Jump to content
Guest Michal

Polecani prawnicy

Recommended Posts

Guest Michal

Stwórzmy temat, w którym będziemy gromadzić namiary do polecanych prawników/kancelarii zajmujących się tematyką domen.

 

Prawnicy oraz kancelarie są również zachęcane do przedstawiania tutaj swoich ofert.

 

Ja w tym momencie szukam takich podmiotów z Krakowa, aczkolwiek inne miasta również mogą być interesujące ze względu na możliwość załatwiania spraw poprzez email/telefon.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie korzystając z autoreklamy :lol:

 

Polecam moje usługi - działam na terenie Małopolski, Śląska oraz w woj. świętokrzyskim.

 

Reprezentuję strony zarówno przed sądami polubownymi jak i powszechnymi.

 

Specjalizuję się w prawie domen - a Pani dr wyżej wskazana to moja promotorka :P

 

Swoją drogą pozdrawiam jeśli tu zagląda :P

 

Jestem aplikantem radcowskim oraz doktorantem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jako in-house lawyer w jednej z największych firm z branży IT w Polsce.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SinSin ....nie wiesz moze czy jakieś opracowania Twojej promotorki są dostepne online?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie korzystając z autoreklamy :rolleyes:

 

Polecam moje usługi - działam na terenie Małopolski, Śląska oraz w woj. świętokrzyskim.

 

Reprezentuję strony zarówno przed sądami polubownymi jak i powszechnymi.

 

Specjalizuję się w prawie domen - a Pani dr wyżej wskazana to moja promotorka :D

 

Swoją drogą pozdrawiam jeśli tu zagląda ;)

 

Jestem aplikantem radcowskim oraz doktorantem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jako in-house lawyer w jednej z największych firm z branży IT w Polsce.

 

Sinsin,

 

rozumiem że reprezentujesz, ale z zastrzeżeniem zapisów Art. 87. § 1. Kpc. :)

 

No cóż, nowelizacja Kpc o ile wiem kwestie zmian reprezentacji odłożyła w czasie - niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie korzystając z autoreklamy :)

 

Polecam moje usługi - działam na terenie Małopolski, Śląska oraz w woj. świętokrzyskim.

 

Reprezentuję strony zarówno przed sądami polubownymi jak i powszechnymi.

 

Specjalizuję się w prawie domen - a Pani dr wyżej wskazana to moja promotorka :P

 

Swoją drogą pozdrawiam jeśli tu zagląda ;)

 

Jestem aplikantem radcowskim oraz doktorantem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jako in-house lawyer w jednej z największych firm z branży IT w Polsce.

 

Specjalizuję się w prawie domen - a Pani dr wyżej wskazana to moja promotorka :P

 

A to ciekawe co napisałeś ;) Moze cie się pomylił promotor z recenzentem ? Mam racje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to ciekawe co napisałeś :) Moze cie się pomylił promotor z recenzentem ? Mam racje ?

 

 

Myślę że była promotorką Jego pracy mgr. ewentualnie jest promotorem pracy doktorskiej.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że była promotorką Jego pracy mgr. ewentualnie jest promotorem pracy doktorskiej.

 

no i tym się różnimy ze ja jestem pewnym ze nie była promotorem bo nie mogla.Jeśli ktoś zna zasady dot. prac naukowych to wie czemu :)

Ale najlepiej niech sie wypowie osoba zainteresowana .

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i tym się różnimy ze ja jestem pewnym ze nie była promotorem bo nie mogla.Jeśli ktoś zna zasady dot. prac naukowych to wie czemu :)

Ale najlepiej niech sie wypowie osoba zainteresowana .

 

Doktoranckiej może nie ale mgr ?

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recenzentka oczywiście - promotorem była Pani prof. Ewa Nowińska

 

A doktorat jest dopiero w trakcie więc wszystko się okaże - mam nadzieję, że również Pani profesor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kilofek: swoją drogą dzięki za korektę

 

A odnośnie opracowań mojej recenzentki dr Ożegalskiej to nie wiem czy są opracowania w wersji elektronicznej w sieci ogólnodostępne. Polecam "Adresy internetowe. Zagadnienia cywilnopawne" z serii Prace Instytutu Prawa Własności Intelektualnej UJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×