Jump to content
Sign in to follow this  
treepek

[Active24.pl] - domena .eu za 1 zł

Recommended Posts

Limit to 2 domeny. Z tym, że zamówienie należy złożyć z tej strony: Zamówienie! :)

 

Sprawdź raz jeszcze i jeśli coś ewentualnie będzie nie tak to wyślij mi swój nr Klienta. Co do reszty pytań to było już mówione. Nie ma żadnych opłat. Jeśli będziesz chciała sprzedać domenę to zgodnie z procedurami Eurid i tak będziesz musiała wykonać cesję w Eurid płatną po stronie nabywcy wg stawki danego rejestratora. W Active 24 ta kwota to 19 PLN netto dla domeny EU.

 

Dzieki, chyba juz ok z ta druga domena. Po prostu zrobiłam od nowa zamówienie- osobno na ta druga. Teraz w panelu widzę, ze sa dwie czyli ze zarejestrowałam ? aha i jeszcze po jakim czasie mogę nimi zarządzać (sprzedawać, transferować)- od razu ? (a o tym eurid to muszę poczytać, bo jeszcze nie wiem o co chodzi.)

 

Z góry dzięki za info i fatygę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA ! Zwiększyliśmy limit promocyjnych domen .eu do 10 dla jednego Klienta!

 

Każdy, kto skorzysta z promocji "EU reka", ma prawo do zakupu 10 domen .eu, po 1 zł każda. Przy zakupie większej ilości domen (tj. powyżej 10) -

standardowa cena za .eu wynosi 14,90 zł.

 

Promocja ważna jest do końca 31 maja 2010 bądź do wyczerpania puli promocyjnej.

eureka.jpg

 

Zamów teraz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z tym nie tak, 1 domena za 1 zł reszta po 14?

 

lub pierwsza za 14 a reszta za 1 zł

 

klik w link powyżej...

 

 

jest sens robić 2 takie same promocje - zmieńcie chociaż różne hasła bo się myli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co z tym nie tak, 1 domena za 1 zł reszta po 14?

 

lub pierwsza za 14 a reszta za 1 zł

 

klik w link powyżej...

 

jest sens robić 2 takie same promocje - zmieńcie chociaż różne hasła bo się myli...

 

Domeny za 1 zł cennik nalicza tylko jeśli jest wyszukiwana ze strony promocji: Tu klikamy.

 

Można zamówić do 10 domen za 1 zł. Wybieramy w szukajce domenę, dodajemy do koszyka, wracamy na stronę promocji i ponownie wybieramy w szukajce domenę i dodajemy do koszyka aż zapełnimy koszyk. Jak widać na obrazku wszystkie domeny są za 1 zł :lol:

 

Obie promocje są różne (druga dotyczy poczty) a ta się kończy z końcem maja, dlatego serdecznie zapraszam do udziału :)

post-963-1274643442_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×