Jump to content
Sign in to follow this  
Kamilaa

Forum o telefonach komórkowych - GSM

Recommended Posts

Witam

 

Che założyć forum o telefonach komórkowych-GSM. Pełno jest for o telefonach komórkowych i dlatego zastanawiam się czy ciężko będzie takie forum rozkręcić i pozyskać użytkowników?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Che założyć forum o telefonach komórkowych-GSM. Pełno jest for o telefonach komórkowych i dlatego zastanawiam się czy ciężko będzie takie forum rozkręcić i pozyskać użytkowników?

 

Jeżeli przewyższysz inne fora ciekawszą treścią, to czemu nie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli znasz się na pozycjonowaniem - to może działać.

 

Jeśli nie - około 10 lat za późno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli znasz się na pozycjonowaniem - to może działać.

 

Jeśli nie - około 10 lat za późno.

 

 

Przecież mogę komuś zapłacić za pozycjonowanie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież mogę komuś zapłacić za pozycjonowanie!

 

Jeśli masz spore pieniądze na reklamę, to dasz radę się przebić :ph34r:

Pieniądze zdziałają cuda :) Lecz musisz mieć ich więcej niż konkurencja :)

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli będziesz wytrwała w dążeniu do celu i dobrze przemyślisz całą sprawę, to dasz radę osiągnąć sukces.

 

1) Zacznij od pozyskania dobrej nazwy (domeny internetowej)

2) Zainstaluj jakieś dobre forum i skonfiguruj je odpowiednio, daj prostą ale estetyczną grafikę.

3) na subdomenie zacznij prowadzić blog o telefonach, na innej subdomenie postaw moderowany katalog stron.

4) Dodawaj do katalogów, linkuj i pozycjonuj spokojnie i bez automatów.

5) Aktywnie udzielaj się na swoim forum i werbuj nowych użytkowników.

 

Po 3 latach jak dobrze pójdzie powinnaś zauważyć efekty swojej pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym kupił kilka domen które dadzą kilkanaście wejść. Masz narzędzie z googla więc można sprawdzić pod jakie hasła najczęściej szukają...

 

popisać po forach...

 

z 5 lat temu miałem własne forum... w 6 miesięcy zebrałem ponad 500 userów! w tym bardzo duży procent aktywnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym kupił kilka domen które dadzą kilkanaście wejść. Masz narzędzie z googla więc można sprawdzić pod jakie hasła najczęściej szukają...

 

popisać po forach...

 

z 5 lat temu miałem własne forum... w 6 miesięcy zebrałem ponad 500 userów! w tym bardzo duży procent aktywnych.

5 lat temu w internecie to wieczność :) Teraz będzie dużo trudniej ale wynik 500 użytkowników w 6 miesięcy jest jak najbardziej możliwy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 lat temu w internecie to wieczność :) Teraz będzie dużo trudniej ale wynik 500 użytkowników w 6 miesięcy jest jak najbardziej możliwy :)

 

tylko, że ja widziałem tyle co nie ;) o pozycjonowaniu wiedziałem tylko tyle, że jest coś takiego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma sensu.

 

Poszukaj czegoś mniej konkurencyjnego, jeśli chodzi o GSM, to będzie bardzo ciężko + bardzo dużo pracy + duży nakład finansowy, a i tak nie wiadomo czy osiągniesz zamierzony rezultat.

 

Ja osobiście darowałbym sobie tą tematykę.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morze lepiej by było założyć stronę GSM z filmikami,zdjęciami i forum? Teraz dużo osób wstawia recenzje telefonów itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Wszystko się uda, co zostanie odpowiednio zrobione. Czy forum o komórkach przyniesie Tobie najlepszy możliwy ROI? Nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałam stworzyć forum GSM i przy okazji zareklamować folie ochronne do telefonów które będe sprzedawać.

 

 

Chcesz otworzyć sklep internetowy czy tylko dorobić sobie na foliach ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekalkuluj to sobie bo na moj instynkt to nie opłacalne to jest chyba że dziennie będziesz sprzedawać po kilkanaście foli. Nie wiem jeszcze jaka prowizja jest na takich foliach. Koszt utrzymania domeny, hostingu, jakiś marketing.

 

Musisz sobie to jakoś wstępnie przeliczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×