Jump to content
bradiaga

O domenach nad jeziorem.

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich na spotkanie domeniarzy i pozycjonerów nad Jezioro Wieleńskie.

 

Termin: 25 - 27 czerwca 2010 (piątek-niedziela)

 

W programie:

 

Wykłady (pozycjonowanie, prawo, giełda domen, parkowanie domen)

 

Zawody strzeleckie o puchar Aftermarket (wiatrówka)

Ognisko integracyjne (z grillem i piwem)

Zawody wędkarskie (w razie zainteresowania)

 

Można przyjechać z rodziną. Bardzo fajny i przyjazny ośrodek.

Opłata za osobę - 250 PLN (za całość)

Szczegóły agendy: jezioro

 

Ilość miejsc ograniczona, czasu mało więc proszę o szybkie decyzje.

W razie pytań - proszę o kontakt.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opłata za osobę - 250 PLN (za całość)

...

W razie pytań - proszę o kontakt.

Gdybym dojechał tam rowerem, podpłynął kajakiem lub dotarł pieszo :rolleyes: i miał inny nocleg to też muszę zapłacić ? ;)

 

---------------

 

Ponieważ tym razem Janek organizuje spotkanie w moich rodzinnych stronach, chętnie posłużę za przewodnika, zwłaszcza jeśli będzie ładna pogoda i znajdą się zainteresowani aktywnym wypoczynkiem rowerowym lub kajakowym.

Tereny są naprawdę fajne - zarówno Szlak Konwaliowy jak i okoliczne trasy rowerowe.

Jestem gotów dopasować długość tras do potrzeb uczestników spotkania.

 

Podepnę się więc do autora wątku i napiszę: Zapraszam :)

 

Szkoda, że nie mogę. ;)

Trzymamy kciuki i wypijemy ( choćby soczek ) za zdrowie Wasze i nowego mieszkańca tego globu ! :D

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam kilka pytań:

1. Jedzie tam jakiś autobus ? :rolleyes:

Tak :D

PKS jedzie bodajże dwa razy dziennie z Leszna ( link )

Od lat nie jeździłem PKS'em ale należałoby przede wszystkim sprawdzić trasy:

Wschowa - Wieleń

Wolsztyn - Wieleń

Leszno-Wieleń

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabiorę nie marudzące:-) dwie (wygodnie jedziemy) lub trzy (ale za to będzie więcej gadania) osoby ze wschodnich rewirów Warszawy.

 

zgłoszenie na kręgle.

 

jak można dokonać rezerwacji miejsca?

 

pozdrawiam

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam kilka pytań:

1. Jedzie tam jakiś autobus ? :P

2. Walizeczka.pl - Twoje dzieło ? :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o transport - jeśli ktoś nie będzie się miał jak dostać - postaramy się pomóc; proszę o kontakt telefoniczny

Walizeczka.pl - tak. Z wielką pomocą pewnego kolegi z forum - co widać w stopce :)

 

Szkoda, że nie mogę.:P

Wybaczamy i jak już Kangur napisał - wypijemy zdrowie całej trójki ;)

 

Gdybym dojechał tam rowerem, podpłynął kajakiem lub dotarł pieszo :D i miał inny nocleg to też muszę zapłacić ? ;)

 

Dojazdu nie liczymy, a podana kwota nie pokrywa sumy kosztów, ale liczę na sponsorów ;)

W ramach opłaty jest też wyżywienie. W podaną kwotę wchodzi niestety 22% VAT.

 

zabiorę nie marudzące:-) dwie (wygodnie jedziemy) lub trzy (ale za to będzie więcej gadania) osoby ze wschodnich rewirów Warszawy.

 

zgłoszenie na kręgle.

 

jak można dokonać rezerwacji miejsca?

 

pozdrawiam

Paweł

 

Zamówienia - ilość osób i dane do faktury wysyłajcie proszę na jan @ walizeczka.pl

 

No to świetnie ;)

Jak się uda to wpadnę.

 

Nie sądzę, żeby później były miejsca

Nawet jeśli nie my zarezerwujemy- to dość popularny ośrodek, więc proszę o w miarę szybkie rezerwacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i bym się wybrał na weekend z dziewczyną ;-) Kto będzie ?;-) Jak coś to będe miał 3 wolne miejsca z Łodzi (jak sie zdecyduje)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgłoszenie na kręgle.

Gwoli formalności - wg posiadanych przeze mnie danych najbliższe tory kręglarskie są w oddalonym ok. 40 km Lesznie - w siedzibie Polonii, wielokrotnego Mistrza Polski ;)

W Santana Club dostępna jest "tylko" amerykańska wersja kręgli czyli bowling.

Wybaczamy i jak już Kangur napisał - wypijemy zdrowie całej trójki :rolleyes:

Za zdrowie to i łyk wody z jeziora można wypić ale proponuję za całą czwórkę :)

Może i bym się wybrał na weekend z dziewczyną ;-)

Zakochanych zapraszamy razem.

Młodym singlom podpowiadam, że to pierwszy weekend wakacji i część osób z okolicznych miejscowości przybędzie tam uczcić zakończenie roku szkolnego :D

 

27 czerwca po drugiej stronie jeziora, w Brennie będzie obchodzona Noc Świętojańska.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! Szkoda, że ta impreza nie została zaplanowana wcześniej. Wolę takie imprezy od sztywniackiego Meetdomainers. :rolleyes: Oczywiście Meetdomaines też jest potrzebne (jeżeli będą media). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 czerwca po drugiej stronie jeziora, w Brennie będzie obchodzona Noc Świętojańska.

 

Wianków kilka możemy puścić :D

 

Dzięki! Szkoda, że ta impreza nie została zaplanowana wcześniej. Wolę takie imprezy od sztywniackiego Meetdomainers. :rolleyes: Oczywiście Meetdomaines też jest potrzebne (jeżeli będą media). :)

 

To coś zupełnie innego niż MD i w żaden sposób z MD konkurować nie chce. Mam nadzieję, że DD będzie, i że dzięki temu spotkaniu znajdzie dodatkowe osoby chętne na przyjechanie do Sopotu.

Planowanie już jakiś czas trwa, ale starałem się na ile to możliwe zmniejszyć koszty. Poprzednia lokalizacja nie sprostała dopięciu budżetu, stąd pojawiła się nowa którą musiałem sprawdzić osobiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że ta impreza nie została zaplanowana wcześniej.

Gdybyś dowiedział się kilka miesięcy wcześniej, to przełożyłbyś termin porodu ? :)

 

Czy abonent domeny turow.pl ma szansę rozliczyć swój pobyt domeną ? :rolleyes:

A pozostali zrobieniem jakiejś normalnej strony ośrodkowi ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybyś dowiedział się kilka miesięcy wcześniej, to przełożyłbyś termin porodu ? :)

 

Zależy ile miesięcy :rolleyes:

 

...a bierze ktoś z Was swoje pociechy?

 

Nie wiem w jakim masz wieku pociechy, ale jest tam spory plac zabaw i "skakalnia" dla dzieciaków. Plus molo. Poza tym Jacek zaproponował wycieczkę rowerową. Piszcie tylko do mnie kto by co chciał rezerwować - to zarezerwuję kajaki albo rowery.

 

Za dzień/dwa powinienem Wam podać tematy wykładów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jacek zaproponował wycieczkę rowerową. Piszcie tylko do mnie kto by co chciał rezerwować - to zarezerwuję kajaki albo rowery.

Co prawda nie znam planów części oficjalnej ale chyba da się zaplanować jednego dnia kajaki a drugiego rowery ?

 

Z kajakami sprawa jest prostsza - najlepiej jest popłynąć dookoła Wyspy Konwaliowej i z powrotem.

 

Natomiast gdyby zgłaszali się zainteresowani rowerami to bardzo proszę podać Jankowi od razu deklarowaną ilość kilometrów, którą chcieliby pokonać po leśnych trasach abym mógł zaplanować średnią trasę.

Jeśli ktoś się zmęczy na jeziorze i będzie chciał zawrócić to szybko znajdzie drogę powrotną.

W lasach łatwiej zbłądzić więc lepiej od razu ustalić czy ma być to 30 / 50 / 100 czy 150 km ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a bierze ktoś z Was swoje pociechy?

O to samo miałem pytać, mój 1.5 roczny syn zastanawia się czy jechać ;)

Bradiaga fajny pomysł, ładne jeziora i okolice, mam nadzieję, że pogoda dopisze.

pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło mi poinformować, że sponsorem sobotniego wieczoru został NameDrive!

 

Firma NameDrive ufunduje również Puchar w zawodach kręglarskich!

 

Przypominam, że wszystkie zebrane i aktualne informacje znajdują się tutaj.

 

W sprawie dojazdu - piszcie albo tutaj - kto może podrzucić albo kto chciałby być podrzucony, albo bezpośrednio do mnie.

 

Ośrodek dysponuje busem i jeśli będę wiedział wcześniej mogę zorganizować transport z Leszna, Wschowy albo Wolsztyna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia przy realizacji!

 

Miło patrzeć jak nasz rodzimy rynek domen ładnie się rozwija ;) A pączkujące spotkania domainerów są tego potwierdzeniem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a bierze ktoś z Was swoje pociechy?

Nie sądzę, aby mój Igor (14-to miesięczny) wytrzymał w samochodzie prawie 5-cio godzinną trasę, dlatego muszę odpuścić (ponadto w piątek idę do pracy - choć to by się dało jeszcze załatwić). Szkoda, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
transport (...) Wolsztyna.

A propos transportu i pobliskiego Wolsztyna.

Jeśli ktoś z Was jest miłośnikiem kolejnictwa i starych parowozów, to będąc w tym miasteczku warto wygospodarować dłuższą chwilę na zwiedzenie tamtejszej parowozowni.

Jest ona uznawana za kolejową Mekkę Europy.

 

I nie ma w tym wiele przesady gdyż podróż "Piękną Heleną" ściąga tu corocznie kolejowych turystów z wielu europejskich krajów.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×