Jump to content
bradiaga

O domenach nad jeziorem.

Recommended Posts

Rozwiązanie miało być w zeszły piątek więc teoretycznie przyjazd jest możliwy. Problemem jest to, że muszę wszystko wcześniej planować.

Nie sądzę, aby mój Igor (14-to miesięczny) wytrzymał w samochodzie prawie 5-cio godzinną trasę, dlatego muszę odpuścić (ponadto w piątek idę do pracy - choć to by się dało jeszcze załatwić). Szkoda, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania ;)

 

Sebastian

alpine5

Chyba przesadzasz. Dzieciaki uwielbiają jeździć. Kiedyś przejechałem z moją małą, gdy miała parę miesięcy 1500 kilometrów na raz, przez całą noc. Planowaliśmy się zatrzymać w hotelu, ale ona się tylko dwa razy obudziła na cycka i cały czas spała. No i ta zabawa nad jeziorem...

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba przesadzasz...

Chyba nie znasz mojego syna, to naprawdę..... "grzeczny" chłopak ;)

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. siedzę jak kretyn od kilku godzin przed kompem i rozmyślam, czy aby mógłbym jednak skusić się na ten wyjazd...

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro ma być wieczorem ognisko to chciałbym zapytać czy będzie ktoś z gitarą kto umieć grać i śpiewać ? ;)

 

Ja co prawda mam słuch i głos "doskonały inaczej" ale nie kryję, że ognisko bez gitary, śpiewu i pyr wyciąganych z żaru traci nieco swój urok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia przy realizacji!

 

Miło patrzeć jak nasz rodzimy rynek domen ładnie się rozwija ;) A pączkujące spotkania domainerów są tego potwierdzeniem.

 

DD

 

Pojawisz się ?:-)

 

Do kiedy można podejmowac ostateczne decyzje ?;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło patrzeć jak nasz rodzimy rynek domen ładnie się rozwija ;) A pączkujące spotkania domainerów są tego potwierdzeniem.

Spotkania są potwierdzeniem przede wszystkim tego, że ludzie mają czasami ochotę spotkać się ze sobą i oderwać się od komputerów.

Bardziej mi się to kojarzy z inwestowaniem w rynek turystyczno-gastronomiczny niż w rynek domen ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kiedy można podejmowac ostateczne decyzje ?;-)

 

Im szybciej tym lepiej. Na początku przyszłego tygodnia muszę zarezerwować ostatecznie miejsca. (Wstępnie już zarezerwowałem).

Ośrodek jest popularny i miejsca nie będą na nas czekały. Chciałem zrobić 2-4 lipca - to z 220 miejsc - wolnych było 30.

Na nasz termin też ponad połowa jest już zarezerwowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem zrobić 2-4 lipca - to z 220 miejsc - wolnych było 30.

Na nasz termin też ponad połowa jest już zarezerwowana.

Może to wynikać także z tego, iż 2-4 lipca są już pierwsze turnusy wakacyjne a poza tym organizowana jest sportowa imprezka Wieleń Cup.

 

Swoją drogą 26 czerwca organizowany jest oficjalny Spływ Kajakowy więc trzeba liczyć się z ew. koniecznością wcześniejszego zarezerwowania kajaków.

Można się też pod to podpiąć.

 

Najgorzej z miejscami noclegowymi jest tam zawsze w ostatni weekend lipca - prawdopodobnie już ich może nie być.

Od lat organizowany był tam wielotysięczny Festyn nad Jeziorem Wieleńskim a tym razem będą tam Główne obchody 800-lecia ziemi przemęckiej.

 

terminarz lokalnych imprez

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojawisz się ?:-)

Za dużo mam obecnie obowiązków na głowie i trochę daleko ;) Może następnym razem ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za dużo mam obecnie obowiązków na głowie i trochę daleko ;) Może następnym razem ;)

 

DD

 

Obowiązków Ci nie odejmę, (mogę najwyżej dołożyć - wystąpienie na temat sposobów i techniki wyceny domen;) ale daleko nie jest.

Np:

Warszawa Centralna odjazd 15:35 ->> Leszno przyjazd 19:13 . A z Leszna albo ktoś przejeżdżający albo bus Cię zabierze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obowiązków Ci nie odejmę, (mogę najwyżej dołożyć - wystąpienie na temat sposobów i techniki wyceny domen;) ale daleko nie jest.

Wykładu na temat technik wyceny domen i tak nie mógłbym wygłosić, z przynajmniej dwóch powodów:

 

1. Serwis wycenydomen.pl jeszcze nie jest gotowy, więc i techniki nie są w pełni opracowane i przetestowane.

2. Po co sobie konkurencję robić ;)

 

Z drugim punktem to oczywiście żart - techniki wyceny na wycenydomen.pl będą nie do podrobienia ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wykładu na temat technik wyceny domen i tak nie mógłbym wygłosić, z przynajmniej dwóch powodów:

 

1. Serwis wycenydomen.pl jeszcze nie jest gotowy, więc i techniki nie są w pełni opracowane i przetestowane.

2. Po co sobie konkurencję robić ;)

 

Z drugim punktem to oczywiście żart - techniki wyceny na wycenydomen.pl będą nie do podrobienia ;)

 

DD

 

Trochę źle się wyraziłem, postaram się skonkretyzować: interesowałaby mnie dyskusja na temat stworzenia ram wyceny domen - jak już pisałem w Twoim temacie. Twoich technik i mechanizmów nie masz powodów przedstawiać, ale w takiej dyskusji mógłbyś zarówno dać innym jakiś zarys jak i uzyskać ciekawe pomysły. I już nie będę o tym dyskutował bo sam sobie offtopic robię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem dlaczego cały czas myślałem, że to spotkanie ma być w najbliższy weekend, chyba jestem trochę przepracowany ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś będzie jechał przez Poznań i byłby łaskawy zabrać mnie i mojego psa?

Psa ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może jakaś aukcja przekona pozostałych do pojawienia się na spotkaniu ? ;)

 

Wbrew pozorom całkiem sporo osób jest zainteresowanych - tylko na forum każdy się boi być pierwszy;)

 

 

Aukcja to ciekawy pomysł, ale trzeba by zaprosić kk. Poza tym - chciałbym, żebyśmy więcej czasu spędzili na bezpośrednich rozmowach niż na sali konferencyjnej/aukcyjnej.

 

Edit: widzę, że zabawa w wymianę domen nie przejdzie więc ją wyedytowałem.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będę, ktoś jeszcze się wybiera?

Oprócz bowlingu, piszesz się na rower, kajak czy na grzyby ?

A propos - pojawiły się już tam prawdziwki i podgrzybki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprócz bowlingu, piszesz się na rower, kajak czy na grzyby ?

A propos - pojawiły się już tam prawdziwki i podgrzybki.

 

Grzyby - chętnie. Ale będę musiał się spakować swój magiczny sprzęt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos - pojawiły się już tam prawdziwki i podgrzybki.

Dobry pomysł z tymi grzybami :) Gdyby tak posiadacze największych zbiorów domenowych chcieli się pojawić na takim polowaniu na grzyby, to polecam takie smaczne czerwone grzyby - jest ich zawsze pełno i nie trzeba skakać po lesie w ich poszukiwaniu, a ja tymczasem udam się też na polowanie, ale na opcje ;)

 

np3set.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to na tą chwilę ile w końcu osób się zgłosiło ? ;-)

ja raczej przyjadę, tylko nie wiem jeszcze czy z Piękną czy bez ;]

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites
to na tą chwilę ile w końcu osób się zgłosiło ? ;-)

ja raczej przyjadę, tylko nie wiem jeszcze czy z Piękną czy bez ;]

 

pzdr

 

d

 

Trudno to jednoznacznie ocenić(brak wpłat), ale szacuję że na tę chwilę jest zapisanych 25 osób.

 

Wieczorem dochodzą dwie ciekawostki:

 

1. Szybki audyt strony/serwisu pod kątem SEO (dla 1 projektu)

2. Konsultacje dotyczące pozyskania pieniędzy z Unii (dla 1 projektu)

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany - proszę o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wieczorem dochodzą dwie ciekawostki:

 

1. Szybki audyt strony/serwisu pod kątem SEO (dla 1 projektu)

2. Konsultacje dotyczące pozyskania pieniędzy z Unii (dla 1 projektu)

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany - proszę o kontakt.

Zechciałbyś napisać o tym nieco bardziej precyzyjnie ?

Bo odnoszę pochopne wrażenie, że przy ognisku będzie można o tym porozmawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zechciałbyś napisać o tym nieco bardziej precyzyjnie ?

Bo odnoszę pochopne wrażenie, że przy ognisku będzie można o tym porozmawiać.

 

Plan jest taki (napiszę na przykładzie SEO),

 

Wybieramy jeden serwis (jeśli będzie więcej chętnych osób - trzeba będzie jakoś wybrać)

 

Specjalista od SEO siada z właścicielem serwisu i przeprowadza mu szybki audyt strony.

 

Analogicznie z pomysłem na pozyskiwanie pieniędzy z Unii - bezpłatne konsultacje dla jednego pomysłu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×