Jump to content
bradiaga

O domenach nad jeziorem.

Recommended Posts

Podpowiem jeszcze, że gdyby ktoś w sobotę 26 czerwca troszkę się nudził :) i był zainteresowany sportami lotniczymi to może wyskoczyć na chwilę do Leszna ( ok. 40 km w jedną stronę ) i zobaczyć Wieleń z góry.

Na terenie Centralnej Szkoły Szybowcowej Aeroklubu Polskiego odbędzie się "Piknik szybowcowy".

W programie m.in.:

Pokaz skoków spadochronowych

Pokaz akrobacji lotniczych w wykonaniu grupy „Żelazny”

Przeloty szybowcem, samolotem, balonem w cenach promocyjnych

Prezentacja sprzętu lotniczego

Udostępnienie wieży widokowej na lotnisku

Pokaz śmigłowca MI 24

itp.

 

szczegóły

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy wybiera się ktoś z dziećmi? Jeżeli tak to w jakim wieku ma pociechy? :-)

Dla dzieci jest tam tradycyjny plac zabaw + niekiedy dmuchana zjeżdżalnia i trampolina.

Pociechy 18+ też nie powinny mieć problemu ze znalezieniem sobie ciekawej zabawy :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy wybiera się ktoś z dziećmi? Jeżeli tak to w jakim wieku ma pociechy? :-)

 

Nikt ? :-((

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt ? :-((

 

Na tę chwilę jest trójka dzieci.

 

 

Uwaga - pojawiła się uzupełniona agenda. Link jest w mojej stopce.

 

Najważniejsze zmiany:

 

Konsultacje:

 

* Gratisowe konsultacje z pozycjonowania i optymalizacji dla dwóch stron/serwisów(20,30 minut).

* Gratisowe konsultacje z pozyskiwania środków na działanie POIG 8.1 - e-usługa dla dwóch pomysłów wybranych w burzy mózgów.

(zgłaszajcie do mnie zainteresowanie tymi konsultacjami)

 

Zawody:

 

*Zawody w kręgle - o puchar NameDrive

*Zawody strzeleckie o puchar Aftermarket.

 

Opisane sposoby dojazdu.

Potwierdzajcie proszę obecność - dziś wysyłam pierwsze faktury proforma.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh... Koliduje mi to z imprezą rodzinną, z której nawiasem mówiąc, chętnie bym zrezygnował.. jestem w rozterce :)

Do kiedy można się zgłaszać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehh... Koliduje mi to z imprezą rodzinną, z której nawiasem mówiąc, chętnie bym zrezygnował.. jestem w rozterce :)

Do kiedy można się zgłaszać?

 

 

na bok rozterki, zabierz rodzinkę nad jezioro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoby w rozterce zapraszam na jutro do Starej Kanapy we Wrocławiu - Rozterki znikną :)

 

W weekend wybieram się ponownie do Wielenia - o ile nie będzie lało - żeby domówić szczegóły. Więc do wtedy chciałbym mieć potwierdzenia. Później pewnie jeszcze będzie można się zapisać, ale może być trudniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehh... Koliduje mi to z imprezą rodzinną, z której nawiasem mówiąc, chętnie bym zrezygnował..

To zrezygnuj ;)

 

Mi przekonali - teraz poszukam współlokatora.

Jakiś wspólny wyjazd z Krakowa też byłby całkiem fajny - czy ktoś inne z Krakowa się wybiera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie ciekawostki:

 

1) Aftermarket zasponsorował kilka domen które będzie można kupić na miniaukcji. Cały dochód z tej aukcji Aftermarket przeznaczy na cel dobroczynny.

 

2) W konkursie strzeleckim nagrodą będzie wiatrówka - Karabinek RANGER 55S kal. 4,5mm z lunetą 4x32

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany - to radziłbym już zacząć ćwiczyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzuciłem na www.walizeczka.pl/jezioro - kilka zdjęć z ostatniego weekendu, niestety było pochmurnie i deszczowo i fotograf zapomniał zmienić ustawienia w aparacie :)

 

Kto będzie jechał samochodem to w Wieleniu należy skręcić na Przemęt(jest drogowskaz) i po około kilometrze po lewej skończą się drzewa a po prawej będzie nasz ośrodek.

 

Jest jeszcze kilka miejsc więc osoby niezdecydowane proszone są o decyzje. Zapowiada się sympatyczna i treściwa impreza.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto będzie jechał samochodem to w Wieleniu należy skręcić na Przemęt(jest drogowskaz) i po około kilometrze po lewej skończą się drzewa a po prawej będzie nasz ośrodek.

Chciałbym ostrzec tych, których nawigacja będzie kierowała minimalnie krótszą drogą z Leszna do Wielenia przez Włoszakowice aby zrezygnowali z tej trasy i jechali z Leszna przez Wschowę.

Na odcinku Jezierzyce Kościelne - Włoszakowice trwa kompleksowa przebudowa drogi.

Trasa ta jest całkowicie wyłączona z ruchu.

Wytyczone objazdy są kłopotliwe dla osób nieznających okolicy a skrótu ścieżką rowerową nie podam :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

naprawdę taka pogoda jest zapowiadana? Wspaniale! :)

 

Czy ktoś wybiera się z Warszawy? Będę jechała w piątek, prawdopodobnie pociągiem ( o 12:35, lub wcześniejszym).

Wg rozkładu pociąg będzie w Lesznie o 16:23. Czy jest jakaś szansa/możliwość, że ktokolwiek będzie w tym czasie w Lesznie (w drodze na spotkanie) i zechce mnie podwieźć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
naprawdę taka pogoda jest zapowiadana? Wspaniale! :)

Na TVN Meteo zapowiadali dzisiaj nawet powyżej 30 stopni w najbliższy weekend ale praktyka karze zachować dystans w odniesieniu do prognoz długoterminowych.

Czy jest jakaś szansa/możliwość, że ktokolwiek będzie w tym czasie w Lesznie (w drodze na spotkanie) i zechce mnie podwieźć?

Proponuję zgłaszać się z kwestiami logistycznymi do Janka aby mógł skoordynować 'przerzuty' nad jezioro.

Jedna osoba z Leszna na pewno będzie wyjeżdżała :)

Spróbuję się dopasować do tych, którzy będą mieli najmniej dogodne możliwości połączeń.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można pisać/dzwonić do mnie, ale w sumie chyba wygodniej będzie jak się "podobieracie" w transporty tutaj :)

 

Z Wrocławia chyba najwygodniej jechać przez Głogów, tylko do Lubina są trzy zwężki i się stoi w szczycie.

Ale potem droga fajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można pisać/dzwonić do mnie, ale w sumie chyba wygodniej będzie jak się "podobieracie" w transporty tutaj :)

Sugerujesz zgaduj zgadulę czy giełdę wolnych miejsc ?

Np. jadę z Wrocławia ok. 15 , mam 3 miejsca wolne.

Dla pierwszych 3 dziewczyn dowóz gratis :)

 

A propos - o której tam będziecie ?

 

P.S.

Możecie napisać do mnie na PW.

Postaram się Was podobierać.

Proszę o podanie ilości wolnych miejsc w aucie; miejsca i przybliżonej godziny wyjazdu.

Ew. innych preferencji ( np. palenie, ban dla konkretnych osób, koszty ).

Im szybciej tym lepiej.

 

Tych, którzy jadą pociągami proszę o podanie planowanej godziny przyjazdu do Leszna, ew. do innego miejsca.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje możliwości dojazdu do Leszna przedstawiają się następująco.

 

Warszawa 09:40 -Leszno 14:17

Warszawa 11:35 -Leszno 15:32

Warszawa 12:35 -Leszno 16:23

 

Chętnie skorzystam z możliwości zabrania się z Tobą. Proszę daj znać, o której mam być w Lesznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa (maks trzy) miejsca w samochodzie. Wyjazd około 14-15 z prawobrzeżnej Warszawy.

 

Wszystko do uzgodnienia.

 

Zapraszam

Paulinho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marta NameDrive: Ja będe leciał z Łodzi ale przez Żyrardów - więc możesz sie zabrac ze mna ;-)

 

Jeżeli ktoś jeszcze z Łodzi to jedno miejsce wolne - cala autostradke do Nowego Tomyśla przejade i potem na Wieleń - powinno szybko pojsc ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga - bardzo ważne - jeszcze raz.

 

Dokładne położenie ośrodka jest tutaj (trzeba kliknąć pokaż na mapie)

 

W nawigację wpisujcie raczej Kaszczor albo Przemęt a nie Wieleń.

 

Np. z Nowego Tomyśla jedziemy na południe a nie na północ. Nasz Wieleń jest 40 km od Leszna.

Dokładnie - pomiędzy Wschową a Wolsztynem (droga 305)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W nawigację wpisujcie raczej Kaszczor albo Przemęt a nie Wieleń.

Mapy Google pokazują prawidłowe miejsce gdy wpisze się "wieleń zaobrzański".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Startujemy jutro kolacją-grillem ok 19 w kręgielni. Będzie można potrenować przed sobotnimi zawodami;)

 

Przyjechać , rozlokować się można oczywiście wcześniej. Organizatorzy mają plan dotrzeć na 15-16.

 

Kajaki, rowery, rowery wodne itp powinny być do dyspozycji. Jak ktoś ma wędkę to może zarzucić z pomostu - nawet czasem coś z jeziora udaje się wyciągnąć :)

 

Zabierzcie też coś na komary - jedziemy nad wodę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×