Jump to content
Sign in to follow this  
DontPanic

gwarancjebankowe.com

Recommended Posts

witam

pakiecik domen do wyceny ;)

 

- gwarancjebankowe.com

- gwarancje-bankowe.com

 

- gwarancjefinansowe.com

- gwarancje-finansowe.com

 

- gwarancjeubezpieczeniowe.com

- gwarancje-ubezpieczeniowe.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat pracuję w branży - sprzedają gwarancje ubezpieczeniowe. Mój - tak zwany - szef wykupił płatny link w google i pokazuje się na pierwszych płatnych miejscach po frazie "gwarancje ubezpieczeniowe", ale używa swojej firmowej domeny.

 

Jako że w dużej mierze pracuję na własny rachunek na prowizji, to i we własnym zakresie próbuję wykazywać inicjatywę w sprzedaży. W tym celu kilka dni temu zarezerwowałem (a dziś po przypomnieniu tym postem - zapłaciłem ;) ) domenę gwarancje-ubezpieczeniowe.pl. Być może w przyszłości umieszczę na niej informacje zgodne tematycznie z nazwą domeny.

 

Czy znajdzie się chętny na Twoje domeny? Trudno powiedzieć, skoro jedna z tych domen z .pl była wolna.

 

Ile można zawołać? Gwarancje ubezpieczeniowe kosztują zazwyczaj 2-3% sumy udzielonej gwarancji rocznie. Jeśli zatem gwarancja jest na 50 tysięcy - 1250zł. Milion złotych - 25 tysięcy. Niemniej jednak nie wydaje mi się, aby były nimi zainteresowane zakłady ubezpieczeń. Prędzej któryś z pośredników - poszukaj wśród brokerów ubezpieczeniowych sprzedających takie usługi. Nie chcę podawać dokładnych stawek, ale taki pośrednik dostaje zazwyczaj 10-20% składki.

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
to dziwne bo na tej aukcji Twoja domena jest do kupienia ;)

 

Rzeczywiście ciekawe, na szczęście whois już pokazuje, że domena jest moja ;) Co do aukcji - jak to na allegro, pewnie aukcja jest ustawiona ;) A po ostatnich zmianach "na lepsze" nie można nawet napisać do licytujących...

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli goście sobie tak "na żarty" podbili do 40K? jak to jest gdy nie osiągnie się ceny minimalnej? allegro nie upomni się o swój % od aukcji?

czy w momencie gdy licytacja się zakończy i nie osiągnie ceny min sprzedający się wycofa i zapłaci tylko za koszty wystawienia aukcji?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli goście sobie tak "na żarty" podbili do 40K? jak to jest gdy nie osiągnie się ceny minimalnej? allegro nie upomni się o swój % od aukcji?

czy w momencie gdy licytacja się zakończy i nie osiągnie ceny min sprzedający się wycofa i zapłaci tylko za koszty wystawienia aukcji?

 

pozdrawiam

 

 

Jeśli cena nie osiągnie ceny minimalnej, to prowizja za sprzedaż nie zostanie naliczona.

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
chciałem wydymać freda, fred wydymał mnie? ;)

 

Napisałem do sprzedającego, zdziwił się, ponarzekał coś na home, że będzie miało problem, i wycofał aukcję.

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Pozwalam sobie podbić temat ponieważ KK zapytał mnie o cenę :)

 

prosiłbym o osobną wycenę dla:

 

- gwarancjebankowe.com

- gwarancje-bankowe.com

 

- gwarancjefinansowe.com

- gwarancje-finansowe.com

 

- gwarancjeubezpieczeniowe.com

- gwarancje-ubezpieczeniowe.com

- gwarancjeubezpieczeniowe.com.pl

 

czyli razem 3 wyceny!

Bardzo dziękuje za Waszą opinie !

 

pozdrawiam

Edited by DontPanic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podbijam bo bardzo mi na tej wycenie zależy !!

 

Proszę, proszę :) Może i ja wystawię swoją gwarancje-ubezpieczeniowe.pl, skoro to taki chodliwy towar ;)

 

A poważnie: wycena jak wycena. Czy wiesz, kto pyta o cenę? Czy jest to zakład ubezpieczeń? A może jakiś jej agent? Duża firma brokerska? Czy po prostu osoba będąca brokerem ubezpieczeniowym? Ktoś inny?

 

Znam przypadek, że broker wykupił reklamę googla na cały rok na tę frazę, i w pierwszym miesiącu zarobił na osobie, która do niego trafiła kilka tysięcy zł, co zwróciło mu jej koszt. O tym, ile się zarabia na takich gwarancjach, już pisałem.

 

Powiem szczerze, że ja swoją domenę - gdyby nie chciał założyć na niej swojego serwisu - być może sprzedałbym za kilka tysięcy zł, co jest kwotą którą można odzyskać z jednej udanej transakcji z porządną firmą.

 

Ale czy jest ona tyle warta, tudzież, czy sprzedając za tyle, nie sfrajerzysz się, widząc potem na niej serwis firmy o trylionowych obrotach, to już nie mogę zagwarantować, bo w sprzedaży domen mam doświadczenie zerowe :P

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

Pozwalam sobie podbić temat ponieważ KK zapytał mnie o cenę :)

 

Jak przebiegają rozmowy? ;)

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponieważ nie dostałem żadnych propozycji wyceny musiałem zdać się na siebie :)

oferta wysłana została wczoraj. przedział cenowy był od 2,5K do 1K

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

gwarancjaubezpieczeniowa.pl

 

gwarancjaubezpieczeniowa.com.pl

 

Klient poprosił o wycenę tych dwóch domen

 

poproszę o Wasze zdanie

Edited by DontPanic

Share this post


Link to post
Share on other sites
gwarancjaubezpieczeniowa.pl

 

gwarancjaubezpieczeniowa.com.pl

 

Klient poprosił o wycenę tych dwóch domen

 

poproszę o Wasze zdanie

 

gwarancjaubezpieczeniowa.com.pl dałbym za darmo do plki, a co do gwarancjaubezpieczeniowa.pl to na pewno jest mniej warta niż liczba mnoga, bo taką zazwyczaj się stosuje, jeśli mówimy ogólnie o gwarancjach ubezpieczeniowych, a nie "tej konkretnej" gwarancji.

 

Ogólnie liczba pojedyncza mi tutaj nie pasuje. O dokładną cenę się nie pytaj, to nie apteka :)

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
zależało mi bardziej na przedziale cenowym niż na konkretnych kwotach

pozdrawiam!

 

gwarancjaubezpieczeniowa.pl - za 1000zł bym sprzedał, za 1000zł bym nie kupił.

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem że posiadasz gwarancje-ubezpieczeniowe.pl i koleś z forum posiada gwarancjeubezpieczeniowe.pl

powiedz mi proszę, o ile więcej warte (przedział cenowe wg. Ciebie) są te domeny od mojej ?

 

pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×