Jump to content
Sign in to follow this  
Kangur

Sygnaturka

Recommended Posts

Będę wdzięczny jeśli sami uczestnicy tego forum bądź admini w regulaminie udoskonalą nieco sygnaturki innych uczestników aby nasz wzrok za bardzo nie cierpiał na tym :lol:

Odnoszę wrażenie, że w ich miejsce pojawia się ostatnio coraz większa ilość nachalnych, wielokolorowych reklam.

Np.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

w związku z tym, że jeden z cytatów jest z mojej sygnatury, pozwolę sobie na kilka słów.

Sygnaturę zmieniam nawet kilkukrotnie w ciągu dnia informując o aktualnych ruchach na swoim koncie. Dziwę się, że moja wzbudziła takie kontrowersje, trzymam się regulaminu, ograniczam wielkość czcionek, kolorów itd. Ale zgadza się, są nadużycia.

 

Bardziej interesuje mnie coś innego. Czy warto się w to tak bawić, czy ktoś czyta to co jest w sygnaturach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Bardziej interesuje mnie coś innego. Czy warto się w to tak bawić, czy ktoś czyta to co jest w sygnaturach.

 

 

Zachowania ludzkie cechuje podobieństwo [mimo istniejących różnic w zachowaniach jednostek]. Jeśli zadasz to pytanie samemu sobie to jakiś obraz sytuacji, może Ci się wyłonić ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulację istnieją. Rozmiar 3 i max 3 linie. Naszym zdaniem - optymalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja natomiast wnoszę o zniesienie znacznika rel="nofollow" z sygnaturki. Użytkownicy tworzą dla forum dużo treści. Może chociaż w ten sposób administracja mogła by to wynagrodzić?

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Ja natomiast wnoszę o zniesienie znacznika rel="nofollow" z sygnaturki. Użytkownicy tworzą dla forum dużo treści. Może chociaż w ten sposób administracja mogła by to wynagrodzić?

Zamiast tworzenia treści na forum, bardziej efektowne wydaje się być tworzenie tych treści na własnym podwórku (np. blogu).

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast tworzenia treści na forum, bardziej efektowne wydaje się być tworzenie tych treści na własnym podwórku (np. blogu).

Efektywne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież od dłuższego czasu każdy nowy link ma atrybut nofollow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, nowy użytkownicy maja nofollow. To jest bardzo dobry pomysł, pod warunkiem że byłby jakiś próg postów/czasu od rejestracji do przeskoczenia żeby wyzwolić się z tego. Taka branża że wypadałoby to zdjąć, a użytkownicy by łączyli przyjemne z pożytecznym i więcej postowali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×