Jump to content
DD

Dobre domeny na sprzedaż

Recommended Posts

ekogrzanie.pl 1200zł netto (może być przez dropped)

Nie wiem tylko czy to oddzielenie kolorystyczne jest poprawne bo to raczej jest 1 wyraz :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZAGRAmuza.pl

 

Domena muzyczna o zdecydowanym brzmieniu i młodzieżowym zabarwieniu.

 

cena 2700 zł - sprzedaż przez AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

ledproduct.pl

999 pln

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprosiłem apze, żeby zamknął ten wątek. Zrobi to jutro.

 

Jak pisałem w pierwszym poście - wątek ten traktuję również jako eksperyment i dalsze jego prowadzenie uzależniłem od tego na ile okaże się sukcesem. Zainteresowanie wątkiem jest, natomiast domeny - delikatnie mówiąc - nie są zbytnio atrakcyjne (jakość i cena). Dlatego uważam, że wątek ten nie ma sensu. Szkoda czasu postujących, czytających i moderujących.

 

Niniejszym otwieram też wątek do dyskusji do momentu aż nie zostanie zamknięty na dobre.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poprosiłem apze, żeby zamknął ten wątek. Zrobi to jutro.

 

Jak pisałem w pierwszym poście - wątek ten traktuję również jako eksperyment i dalsze jego prowadzenie uzależniłem od tego na ile okaże się sukcesem. Zainteresowanie wątkiem jest, natomiast domeny - delikatnie mówiąc - nie są zbytnio atrakcyjne (jakość i cena). Dlatego uważam, że wątek ten nie ma sensu. Szkoda czasu postujących, czytających i moderujących.

 

Niniejszym otwieram też wątek do dyskusji do momentu aż nie zostanie zamknięty na dobre.

 

DD

Nie wiem czego Ty się spodziewałeś. 98% ludzi na tym forum dopiero kompletuje swoje portfolia, więc nikt nie wystawi żadnej super domeny(o ile taką posiada) w mega-atrakcyjnej cenie, nikt tanio skóry nie sprzeda - jak by powiedział Mariusz Pudzianowski. Te kilka osób(dosłownie kilka), które posiadają lepsze portfolia też nie spieszą się z promocjami. Szczerze powiedziawszy to nikt oprócz Ciebie nie sprzedaje regularnie dobrych domen w atrakcyjnych dla innych domainerów i domeniarzy cenach. Tak czy inaczej po mojemu to pojawiło się tam kilka ciekawych propozycji i powiem, że jestem tym zaskoczony. ;) Wątek powinien być kontynuowany.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czego Ty się spodziewałeś. 98% ludzi na tym forum dopiero kompletuje swoje portfolia, więc nikt nie wystawi żadnej super domeny(o ile taką posiada) w mega-atrakcyjnej cenie, nikt tanio skóry nie sprzeda - jak by powiedział Mariusz Pudzianowski. Te kilka osób(dosłownie kilka), które posiadają lepsze portfolia też nie spieszą się z promocjami. Szczerze powiedziawszy to nie nikt oprócz Ciebie nie sprzedaje regularnie dobrych domen w atrakcyjnych dla innych domainerów i domeniarzy cenach. Tak czy inaczej po mojemu to pojawiło się tam kilka ciekawych propozycji i powiem, że jestem tym zaskoczony. :P Wątek powinien być kontynuowany.

Promocje promocjami - niektórzy domainerzy z naprawdę dobrymi domenami również je urządzają - nie wymieniając z nazwisk czy nicków :P Cena do 10k PLN też pozwala na zaproponowanie już całkiem dobrych domen. Bez przesady - za 10 000 PLN można kupić bardzo dobre domeny, nawet klient końcowy z takim budżetem może już kupić konkretną domenę.

 

Mnie już wystarczy to co widziałem. Wątek zostanie zamknięty - ale jeśli ktoś chce stworzyć podobny i go prowadzić - wolna wola ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie już wystarczy to co widziałem. Wątek zostanie zamknięty

 

DD

Jak uważasz, w końcu jesteś pomysłodawcą. Tylko skoro jest postanowione, że wątek będzie zamknięty to nad czym mamy dyskutować? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że topic byłby dobry, ale trzeba zrobić coś na zasadzie moderacji przed publikacją. Przykładowo - chce wyskoczyć z domeny duediligence.pl, proponuję cenę X, moderator wątku dostaje info, że użytkownik domaintrader.pl zgłosił chęć dodania domeny duediligence.pl, za cenę X i podejmuje decyzję (subiektywną) - dobra to domena, czy też nie -> publikuje/odrzuca. Bo to co tutaj wypisują wszyscy to zakrawa o kpinę - przy dobrych domenach (grubo ponad) połowa z nich w ogóle nie stała ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że topic byłby dobry, ale trzeba zrobić coś na zasadzie moderacji przed publikacją. Przykładowo - chce wyskoczyć z domeny duediligence.pl, proponuję cenę X, moderator wątku dostaje info, że użytkownik domaintrader.pl zgłosił chęć dodania domeny duediligence.pl, za cenę X i podejmuje decyzję (subiektywną) - dobra to domena, czy też nie -> publikuje/odrzuca. Bo to co tutaj wypisują wszyscy to zakrawa o kpinę - przy dobrych domenach (grubo ponad) połowa z nich w ogóle nie stała :P

Można coś takiego zrobić, ale to już funkcjonalność oddzielnego serwisu, a nie forum. W każdym bądź razie wymaga stałej opieki moderatora, który musiałby to chyba robić pro publico bono :P

 

Jak uważasz, w końcu jesteś pomysłodawcą. Tylko skoro jest postanowione, że wątek będzie zamknięty to nad czym mamy dyskutować? ;)

Np. o tym, o czym wspomniał domaintrader.pl - ale generalnie można o wszystkim co związane z tematem :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×