Jump to content
karcho

Budowa strony internetowej

Recommended Posts

To znaczy dla jasności - to tak w ramach wyjątku, bo z wypowiedzi autora wynika, że potrzebuje czegoś prostego, a profesjonalnego. Można więc pomóc po kosztach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiadomo, że po kosztach i w drodze wyjątku, bo gdyby tylko za tyle strony robić to pewnie można by szybko plajtę strzelić. :D Sam uważam, że to bardzo okazyjna oferta i na miejscu autora wątku bym ją mocno rozważył, szczególnie, że zawsze coś lepiej zlecić profesjonalistom niż jakimś paprakom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pieniądz potrzebny, mogę wykonać to nawet taniej niż 800 zł. Napisz może coś więcej, co ma być w tym serwisie. Może nie wymaga to wiele roboty i można to zrobić naprawdę tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, July 31, 2016 - No reason given
Hidden by apze, July 31, 2016 - No reason given

Ja zleciłem zrobienie stronki firmie tania-strona-www. Bardzo jestem zadowolony z ich usług. Stronka jest super, działa idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, July 31, 2016 - No reason given
Hidden by apze, July 31, 2016 - No reason given

Ja zleciłem zrobienie stronki firmie tania-strona-www. Bardzo jestem zadowolony z ich usług. Stronka jest super, działa idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

 

są tak dobrzy, że reklamujesz ich w swojej sygnaturze ? :unsure:

Jak wykonujecie strony tak samo jak się reklamujecie to nie wróży to nic dobrego ;)

  • Like 6

Share this post


Link to post
1 godzinę temu, Dominika789 napisał:

Wszystko chyba zależy od tego co ma znaleźć się na tej stronie, prawda? 

 

Widać od razu, bystra dziewczyna jesteś. Tym bardziej szkoda, że to jednak Ilona zawróciła Kangurowi w głowie :P.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×