Jump to content
Sign in to follow this  
elempl

Nadużycie władzy?

Recommended Posts

Witam,

chciałem podać do publicznej dyskusji problem który wyniknął z moją sygnaturą (w tej chwli jest w 100% regulaminowa)

 

Zostałem ukarany 2 razy w ciągu 5 minut przez tego samego administratora "tmi" za to samo przewinienie (notabene nie z mojej winy)

odważyłem się podjąć dyskusje z Panem Administratorem jak niżej pokazuję, nie byłem oświecony w temacie BBCode jak Pan Administrator więc zostałem ukarany drugi raz tak dla pewności żebym wiedział gdzie jest moje miejsce.

 

Zacznijmy od początku:

 

Miałem sygnaturę ktora wygladała dokładnie tak samo jak obecna z tym że zamiast mieścić się w 3 liniach zajmowała 6 - i owszem to jest naruszeniem regulaminu.

 

A teraz do rzeczy z czego wynikało owe 6 linii ?

 

z tego iż każda linia mojej sygnatury była wyśrodkowana poprzez użycie tagów

[center][/center]

oraz po tagu edytując sygnaturę przechodziłem do edycji kolejnej lini przez "enter".

 

Niestety nie wiedziałem o tym iż otagowanie lini znacznikami środkowania jest równoznaczne z dodaniem przejścia do nowej lini przy wyświetlaniu sygnatury...no bo skąd miałem wiedzieć ??? czy korzystanie z forum wymaga dogłębnej znajomości tajników BBCode??? W regulaminie forum również nigdzie nie jest to napisane (a powinno jesli ma ktoś zostać za to ukarany) ??

 

Ktoś powie "nie znajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania" - owszem zgodzę się, ale chciałbym mieć możliwość zapoznania się z tym prawem - regulamin forum przeczytałem chciałem sie do niego stosować ale skąd do diabła mogłem wiedzieć że tag=enter?? pisząc na forum i chcąć przejść do nowej lini naciskam "enter" więc intuicyjnie tworząc sygnaturę działam identycznie....

 

Pozwolę sobie również fragment rozmowy na PW z Panem Adminem a konkretnie odpowiedź na moje stwierdzenie iż nie miałem bladego pojęcia że

tag=enter i że nie jest to nigdzie napisane w regulaminie forum, a jak juz pisałem nie każdy zna tak świetnie tajniki BBcode jak Pan Administrator...

 

Regulamin jest regulaminem. Miałeś 6 linii zostałeś ukarany - koniec tematu.

 

 

Uprzejmię prosze o wyrażenie opini na ten temat przez innych adminów oraz użytkowników.

Jednocześnie wnoszę o usunięcie mi 20% ostrzeżenia...

 

aha i dla jasności

cytat z PW:

Myślisz, że masz do czynienia z debilami?

 

Nie uważam że ktokolwiek jest debilem a napewno nie ludzie zarządzający tym forum, mam do każdej osoby pełen szacunek również do Pana "tmi"

ale również proszę o nie traktowanie mnie jak debila, odrobina dobrej woli jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła i wytłumaczenie tag=enter w PW dało by mi pełną jasność i w ciągu 30 sekund moja sygnatura została by w pełni skorygowana...

 

Pozdrawiam i dziekuję

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Niestety nie wiedziałem o tym iż otagowanie lini znacznikami środkowania jest równoznaczne z dodaniem przejścia do nowej lini przy wyświetlaniu sygnatury...no bo skąd miałem wiedzieć ??? czy korzystanie z forum wymaga dogłębnej znajomości tajników BBCode??? W regulaminie forum również nigdzie nie jest to napisane (a powinno jesli ma ktoś zostać za to ukarany) ??

a dasz sobie odrąbać małego, że po zatwierdzeniu sygnatury nie zauważyłeś, że ma 6 linii zamiast 3 ?


jeżeli tak, to oznacza twoje niedbalstwo ( wyrażające się w braku kontroli sporządzonej sygnatury - co było chyba wskazane przy braku znajomości kodu ... )


jeżeli nie, to zostałeś słusznie ukarany za celowe lekceważenie regulaminu

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
a dasz sobie odrąbać małego, że po zatwierdzeniu sygnatury nie zauważyłeś, że ma 6 linii zamiast 3 ?


jeżeli tak, to oznacza twoje niedbalstwo ( wyrażające się w braku kontroli sporządzonej sygnatury - co było chyba wskazane przy braku znajomości kodu ... )


jeżeli nie, to zostałeś słusznie ukarany za celowe lekceważenie regulaminu

 

widziałem że sygnatura mi się rozjechała ale nie wiedziałem z czego to wynika bo "robiłem wszystko jak na forum"

dodam jeszcze że wcześniej via PW jeden z adminów zwrócił mi uwagę iz mam nieregulaminową wielkośc czcionki w ciagu 15 sekund zostalo to zmienione, spytałem również czy to wszystkie zastrzeżenia - odpowiedzi zwrotnej nie otrzymałem wiec uznałem ze juz jest wszystko ok aż do dziś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... moim zdaniem to Pan tmi powinien zostać ukarany odpowiednim % za udostępnianie czcionki o nie regulaminowej wielkości :lol:

 

Ja na początku ''kariery'' na forum oberwałem procentami... i od razu przestałem kozaczyć ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
... moim zdaniem to Pan tmi powinien zostać ukarany odpowiednim % za udostępnianie czcionki o nie regulaminowej wielkości :lol:

 

Ja na początku ''kariery'' na forum oberwałem procentami... i od razu przestałem kozaczyć ;)

 

widzę że nie zrozumiałeś tematu bo nie chodziło o wielkość czcionki....

 

ps. ja nie kozacze wiec raczej nie ma zwiazku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę że żaden administrator w temacie nie bardzo ma ochotę się wypowiedzieć dlaczego?

 

Pan tmi czytał temat bo akurat go widziałem i również nic nie napisał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem w regulaminie takie zapisy:

# Administratorzy i moderatorzy maja prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań.

# Administrator i Moderator są autorytetami na forum i nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę że żaden administrator w temacie nie bardzo ma ochotę się wypowiedzieć dlaczego?

 

Pan tmi czytał temat bo akurat go widziałem i również nic nie napisał...

 

powiem Ci tak. Odpuść sobie. Bo i tak Ci nie cofną procentów. Ja też miałem kiedyś o wszystko pretensje, a po 3 latach swierdziłem, że nie warto - czasem lepiej odejść od komputera policzyć do 10 zrobić 2 łyki herbaty niż napisać głupiego posta w emocjach i przez następne lata mieć opinie KOZAKA :).

 

Pozatym jak człowiek jest uzależniony od DI to ban jest jak katorga :-)

 

Daniel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem w regulaminie takie zapisy:

...

I wszelkie wątpliwości zostały rozwiane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok :) widzę że dalsza dyskusja jest bezcelowa :) więc uprzejmię prosze adminitrację o zamknięcie tematu...wypłakałem się juz...dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
powiem Ci tak. Odpuść sobie. Bo i tak Ci nie cofną procentów. Ja też miałem kiedyś o wszystko pretensje, a po 3 latach swierdziłem, że nie warto - czasem lepiej odejść od komputera policzyć do 10 zrobić 2 łyki herbaty niż napisać głupiego posta w emocjach i przez następne lata mieć opinie KOZAKA :).

Grupa: Użytkownik

Postów: 150

Dołączył: pią, 08 sty 10Użytkownik nr: 6,031

 

:)

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grupa: Użytkownik

Postów: 150

Dołączył: pią, 08 sty 10Użytkownik nr: 6,031

 

:)

 

EOT

 

Było jeszcze kilka innych kont: m. in. okk.pl :)

Teraz wszystko wychodzi....

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było jeszcze kilka innych kont: m. in. okk.pl :)

Teraz wszystko wychodzi....

 

naprawdę podziwiam twój detektywistyczny wdzięk ... gratuluję odkryłeś Amerykę.

i nie kilka tylko - okk.pl.

 

Napisałem to z pełną świadomością więc sobie darujcie zgłębianie się w tą sprawę :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×