Jump to content
Alexis

Start projektu: Najlepsze domeny na rynku

Recommended Posts

pomysł dobry tez mi to chodzi po głowie od dłuższego czasu ale powyższy punk całkowicie dyskwalifikuje cale działanie !

 

Ty możesz podać numer telefonu :-) Chodzi o umożliwienie inwestorowi kupna tej domeny, zamiast wszyczynania detektywistycznego dochodzenia jak skontaktować się z jej właścicielem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty możesz podać numer telefonu :-) Chodzi o umożliwienie inwestorowi kupna tej domeny, zamiast wszyczynania detektywistycznego dochodzenia jak skontaktować się z jej właścicielem.

 

Czyli wystarczy adres mailowy i cena, tzn powinien wystarczyć

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli wystarczy adres mailowy i cena, tzn powinien wystarczyć

 

Nie, prosze o podanie adresu WWW. Nie musi byc to przecież gielda.

Może to być adres strony w twoim portfolio z ofertą sprzedaży, albo nawet adres bedacy ta domena, jesli jest pod nia oferta.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszam kandydaturę domen:

 

operacja-plastyczna.pl 3000 netto

zabieg.com.pl 4000 netto

 

Domeny przekierowują do ofert

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł bardo dobry. Mam kilka pytań:

 

Kiedy rekrutacja do następnych kategorii i kiedy wyznaczenie samych kategorii?

 

Domyślam się, że cena będzie podana też w innej walucie/innych walutach.

Jak zostanie to rozwiązane, czy taka cena będzie z góry podana, czy automatycznie aktualizowana wg kursu z danego okresu czasowego?

 

Co gdy ktoś uzna(słusznie) że ma lepszą propozycję domeny niż te aktualnie prezentowane, w jaki sposób to będzie aktualizowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzetratowniczy.pl + sprzętratowniczy.pl

http://idomena.pl/117,domena,sprzetratowniczy_pl

6300 PLN

 

sprzetmedyczny.eu + sprzętmedyczny.eu

http://idomena.pl/152,domena,sprzetmedyczn...rzetmedyczny_eu

5400 PLN

 

stomatologiczny.pl

http://idomena.pl/119,domena,stomatologiczny_pl

4700 PLN

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł bardo dobry. Mam kilka pytań:

 

Kiedy rekrutacja do następnych kategorii i kiedy wyznaczenie samych kategorii?

 

Domyślam się, że cena będzie podana też w innej walucie/innych walutach.

Jak zostanie to rozwiązane, czy taka cena będzie z góry podana, czy automatycznie aktualizowana wg kursu z danego okresu czasowego?

 

Co gdy ktoś uzna(słusznie) że ma lepszą propozycję domeny niż te aktualnie prezentowane, w jaki sposób to będzie aktualizowane?

 

nie chce sie tu zobowiazywac do jakiejs timeline, ale:

1. najpierw zrobimy liste domen medycznych

2. mysle ze w przyszlym tygodniu bedzie też angielskojezyczna wersja pod odpowiednia domena .com

3. wtedy dam rozpiske na nowe tematy

4. i wtedy bedziemy po koleji zajmowac sie tymi tematami

 

Co do pozniejszych zmian:

1. ceny beda podawane takie jak w ofercie, dam ew. klawisz do przeliczania na dowolna walute wg. aktualnego kursu

2. własciciele wytypowanych domen beda proszeni o poinformowanie mnie przez formularz kontaktowy o sprzedaży, albo wyjęciu oferty. Lista stanowi snapshot z datą artykułu. Nie jest ofertą samą w sobie.

3. planuje roczna cyrkulacje tematow: tzn. za rok bedzie nowa lista zalecen inwestycyjnych w zakresie domen medycznych z (czesciowo) innymi domenami i innymi cenami, a stara lista zostanie zdjeta albo dostanie link do aktualizacji.

 

Zasadniczo te sprawy techniczno/logiczne nie stanowia wiekszych problemow.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie chce sie tu zobowiazywac do jakiejs timeline, ale:

1. najpierw zrobimy liste domen medycznych

2. mysle ze w przyszlym tygodniu bedzie angielskojezyczna wersja pod odpowiednia domena .com

3. wtedy dam rozpiske na nowe tematy

4. i wtedy bedziemy po koleji zajmowac sie tymi tematami

 

Co do pozniejszych zmian:

1. ceny beda podawane takie jak w ofercie, dam ew. klawisz do przeliczania na dowolna walute wg. aktualnego kursu

2. własciciele wytypowanych domen beda proszeni o poinformowanie mnie przez formularz kontaktowy o sprzedaży, albo wyjęciu oferty. Lista stanowi snapshot z datą artykułu. Nie jest ofertą samą w sobie.

3. planuje roczna cyrkulacje tematow: tzn. za rok bedzie nowa lista zalecen inwestycyjnych w zakresie domen medycznych z (czesciowo) innymi domenami i innymi cenami, a stara lista zostanie zdjeta albo dostanie link do aktualizacji.

 

Zasadniczo te sprawy techniczno/logiczne nie stanowia wiekszych problemow.

 

Mam nadzieję,że odpowiesz także na moje pytanie z poprzedniej strony.Jak ma wyglądać promocja listy domen (chodzi mi o konkrety) ? Mailing ? Wysyłanie reklamy na gg ? itd ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję,że odpowiesz także na moje pytanie z poprzedniej strony.Jak ma wyglądać promocja listy domen (chodzi mi o konkrety) ? Mailing ? Wysyłanie reklamy na gg ? itd ...

 

Nie wysyłamy mailingow ani żadnych spamowych reklam w stylu push. Poczytaj sobie o social marketing i viral marketing, to twoje pytania sie wyjasnia. Myślę że opis z tytułowego postu powinien wystarczyć. Pozwolisz ze forma promowania MOJEGO serwisu pozostanie w mojej gestii, tym bardziej że nie pobieram opłat za swoją pracę.

 

Widzę np. że strona oferty sprzedaży domeny LeksykonMedycyny.pl (nie sama lista) została obejrzana już ponad 10 razy od chwili publikacji ok. godziny 20.00, mimo iż lista jeszcze nie została sporządzona, nie mówiąc już o jej promowaniu. Sama lista została obejrzana już ponad 200 razy w ciagu tych paru godzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wysyłamy mailingow ani żadnych spamowych reklam w stylu push. Poczytaj sobie o social marketing i viral marketing, to twoje pytania sie wyjasnia. Myślę że opis z tytułowego postu powinien wystarczyć. Pozwolisz ze forma promowania MOJEGO serwisu pozostanie w mojej gestii, tym bardziej że nie pobieram opłat za swoją pracę.

 

Widzę np. że strona oferty sprzedaży domeny LeksykonMedycyny.pl (nie sama lista) została obejrzana już ponad 10 razy od chwili publikacji ok. godziny 20.00, mimo iż lista jeszcze nie została sporządzona, nie mówiąc już o jej promowaniu. Sama lista została obejrzana już ponad 200 razy w ciagu tych paru godzin.

 

Nic dziwnego, że odwiedziło już ponad 10 osób jeśli:

1. ten temat był wyświetlony ponad 900 razy

2. odpowiedziało w nim ponad 40 użytkowników

 

Każdy z odpowiadających (nie mówiąc już o czytających tylko) wszedł na pewno na stronę polecanedomeny, a jako ze leksykon jest jedyną podlinkowaną stroną to nic dziwnego, że tyle wyświetleń.

Więc zasługą nie jest "jakaś" zewnętrzna promocja a jedynie post na forum.

 

 

Ja wiem co to social marketing i viral marketing ale pytanie Plachcika dalej dla mnie jest bez odpowiedzi...

 

 

Ogólnie to inicjatywa fajna żeby zainteresować zagranicznych inwestorów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę np. że strona oferty sprzedaży domeny LeksykonMedycyny.pl (nie sama lista) została obejrzana już ponad 10 razy od chwili publikacji ok. godziny 20.00, mimo iż lista jeszcze nie została sporządzona, nie mówiąc już o jej promowaniu. Sama lista została obejrzana już ponad 200 razy w ciagu tych paru godzin.

 

Więcej miałem wyświetleń na każdej z domen którą podałem w temacie :)

(nie napisałem złośliwie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×