Jump to content
Sign in to follow this  
Adam_

dolarek.pl

Recommended Posts

Wysłałem zapytanie do abonenta dolarek.com i wyraża zainteresowanie.

 

Proszę o REALNĄ kwotę za którą powinienem puścić domene.

 

pozdrawiam serdecznie ;)

Edited by Adam_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysłałem zapytanie do abonenta dolarek.com i wyraża zainteresowanie.

 

Proszę o REALNĄ kwotę za którą powinienem puścić domene.

 

pozdrawiam serdecznie ;)

 

Sympatyczna domenka. Zaproponowałbym 1,5 k, a w negocjacjach nie schodziłbym poniżej 1k.

 

Powodzenia w sprzedaży ;)

 

# ruble.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko czy ta kwota jest realna? Nie wiem ile jest w stanie zarobić taki portal i czy będzie się mu opłacało kłaść kase na plke. Domena ma bardzo mały ruch, od 1-10 uu dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jest tylko jeden target i nikt więcej prawdopodobnie zainteresowany adresem nie będzie, to raczej nie szarżuj z ceną, bo zostaniesz z domeną o nieszczególnej wartości która spadnie za rok. Lepsze kilka stówek na koncie niż... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Góra 100zł

Takie serwisy zarabiają grosze i nie stać ich na domeny.

Poza tym większość topowych serwisów gptr były na domenach .com ( bankmacieja.com imperiumreklamy.com i wiele innych - wszystko .com )

 

Realnie możesz dostać od 50 do 100zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Góra 100zł

Takie serwisy zarabiają grosze i nie stać ich na domeny.

Poza tym większość topowych serwisów gptr były na domenach .com ( bankmacieja.com imperiumreklamy.com i wiele innych - wszystko .com )

 

Realnie możesz dostać od 50 do 100zł.

 

imperiumreklamy.com akurat nie było, tylko dalej jest, bo nie zbankrutowało i trzyma się bardzo dobrze.

to że były na domenach com świadczy jedynie o dziwnym trendzie w początkowych latach gptr. i w tej chwili nowe powstają na domenie pl.

Dolarek należy do agencji reklamowej która kiedyś kupiła sporą cześć serwisów za dużą kasę (jeśli dobrze pamiętam) aczkolwiek nie proponował bym więcej niż 300zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000, ale pewnie tyle nie płacą.

 

Firma dziwna:

http://ads-center.net/_dla_inwestorow.php

Inwestycja w Ads-Center.net

Informacja dla wszystkich osób oraz firm chcących pozyskać serwis zajmujący się pełnym marketingiem w internecie. Do odsprzedania jest przeznaczone 40% udziałów w serwisie. Sprzedaż części udziałów własności w Ads-Center.net jest wynikiem poszukiwania funduszów na założenie działalności gospodarczej wraz z biurem we Wrocławiu. Oraz ewentualne wejście na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.

"wejście na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych" - wow - ale najpierw muszą znaleźć fundusze "na założenie działalności gospodarczej".

 

I majątek muszą mieć ogromne ;), jeśli są dumne z licencją za 90 PLN:

Ads-Center.net to również skrypty zarządzające wszelkimi działaniami:

[...]

wykupione licencje na dwa skrypty SCS (łącznie 90zł)

wykupiona licencja na skrypt CC (189zł)

wykupiona licencja na Adder 5 (290zł) oraz Adder 6 (310zł)

wykupiona licencja na program "sprytne katalogowanie" (99zł)

wykupiona licencja na adcurtain2 (100zł)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem max 100-200 zł jest w zasięgu ręki, więcej właściciel takiego serwisu raczej nie wyłoży.

 

Sam sprzedałem w 2008 albo 2009 roku domenę GPTR.pl (miała chyba tylko 50 albo 100 wejść / m-c, więc to świadczy o małej popularności tego tematu) za 300 albo i nawet 200 zł, a ta jest warta jeszcze mniej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uczą jak zarabiac a sami kasy nie mają ;) - taka śmieszna prawda ... ja bym zaproponował 500 zł bo tak czy inaczej kokosów na dolarek*pl nie będzie - takie moje zdane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1500 zł i nic mniej. Myślę, że biznes im się opłaca skoro pytaja o kolejną domenę.

Krzysztof

 

Przecież nie pytają sami. ;)

 

Wysłałem zapytanie do abonenta dolarek.com i wyraża zainteresowanie.

 

1500 zł na pewno nie jest realną kwotą, którą można zaproponować za taką domenę i to jeszcze po mailingu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, nie doczytałem. Tak czy inaczej, bym nie spószczał poniżej 1500zł. Sprzedając domeny po 300zł, ja wszystkie nie pójdą w ciągu 6lat, to nie zarobi się nawet na przedłużanie ich, a z pewnością nie pójda wszystkie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedając domeny po 300zł, ja wszystkie nie pójdą w ciągu 6lat, to nie zarobi się nawet na przedłużanie ich, a z pewnością nie pójda wszystkie.

 

Przecież nie twierdzę, że wszystkie domeny trzeba w hurcie sprzedawać po 300 zł

 

dolarek.pl to domena z takich, na które jest jeden sensowny klient i jeśli on nie kupi to nikt nie kupi i domena spadnie po roku, lepsze te 300 zł niż koszt rejestracji do tyłu. A przedłużanie takiej domeny nawet o rok nie byłoby chyba rozsądne i tylko topieniem pieniędzy, a co dopiero piszesz o 6 latach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc, cały taki serwis gptr warty jest z 300zł, sam widziałem wiele przejęć takich serwisów.

 

Zacznij od 500, zawsze możesz niżej zejść

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×