w sejmie...

 

A przy okazji: rzecz może nie dotyczy bezpośrednio Polski ale pasuje do naszego kraju jak ulał -

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja polecam dokument o tym jak działa socjalizm w praktyce.

 

 

Socjalizm w pigułce. Warte obejrzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jeszcze strona JKM jako kandydata na Prezydenta RP: PrezydentXXI.pl

 

Swoją drogą to może być kolejny trend w domainingu: zamiast końcówki 24 będziemy mieli końcówkę XXI.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzina wywiadu się przedłuża czy ja mam jakiegoś laga? :)

Kolejna manipulacja wiadomych sił :P

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ok, ja słyszę :)

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałbym, ale nie dzielę się z żadną aplikacją na Facebooku moimi informacjami z konta FB..

 

"Zaskakujące jest piąte miejsce - zajął je Janusz Korwin-Mikke z 3-procentowym poparciem. Gdyby rzeczywiście zagłosował na niego taki odsetek wyborców, byłby to najlepszy wynik w historii jego startów w wyborach prezydenckich. Za Korwin-Mikkem uplasowali się pozostali kandydaci, w tym Waldemar Pawlak."

 

http://news.money.pl/artykul/komorowski;da...6,1,622060.html

 

Zaskakujące jest, że Korwin w sondażach nie jest jeszcze na trzecim miejscu. Ale w tych wyborach ma szansę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Specjalnie założyłem konto na tą chwilę ;-)

...no, to się nazywa poświęcenie :)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej ciekawi promocja Olechowskiego - jak na kandydata z takimi sondażami mówi się o nim bardzo dużo w tv. Już nie wspominając o Lepperze który nie ma też za dużego poparcia i raczej do powiedzenia też nic nie ma. Ewidentnie JKM jest wycinany z TVP i TVN. Ciekawe co by było gdyby był zakaz publikowaniu sondaży - przecież ludzie nie wiedzieliby na kogo głosować!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem na facebooku :)

 

Mnie najbardziej ciekawi promocja Olechowskiego - jak na kandydata z takimi sondażami mówi się o nim bardzo dużo w tv.

 

Bo jest z układu i ma za zadanie odciągać uwagę i dawać alibi mediom, jako dowód, że mówi się o kandydatach innych niż Komorowski (pozytywnie) i Kaczyński (negatywnie).

 

Już nie wspominając o Lepperze który nie ma też za dużego poparcia i raczej do powiedzenia też nic nie ma.

 

Na tej samej zasadzie jako ciekawostka i śmiesznostka - pozostali kandydaci nie są warci uwagi - popatrzcie tylko na Leppera - inni są tacy sami...

 

Ewidentnie JKM jest wycinany z TVP i TVN. Ciekawe co by było gdyby był zakaz publikowaniu sondaży - przecież ludzie nie wiedzieliby na kogo głosować!

 

Wtedy zapewne właśnie by wiedzieli... odkryto to już w XIX wieku w USA, że ludzie nie znając sondaży podejmują dużo bardziej racjonalne decyzje. Ale mamy nie podejmować racjonalnych decyzji tylko zaklepać w wyborach te już podjęte.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sondaże wyborcze powinny być zakazane. Jest to tak świetne narzędzie marketingowe i manipulacyjne, że wszystkie inne formy marketingu politycznego się chowają.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Weźmie taki OBOP wydzwoni do tysiąca osób i twierdzi że jest to reprezentatywna grupa. Niech wezmą 45 tyś głosów z Facebooka i pokażą w TV - to bym im namąciło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie. Weźmie taki OBOP wydzwoni do tysiąca osób i twierdzi że jest to reprezentatywna grupa. Niech wezmą 45 tyś głosów z Facebooka i pokażą w TV - to bym im namąciło.

I do tego dzwonią do emerytów i rencistów, którzy siedzą w domu i mogą na spokojnie odebrać telefon. Wynik znamy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I do tego dzwonią do emerytów i rencistów, którzy siedzą w domu i mogą na spokojnie odebrać telefon. Wynik znamy :)

Dobrze, że nie dzwonią do zakładów karnych. W ostatnich wyborach ponad 90% głosów oddanych w więzieniach poszło na Platformę Obywatelską. :P

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To przykre, ale głosy ludzi z internetu (nawet w sporej ilości) nie zadecydują o wygranej JKM. Te głosy to kropla w morzu statystycznej nieświadomości ludzi, którzy głosują na tego kto najwięcej kitu wciśnie( lub kiełbasy do wyboru według apetytu) Od 89r każdy polityk obiecuje, bajeruje i zapewnia, że będzie tak i tak, że zrobi to i tamto i nikt się nie wywiązuje z obietnic. Lubię powtarzać, że w taki w miarę dobrobyt jaki jest w Polsce, nie jest zasługą żadnego polityka, tylko jest wynikiem tego że Polak jest obrotny i bogacimy się mimo tego, że politycy robią wszystko żeby nam w tym przeszkodzić. JKM nie chce dawać i to jest jego błąd. Wygra ten który najwięcej będzie obiecywał, dawał i który będzie częściej na TVN czy Polsacie.

 

Taką mamy "elitę polityczną" w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×