Jump to content
Nataszka

pozycjonowanie.com

Recommended Posts

Witam!

 

Proszę o podpowiedzi, od jakiej kwoty zaczęlibyście negocjacje z tzw. klientem końcowym. Trafił się akurat takowy i w związku z tym, że za dwa dni zaplanowane mam rozdwojenie, postanowiłam przyrobić trochę grosza na wyprawkę. ;) Z góry serdeczne dzięki za każdą opinię!

 

Pozdrawiam,

Natalia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym poszedł w negocjacjach dalej i nie schodził poniżej 10 000. W końcu jest to jeden z najbardziej dochodowych keywordów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zacznij od 50k

Naprawdę - tak byś doradził?

 

Pewnie to byłaby dobra rada, jeśli celem odpowiedzi miałoby być wystraszenie potencjalnego kupca ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Zacznij od 50k

Popieram. Dobrzy pozycjonerzy dużo zarabiają, a taka domena im pomoże się wypozycjonować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę - tak byś doradził?

 

Pewnie to byłaby dobra rada, jeśli celem odpowiedzi miałoby być wystraszenie potencjalnego kupca ;)

 

DD

 

Popieram.Bardzo ładna domena, ale 50k to moim zdaniem wycena z kosmosu.

 

Niemniej jednak gdyby domena była moja nie sprzedawałbym poniżej 10k.

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niemniej jednak gdyby domena była moja nie sprzedawałbym poniżej 10k.

Okolice do 10k PLN bardzo realne. Między 10-20k PLN możliwe. Wszystko powyżej - nierealne i niemożliwe ;)

 

EDIT: Mała modyfikacja :P 21-30k PLN - ciężko osiągalne, ale cena optymalna dla sprzedawcy. Wszystko powyżej - nierealne i niemożliwe, ale przecież cuda się zdarzają.. :P

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bartol kiedyś oferował za nią 18K, a inny klient 25K.

Dobrze, że powiedziałeś "kiedyś" ;) Czy teraz oferują tyle samo?

 

Ja też kiedyś za różne domeny oferowałem różne kwoty. Teraz za te same domeny nie dałbym więcej niż 10% tego co wtedy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Okolice do 10k PLN bardzo realne. Między 10-20k PLN możliwe. Wszystko powyżej - nierealne i niemożliwe ;)

 

DD

Danielu, chyba szykujesz launch Twego DDfund i ostatnio bardzo naciskasz na zaniżanie cen domen :P Każdy domeniarz działa wg innej strategii i ma różne cele, dlatego każdy ma inne podejście do sprzedaży. Nie wszyscy są 100%owymi dealerami którzy są nastawieni na szybką sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, chyba szykujesz launch Twego DDfund i ostatnio bardzo naciskasz na zaniżanie cen domen :P Każdy domeniarz działa wg innej strategii i ma różne cele, dlatego każdy ma inne podejście do sprzedaży. Nie wszyscy są 100%owymi dealerami którzy są nastawieni na szybką sprzedaż.

Zanim odpowiem, zadam Ci pytanie ;) Nie jest podchwytliwe - żeby nie było :P

 

Jak uważasz - ile razy cenniejszy (a może mniej cenny) w domenie jest keyword "kredyty" od "pozycjonowanie". Niezależnie właściwie od rozszerzenia. Ile?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
taka domena im pomoże się wypozycjonować.

 

Nie ma to dla Google żadnej różnicy.

Domena pozycjonowanie.com, czy pozycjonowanie.nazwamojejfirmy.com.pl - zasadniczo dla G. jest podobna. Na pewno różnica mocy nie jest przeliczalna na 50.000zł (co daje naprawdę BARDZO BARDZO mocne zaplecze).

 

ile razy cenniejszy (a może mniej cenny) w domenie jest keyword "kredyty" od "pozycjonowanie". Ile?

 

Jakieś 50 razy - IMO. Wynikałoby, że kredyty.com = 2,5mln. They must be joking ;)

 

---

 

Jak sprzedasz za 15.000 uznam za duży sukces.

Edited by domaintrader.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanim odpowiem, zadam Ci pytanie :P Nie jest podchwytliwe - żeby nie było ;)

 

Jak uważasz - ile razy cenniejszy (a może mniej cenny) w domenie jest keyword "kredyty" od "pozycjonowanie". Niezależnie właściwie od rozszerzenia. Ile?

 

DD

 

tu akurat mogę powiedzieć dużo i uważam że pod względem świadomości wagi domeny u KK keyword pozycjonowanie wygrywa o 200% - co również powinno mieć przełożenie na cenę...

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
tu akurat mogę powiedzieć dużo i uważam że pod względem świadomości wagi domeny u KK keyword pozycjonowanie wygrywa o 200% - co również powinno mieć przełożenie na cenę...

 

;)

 

Życzę innych owocnych wycen.

 

PS. elempl - gwarantuję Ci, że każda firma udzielająca kredytów jest w stanie przejąć dowolną firmę pozycjonerską - w jakieś 2h negocjacji. Znajdź mi w odpowiedzi Pozycjonera, który jest w stanie przejąć przykładowo PEKAO czy PKOBP - a co tam, od razu największych weźmiemy pod lupę. Nie żartuj sobie. Jeśli to jest wycena keywordu na podstawie ceny kliknięcia w reklamę adwords, to gratuluję.

 

PS2. Domeny finansowe wygrywają z wszystkimi innymi...

Edited by domaintrader.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę, że KK wystraszy się kwoty 5 K a wyższe "cyfry" uzna za bandytyzm.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakieś 50 razy - IMO. Wynikałoby, że kredyty.com = 2,5mln. They must be joking ;)

 

Skoro mamy już ustaloną wartość domeny kredyty.com to mogę dla użytkowników di.pl zaoferować wyjątkowy upust i sprzedaż domeny za zaledwie 10% jej wartości. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sądzę, że KK wystraszy się kwoty 5 K a wyższe "cyfry" uzna za bandytyzm.

 

 

... albo może też udawać wystraszonego a przygotowanym być na kwoty wyższe ...

 

#positioner.pl #pozycjonerstwo.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sądzę, że KK wystraszy się kwoty 5 K a wyższe "cyfry" uzna za bandytyzm.

Aha! To mamy sprzedać domenę generyczna z ładnym ruchem za cenę jednego marnego pozycjonowania? I to mimo tego, iż oferują nam pięć razy więcej? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×