Jump to content
Sign in to follow this  
treepek

[Active24.pl] - domena .eu za 1 zł

Recommended Posts

Witam!

 

Zapraszam wszystkich do skorzystania z promocji "EUreka" dostępnej w Active 24 (www.active24.pl).

 

Każdy, kto skorzysta z promocji "EUreka", ma prawo do zakupu 2 domen .eu, po 1 zł każda. Przy zakupie większej ilości domen (tj. powyżej 2) - standardowa cena za .eu wynosi 14,90 zł.

 

Promocja ważna jest do końca 31 maja 2010 bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

 

eureka.jpg

 

Zamów teraz!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Zapraszam wszystkich do skorzystania z promocji "EUreka" dostępnej w Active 24 (www.active24.pl).

 

Każdy, kto skorzysta z promocji "EUreka", ma prawo do zakupu 2 domen .eu, po 1 zł każda. Przy zakupie większej ilości domen (tj. powyżej 2) - standardowa cena za .eu wynosi 14,90 zł.

 

Promocja ważna jest do końca 31 maja 2010 bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

 

eureka.jpg

 

Zamów teraz!

 

 

To dla firm ta promocja czy tez dla os. fizycznych ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wygląda odsłonienie kodu AuthInfo?

 

Czy jest konieczne odnowienie domeny zarejestrowanej w promocji, czy tez można ją po roku bez krępacji porzucić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dla firm ta promocja czy tez dla os. fizycznych ?

Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych :ph34r: Bez podziału na firmy czy osoby fizyczne. Zapraszamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wygląda odsłonienie kodu AuthInfo?

 

Czy jest konieczne odnowienie domeny zarejestrowanej w promocji, czy tez można ją po roku bez krępacji porzucić?

Jak wiemy domeny EU transferuje się bez kodu AuthInfo, dlatego też nie ma co odsłaniać :) . Nie ma także obowiązku przedłużania domeny więc tak jak mówisz można ją po roku bez krępacji porzucić :ph34r: Jeśli już jednak chcemy przedłużyć domenę, to zgodnie z regulaminem przedłużamy ją w serwisie Active 24.

 

Pełny regulamin promocji pod linkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś zamówiłem domenę u pewnego registrara to musiałem czekać 1 czy 2 dni na weryfikację czy coś tam. A w tym czasie ktoś mógł ją przecież zarejestrować w innym serwisie! W Home podoba mi się, że takie domeny, rejestruje się od razu.

A jak to wygląda u Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś zamówiłem domenę u pewnego registrara to musiałem czekać 1 czy 2 dni na weryfikację czy coś tam. A w tym czasie ktoś mógł ją przecież zarejestrować w innym serwisie! W Home podoba mi się, że takie domeny, rejestruje się od razu.

A jak to wygląda u Was?

Domena rejestrowana jest automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Tradycyjny przelew internetowy idzie nie dłużej niż dobę. Zaksięgowanie wpłaty można jednak przyspieszyć wykonując ją za pośrednictwem serwisu szybkich płatności Przelewy24 dostępnym w Panelu Klienta lub bezpośrednio ze specjalnego linku dostępnego w ostatnim kroku zamówienia. Reasumując: zamówić i aktywować domenę można w kilka minut :ph34r:

 

Trudno mi się odnieść do opisanej sytuacji - nie wiem o jaką firmę chodzi. Zapewne domeny były rejestrowane po 0 zł, a to zawsze wymaga "ręcznej" weryfikacji przez człowieka celem uniknięcia rejestracji "fejkowych" kont.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena rejestrowana jest automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Tradycyjny przelew internetowy idzie nie dłużej niż dobę. Zaksięgowanie wpłaty można jednak przyspieszyć wykonując ją za pośrednictwem serwisu szybkich płatności Przelewy24 dostępnym w Panelu Klienta lub bezpośrednio ze specjalnego linku dostępnego w ostatnim kroku zamówienia. Reasumując: zamówić i aktywować domenę można w kilka minut :ph34r:

 

Trudno mi się odnieść do opisanej sytuacji - nie wiem o jaką firmę chodzi. Zapewne domeny były rejestrowane po 0 zł, a to zawsze wymaga "ręcznej" weryfikacji przez człowieka celem uniknięcia rejestracji "fejkowych" kont.

Dziękuję za info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie ta promocja.

 

Ten temat dotyczy tej promocji: http://www.active24.pl/main/main.php?id=165 .

 

 

Aha to przepraszam :ph34r: , na stronie najpierw rzuciła mi się w oczy tama promocja. Czyli nie trzeba nic płacić- wykupywać, żeby zarejestrować te domeny po 1 zl ?

Edited by katrina

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw trzeba zakupić pocztę.eu- za 9z l. a dopiero wtedy do tego domena.eu gratis

regulamin promocji: http://www.active24.pl/main/main.php?id=105

To nie ta promocja.

Ten temat dotyczy tej promocji: http://www.active24.pl/main/main.php?id=165 .

Dokładnie. Tamta promocja nazywa się "reEUwolucja" - poczta za 9 PLN z domeną EU gratis. Ten temat dotyczy promocji "EUreka" - domeny EU za 1 zł.

 

Niemniej jednak zapraszamy do udziału w obu promocjach :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wiemy domeny EU transferuje się bez kodu AuthInfo, dlatego też nie ma co odsłaniać :ph34r: . Nie ma także obowiązku przedłużania domeny więc tak jak mówisz można ją po roku bez krępacji porzucić :) Jeśli już jednak chcemy przedłużyć domenę, to zgodnie z regulaminem przedłużamy ją w serwisie Active 24.

 

Pełny regulamin promocji pod linkiem.

 

 

Przedłużyć w serwisie Active24. A jak jest z transferem? Transfer to też przedłużenie w przypadku .eu. Nic nie piszą o transferze do innego rejestratora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedłużyć w serwisie Active24. A jak jest z transferem? Transfer to też przedłużenie w przypadku .eu. Nic nie piszą o transferze do innego rejestratora...

 

Transfer domeny EU nie skutkuje przedłużeniem ważności domeny. Powoduje jedynie wyzerowanie jej okresu ważności i naliczanie okresu abonamentowego od początku. Jeśli więc chcemy przetransferować domenę EU domenę do innego operatora - żadna siła nam w tym nie przeszkodzi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transfer domeny EU nie skutkuje przedłużeniem ważności domeny. Powoduje jedynie wyzerowanie jej okresu ważności i naliczanie okresu abonamentowego od początku. Jeśli więc chcemy przetransferować domenę EU domenę do innego operatora - żadna siła nam w tym nie przeszkodzi ;-)

 

 

 

Przepraszam. Oczywiście nie chodziło mi o przedłużenie w dosłownym tego słowa znaczeniu tylko transfer, który nalicza okres abonamentowy od nowa.

 

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam. Oczywiście nie chodziło mi o przedłużenie w dosłownym tego słowa znaczeniu tylko transfer, który nalicza okres abonamentowy od nowa.

 

Dziękuję.

W promocji nie ma absolutnie żadnych kruczków. Po rejestracji po upływie roku można domenę przedłużyć lub nie, przetransferować lub nie przetransferować i przedłużyć w Active 24. Zasady promocji są przejrzyste i klarowne i o to nam chodzi :ph34r: Zapraszamy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]W Home podoba mi się, że takie domeny, rejestruje się od razu.

Tak i w przypadku zarejestrowania domeny w promocji, nie możesz nic z nią zrobić (czyt. sprzedać/dokonać transferu/cesji), bez zapłaty 50 zł netto. Przerabiałem to, troszkę zabolało po kieszeni (co innego jeśli sprzedasz taką promocyjną domenę za konkretna kasę - wtedy te 50 zł netto "kary" Cię tak nie zaboli).

 

Z promocji Active24.pl skorzystałem dziś i przy "Szybkich Płatnościach" rejestracja odbyła się bardzo szybko, teraz tylko oczekiwać kupców na te domeny :ph34r:

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja skorzystałem z 'szybkich platnosci ' wczoraj o 21 i nadal czekam na rejestracje...

Prześlij mi proszę na priv lub tt@active24.pl lub bok@active24.pl nr Klienta i nazwę domeny. Sprawdzę sprawę.

 

EDIT: Sprawa rozwiązana - problem przy rejestracji wystąpił z powodu niepoprawnego formatu danych podanych przez użytkownika. Domeny są zarejestrowane :) Pozdrawiam!

Edited by treepek

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz po problemie, nie miałem nr telefonu podanego i eurid odrzucał zamowienie ale juz szybko naprawione, dzieki treepek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już chyba jest 1 domena za 1 zl (1,22) bo ja zamówiłam 1 to drugą już policzyło mi w koszyku za 14 zl- czyli promocja już się skończyła na 2 pewnie.

Czy taką domenę nabytą w promocji mogę sprzedać- wystawić na giełdzie np. w aftermarket, czy są za jakieś opłaty w active za to ? i czy kosztuje transfer z active do ropped (ile), nie mogę sie doczytac. Jak to jest ze sprzedażą domeny zarejestrowanej u was ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już chyba jest 1 domena za 1 zl (1,22) bo ja zamówiłam 1 to drugą już policzyło mi w koszyku za 14 zl- czyli promocja już się skończyła na 2 pewnie.

Czy taką domenę nabytą w promocji mogę sprzedać- wystawić na giełdzie np. w aftermarket, czy są za jakieś opłaty w active za to ? i czy kosztuje transfer z active do ropped (ile), nie mogę sie doczytac. Jak to jest ze sprzedażą domeny zarejestrowanej u was ?

Katrina o tym już było mówione. Przeczytaj temat od początku - wszystko zostało wyjaśnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Katrina o tym już było mówione. Przeczytaj temat od początku - wszystko zostało wyjaśnione.

 

no ,ok ale może ktoś da linka jak wygląda sprzedaż domeny.eu- jakie kroki (jak nie ma kodu authinfo w takich .eu) to jak to leci..

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już chyba jest 1 domena za 1 zl (1,22) bo ja zamówiłam 1 to drugą już policzyło mi w koszyku za 14 zl- czyli promocja już się skończyła na 2 pewnie.

Czy taką domenę nabytą w promocji mogę sprzedać- wystawić na giełdzie np. w aftermarket, czy są za jakieś opłaty w active za to ? i czy kosztuje transfer z active do ropped (ile), nie mogę sie doczytac. Jak to jest ze sprzedażą domeny zarejestrowanej u was ?

Limit to 2 domeny. Z tym, że zamówienie należy złożyć z tej strony: Zamówienie! :)

 

Sprawdź raz jeszcze i jeśli coś ewentualnie będzie nie tak to wyślij mi swój nr Klienta. Co do reszty pytań to było już mówione. Nie ma żadnych opłat. Jeśli będziesz chciała sprzedać domenę to zgodnie z procedurami Eurid i tak będziesz musiała wykonać cesję w Eurid płatną po stronie nabywcy wg stawki danego rejestratora. W Active 24 ta kwota to 19 PLN netto dla domeny EU.

Edited by treepek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×