Jump to content
Sign in to follow this  
efro

Dropped.pl - ileż można czekac na rejestrację .eu?!

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie o Dropped.pl -niechze ono posłuży też za opinię

 

Jak długo mozna czekac w dropped.pl na rejestrację domeny .eu?

 

Do tej pory korzystałam z rejestracji w Az.pl i poza ujawnieniem bez mojej zgody moich danych osobowych przy rejestracji -nie było się na co skarżyc- same rejestracje przebiegały szybko i sprawnie. Ostatnio postanowiłam rozszerzyc moje portfolio o kilka rejestracji i w celach oszczędnosciowych wyprobowac mityczne Dropped.pl. No i praktycznie od pierwszych chwil Dropped.pl pokazało co potrafi - 2 domeny jakos udalo sie zarejestrowac w ciagu godziny od opłacenia, ale na rejestrację trzeciej - z koncowką .eu czekałam ok 10 godzin. Stwierdziłam,ze pewnie przypadek, ale dzis postanowilam zarejestrowac jeszcze jedną .eu i oto czekam juz prawie 10 godzin od oplacenia. A jak wiadomo domena jest w tym czasie wolna i kazdy moze ją zarejestrowac. W czasie, kiedy domena to dobro unikalne (bo kazda jest niepowtarzalna) i na rynku panuje duza konkurencja, bo przeciez caly czas domainerzy przeczesują rynek, rejestrują itd., taka opieszałosc rejestratora jest skandaliczna,bo naraza nas przeciez na straty.

 

Wysłałam ticket, jak do tej pory bez echa i tracę nadzieję.Zaraz się wkurzę i zarejestruję u innego rejestratora i czesc, a dropped.pl będę jako rejestratora omijac szerokim łukiem i odradzac każdemu. Mogę tylko dziękowac Bogu,że nie zarejestrowałam w dropped wszystkich domen, które chciałam zarejestrowac.

 

Wiem,że sporo domainerow korzysta z dropped jako rejestratora-rejestrujecie tam wszystkie domeny? Czy nie jestescie zdania,ze czasem lepiej zdecydowac się na wyzsze koszty przedluzenia,zeby miec pewnosc,ze jakas cenna domena zostanie szybko zarejestrowana i że będzie tam bezpieczna? Bo w tej chwili uważam,że Dropped.pl nie jest firmą, w której mozna bezpiecznie rejestrowac domeny.

;)

 

P.S. Jeśli ten post wpadnie w oko komus z obsługi Dropped to prosiłabym o kontakt na priv i interwencję

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się, że jest jakiś problem z Euridem.

Przez weekend nigdzie nie mogłem zarejestrować .eu, a i teraz linki od transferów nie dochodza ;-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Wiem,że sporo domainerow korzysta z dropped jako rejestratora-rejestrujecie tam wszystkie domeny?[...]

Dla przykładu zleciłem wczoraj wieczorem najpierw w dropped rejestrację pewnej domeny .com, widząc po paru minutach, że cały czas jest dostępna do rejstracji, zleciłem rejestrację tej samej domeny w az.pl. Z obu firm dostałem informację o rejestracji tej domeny, jednak rejestracja faktyczna miała miejsce przez az.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla przykładu zleciłem wczoraj wieczorem najpierw w dropped rejestrację pewnej domeny .com, widząc po paru minutach, że cały czas jest dostępna do rejstracji, zleciłem rejestrację tej samej domeny w az.pl. Z obu firm dostałem informację o rejestracji tej domeny, jednak rejestracja faktyczna miała miejsce przez az.pl .

 

 

Moze to i problem z Euridem,ale jeden rejestrator jakos sobie moze z tym poradzic,a inny nie. A są takie sytuacje, w których nie masz jak technicznie wykonac przelewu,zeby zabezpieczyc sie u innego rejestratora przed stratą rejestrowanej domeny, kiedy juz orientujesz się,ze należałoby.

 

W kazdym razie przyjdzie kiedys taki moment,że po stracie rejestrowanej wartosciowej domeny spowodowanej opieszaloscią rejestratora - jakis niedoszly wlasciciel zrobi awanturę z pozwem za utracone korzysci włącznie i wygra. Może trzeba jeszcze na tę chwilę trochę poczekac i parę zmian musi nastąpic, ale w koncu tak się stanie.

 

A moja domena po 11 godzinach wreszcie zarejestrowana. uff ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie narzekaj za dużo na Dropped bo Cie zlinczują. W ogóle najlepiej jak będziesz zadowolony ze wszystkiego, to na tym subiektywnym forum pożądana cecha...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem z transferem domeny do klienta. Sprzedałem domenę .eu klient zapłacił i nic. Specjalnie przeniosłem tą domenę do dropped.pl, żeby przeprowadzić łatwą sprzedaż, a tu znowu babol. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie narzekaj za dużo na Dropped bo Cie zlinczują. W ogóle najlepiej jak będziesz zadowolony ze wszystkiego, to na tym subiektywnym forum pożądana cecha...:)

Nie przesadzajmy- owszem zdarzały się tu lincze, ale jest tu tez kilku sympatycznych i życzliwych facetow (kobiet oczywiscie tez,ale my kobiety jestesmy tu w zdecydowanej mniejszosci).- trzeba bylo widziec ile mieli cierpliwosci do pewnego trolla zwanego Dosią. godne podziwu :P

 

A dropped.pl choc jest funkcjonalne,tanie i wygodne dla domainerow-nie jest świętą krową- kazdy odpowiada za swoje niedociągnięcia zwlaszcza na rynku. A na tym rynku trzeba dzialac szybko i miec pewnego partnera-to jest biznes- jak pojawi się dobry konkurent w jego niszy (a pojawi się- niech tylko rynek się rozrośnie) to klienci nie będą mieli sentymentow

 

...będziesz zadowolony...

jestem kobietą :)

 

Mam problem z transferem domeny do klienta. Sprzedałem domenę .eu klient zapłacił i nic. Specjalnie przeniosłem tą domenę do dropped.pl, żeby przeprowadzić łatwą sprzedaż, a tu znowu babol. :)

Tez myslalam o transferze wszystkich domen do dropped - teraz juz nie wiem,czy to dobry pomysl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do tej pory korzystałam z rejestracji w Az.pl i poza ujawnieniem bez mojej zgody moich danych osobowych przy rejestracji -nie było się na co skarżyc- same rejestracje przebiegały szybko i sprawnie.

 

Biadolenie na Dropped to już standard, ale mnie zaciekawił powyższy fragment. Na jakiej podstawie tak uważasz? Z tego co pamiętam jest możliwość wyboru podczas składania zamówienia to raz, a druga kwestia to regulamin usługi, którego pewnie nie czytałaś, a znając życie takie kwestie reguluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem z transferem domeny do klienta. Sprzedałem domenę .eu klient zapłacił i nic. Specjalnie przeniosłem tą domenę do dropped.pl, żeby przeprowadzić łatwą sprzedaż, a tu znowu babol. :)

 

Czy nie jest to czasem domena d....a.eu? Dla tej domeny klient nie podał danych do rejestracji domeny w EURid i mimo naszych monitów wciąż ich nie uzupełnił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×